• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    IF_: Ale když jdeš do hloubky tak vlastně ne, protože je to pořád jen hloupý zákaz. Spíš by bylo lepší lidem vysvětlit, jak v podstatě ta reklama funguje a na co se jim snaží v mozku hrát a proč je každý rozhodnutí dobrý zvažovat. Jako vím, že bych chtěl po lidech moc a abych nebyl pokrytec, přiznávám, že jedu kolikrát skrze pod(ne)vědomí, ale je dobrý ten cortex používat. ;-) A jako kdo na tu blbost, která ti ukazuje, že jsi pak hrozně v pohodě a zažíváš spoustu radosti, když cokoliv chlastáš, žereš nosíš nebo atp. skočí, tak musíš být hrozně nevyzrálej jedinec bez vlastní osobnosti. Fakt se zdráhám uvěřit, že taková debilita může na někoho fungovat.
    FRDK
    FRDK --- ---
    IF_: Ruppert je upe vypitý tydýt už, se neštítí ničeho. Minule na mě vyskočil, když jsem si pouštěl ten rozhovor s Miovským, něco podobného, jak tu psal Marty minule, super :)

    Jako též si myslím, že když lopaťákům, co každého dne po šichtě tráví volno na rychtě zdražíš zrzec, budou akorát víc nasraní a urvou si jinde. Taky myslet si, že chlast se dá dostat z výsluní na úroveň ostatních drog, kam patří, je trochu bláhové. Možná se pokusit tu propagaci omezit. A spíš ta prevence, mluvit o tom, hlavně s mladýma, nezakazovat.
    Nevím, no...
    IF_
    IF_ --- ---
    THEMAKARESH: Zakazat reklamu podle tebe neni prevence:)

    Reklamy o tom, jak je Jagermeister super pac diky nemu mas party kazdy den nebo ze piti Fernetu je znanka chlapske pohody jsou eticky uz tak dost za hranou.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Pořád dokola ty restriktivní opatření. To máte v hlavě jenom zákazy? Tvl, nejdůležitější je prevence, na kterou se kašle. Řešit ty problémy až přijdou mi nepřijde moc fajn, když by bylo lepší jim předcházet.
    IF_
    IF_ --- ---
    ADAMIRA: Ja to ale myslela naopak. Protoze id Zabakova psala o zavislych na ulici. Takze jsem jen zduraznovala, ze alkohol muze dostat uplne kazdeho. Vysokoskolaky i lidi, co meli stastne detstvi. Neni to problem jen nejake skupiny lidi.
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    ZABAKOVA: Rozdodně bych zakázal reklamu na jakýkoli alkohol v TV.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    IF_: Sorry, nemůžu si pomoc ale připomíná mi to "...a nebyl to hloupý chlapec, byl z Prahy!" :)

    Ta představa že vysoká škola (upozorňuju že jí nemám takže je možný, že jenom závidím ;) ) dává absolventům +10 bodů na obranu proti alkoholismu a volení SPD je fakt zažraná :/
    IF_
    IF_ --- ---
    KEB: Dph na chlast by bylo dobre urcite zvednout, ale to v zemi, kde volby vyhrava 500 kc pridanych k duchodu fakt nevyjde:))
    KEB
    KEB --- ---
    THEMAKARESH: rovnou střílet! :D

    ZABAKOVA: No rozhodně nesnižovat dph na pivo. To je maximálni ignorance a ministr zdrav by se měl ozvat (ha ha).

    potom bych zavedl specializované obchody, nutnost se prokázat dokladem při každém nákupu atd.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ZABAKOVA: Koncentráky pro opilce.
    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    KEB: takhle kdyz je videt, jak se tady hodne pije, co byste zavedli, aby se situace zlepsila....?
    KEB
    KEB --- ---
    KEB: Češi jsou závislí na alkoholu. Každý sedmý dospělý má problém s nadměrným pitím
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    FRDK: tady bych řekla ta samá paní. A po přečtení jsem na sto pro kontrolovanej alkoholik. Nepiju trvdej, ale těch piv dám klidně i 23 a odcházím po svých.

    Alkoholismus? Dá se léčit i mírněji než abstinencí, říká psycholožka Marie Funke - Flowee
    https://www.flowee.cz/...oholismus-da-se-lecit-i-mirneji-nez-abstinenci-rika-psycholozka-marie-funke
    IF_
    IF_ --- ---
    TEKKIT: Take tak. Pro zabavu a vypnuti od permanentni zodpovednosti.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    CLOWNZEPPA: Jak říkal Nohavica v "Rok ďábla": ten klid!

    (ale začal jsem kdysi čistě pro zábavu - žádný komplexy nebo tak)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    CLOWNZEPPA:
    CLOWNZEPPA: Jsem to tak nějak čekal. Spíš než sračka jsi úplně obyčejnej alkáč.
    WTK
    WTK --- ---
    CLOWNZEPPA: ja to jeden cas realne zvazoval ale ma averze k doktorum vyhrala a zjistil sem ze na to mam sam.. teda ale trvalo to, od priznani si ze mam problem s alkoholem k dnesnim 13 mesicum bez nej, asi 3 roky..
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    THEMAKARESH: Je tu někdo, kdo by se chtěl jít léčit?
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    THEMAKARESH: Ty autobusy odjížděly záměrně. Čekal jsem opileckou spravedlnost. Děvky a chlebíčky. Což se občas přivedlo. Hlavně se využívám v tom přijít někam ve 3 ráno a pustit si Hanu Hegerovou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam