• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    ANOTHER ROUND - Official Trailer - Starring Mads Mikkelsen
    https://www.youtube.com/watch?v=40X5EX6Us7c
    RIVA
    RIVA --- ---
    Snazim se rozjet anketu o zvysene konzumaci navykovych latek ze stresu udalosti posledni doby:
    [ nyx :: navrhy na ankety na gate/mainu/uvodu... whatever;) ]
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    LOGO: jako ze abstinentum svedci zavrene hospody do kterych nechodi?
    LOGO
    LOGO --- ---
    Vypadá to, že vám zavřený hospody jdou k duhu, je tady úplně mrtvo :)
    FRDK
    FRDK --- ---
    Motivační citát:
    "Dlouhodobá chůze funguje jako alkohol: nedá nám odpovědi, ale pomůže nám zapomenout na otázky."
    KONZUM23
    KONZUM23 --- ---
    N_I: je to jako když někdo pije kokosovou vodu a točí o tom life-style storie na IG. Taky je to takový mlácení slámy, kterou pak ani nikdo neubalí a nevykouří.
    RIVA
    RIVA --- ---
    Repost z textovych vtipu (nad neurazi):
    Při zahájení protialkoholní terapeutické skupiny se všichni shodli, že si nalejí čistého vína.
    N_I
    N_I --- ---
    OTAVA: podle toho v jakem klubu ses....
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    N_I: To je stejny jako NYX ne ?
    N_I
    N_I --- ---
    JVCNC: vsichni se bavi, ale nikdo neposloucha, co kdo rika :)
    to neni v poradku
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    N_I: kdyz se vsichni bavi, tak je vsechno v poradku, stejne si pak nikdo nic nepamatuje (krome fotaku, telefonu nebo kamer), coz je mimojine dobra terapie, pustit si pak za strizliva nejake sve nedustojne zaznamy.
    N_I
    N_I --- ---
    RIVA: podobně teď popisoval james cole lidi na koksu..jak sou ty večírky a rozhovory úplně o ničem..nikdo vlastně neposlouchá..každej jen mele...ale neslyší to nikdo..
    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    RIVA:no:))na piku je clovek kral:))) jako fakt ty postoje zvenci..mohou pomoc si neco uvedomit...
    RIVA
    RIVA --- ---
    ZABAKOVA: Mimochodem Gabor Mate je fakt trida!
    RIVA
    RIVA --- ---
    ZABAKOVA: Me s pohledem na zavislosti vseobecne hodne pomohl rozhovor s Danem Bartou co jsem kdysi slysel v radiu. On tam rika jak v jednu dobu cela parta ficeli na perniku a on si uvedomil jak je vlastne trapnej. Ze to chovani pod vlivem vlastne neni on. Ze v dobe kdy jsi pod parou tak mas pocit ze jsi cool, zabavnej, vtipnej, etc a pritom je to vlastne spis naopak.
    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    "Zvláštní je, že se závislosti nedokážu nikdy tak úplně zbavit, dokud v ní sám nespatřím tu prázdnotu, dokud nepochopím, že to chování není dobré ani špatné a určitě ne vzrušující. Dokud mi nedojede, že je to jen taková vnější věc, kterou jsem se hloupě zaměstnával, abych otupil takovou tu bolest života. Říkám "hloupě", protože žádná závislost v historii lidstva nepomohla od většího utrpení, než jaké pak způsobila."
    Z knihy: https://www.peoplecomm.cz/v-risi-hladovych-duchu
    Knížka je dobrá...kupodivu jsem myslela, že se nedovím nic nového ale překvapila mě.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    S chlastem je to složitější, než si myslíme, ukazuje Vinterbergův film – A2larm
    https://a2larm.cz/2020/10/s-chlastem-je-to-slozitejsi-nez-si-myslime-ukazuje-vinterberguv-film/
    IF_
    IF_ --- ---
    KEB: Jj dost budou dělat turisté a zahr. dělníci, ale i tak. No a doma se víc samozřejmě nasává, ale tipuju, že dost udělá konec prodeje lihovin v klubech.
    KEB
    KEB --- ---
    KEB: anebo tady opravdu tak moc vychlastaji turisti!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam