• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    COPS192
    COPS192 --- ---
    MATHESIK: léčebna, osobní bankrot, znovu do zivota... proste ti ty prolity roky zivot vraci, prestan se litovat, seber se a zazadej si o lecbu... byl jsem na tom podobne, nic neni nemozne!!! Drzim pesti!!!
    RUSTU
    RUSTU --- ---
    MATHESIK: Ahoj. Sleduju to tady, protože můj otec pije, už léta. Myslím, že "jenom to doleju", je přesně jeho mindset. A chci ti říct, že pro tvoje blízký je tohle pravděpodobně strašně těžký. Zkus je přidat ke svojí motivaci. Zkus se kousnout kvůli sobě i kvůli nim. Když za nima přijdeš a řekneš, že se jdeš léčit, budou za tebou stát, budou tě podporovat.
    Můj otec je už v důchodu, přesto když před deseti lety šel jednou jedinkrát na opravdový léčení, tak jsme si pak užili alespoň jeden fajn rok a i ten stál za to. Rok, kdy můžeš na svýho blízkýho zase normálně myslet, aniž bys měl sevřenej žaludek. Rok, kdy se může rodina zase normálně sejít bez divný pachuti.
    Ty podle všeho nejseš v důchodu. Takhle to vzdát je nesmysl a hlavně je to hodně sobecký.
    MISSDNB
    MISSDNB --- ---
    MATHESIK: Přestaň se litovat. Jaká "nedostupnost akutní péče"? O svých problémech víš, soudě dle předchozích příspěvků, minimálně tři roky. Kam jsi se za tu dobu posunul? Uvědom si, že s problémy, které sužují tebe, se potýkala drtivá většina z nás. Taky trpím úzkostnou poruchou, taky mě lákaly chlastačky s přáteli, taky jsem zklamala rodinu.. Ale ta odměna, ta odměna za dva roky střízlivosti přichází téměř denně. Ano, začátky jsou těžké a zrádné, ale to všechno pomine. Zprvu jsem se hospodám vyhýbala, poté jsem si párkrát vyšla na nealko a trápila se. A teď? Sednu, dám si Kofolu a vedu smysluplnou diskuzi bez toho, aniž bych se ztrapnila.

    Jen je třeba skutečně chtít, smířit se s faktem, žes něco posral a vyžrat si to i se všemi nepříjemnostmi. Jestli jsem se něco neučila, tak to, že hlavně jednám narovinu sama se sebou a nesvaluju chyby na ostatní. Pokud máš problémy s hledáním adiktologa, na netu je přehršel alkoholických skupin.

    Zvedni zadek a jednej!
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    MATHESIK: dáš to, po páde prichádza peak. nezvdávaj to.
    KEB
    KEB --- ---
    MATHESIK: a co takhle odmašťovna?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MATHESIK: A prestat pit jsi zkousel ?
    MATHESIK
    MATHESIK --- ---
    Končím. Už to nedokážu ovladnout. Dluhy, chlast, naděje co ve mě vkládala moje rodina, nedostupnost akutní péče v ČR. Už to asi jenom doleju.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    N_I: Vtipne to rozhodne neni, ale to uz tak poslednich 10-15 let, bohuzel :(.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    HONZA09: bylo mi ho lito a to samy bylo i v jednom rozhovoru. Kato tusim i rikal, ze to daji dohromady, az budou vsichni clenove v poradku.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Když mluvíme o troskách, nedávno jsem viděl video ze živáku Chaozz. Na Fugaze byl hodně smutnej pohled. Ten je snad horší než Ori.
    N_I
    N_I --- ---
    MOODYCAT: tohle asi ví jen oni, šílení byli zdá se oba, myslím, že ale ona má videa kde je úplně mimo a je tam dost violence...je to ale jedno....

    o tom že je to víceméně troska je zde řeč...a že to už není ani vtipné...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    N_I: Pokud vim, tak ublizovala predevsim ona jemu.
    Ale jinak jo, je vyfetovanej a vychlastanej, kamarad s nim ma historku z nemocnice, kdy nebyl schopnej ani sedet.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    N_I: Dead Man je IMHO jeho nejlepší role.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KONZUM23: Já mám reflux i bez chlastu.
    N_I
    N_I --- ---
    HONZA09: prej se o tom nemáme bavit...karlík ok kokain ok..ale tam už hrál vlastně sám sebe....jako u zbytku filmů..
    ale třeba ten dead man je jeho úplně jiná poloha....
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    N_I: Mě se líbil Karlík a továrna na čokoládu. Jo a taky Kokain ušel.
    N_I
    N_I --- ---
    HONZA09: dle reportu z varů prej jo....
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    N_I: Já ho viděl možná tak tři roky zpátky na živo a vypadal dost hrozně. Takže furt stejný?
    N_I
    N_I --- ---
    KONZUM23: dovolím si nesouhlasit, dead man, edward, fear and...

    ale i jeho herectví trpí pod tíhou chlastu a drog...poslední roky jede jak psal ten fila na autopilota.....takže ho jdu asi napsat jako tip, do klubu kdo umře civoe...
    KONZUM23
    KONZUM23 --- ---
    N_I: no vidíš, a to by mě ani nenapadlo, že by tu někoho zajímal velmi druhořadej herec z těch nejvíc nejhloupějších filmů našeho věku, jehož jediná mediální přednost je, že je zajímavej pro non-confy feťáctví.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam