• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRCEKJ.J.Abrams a jeho dílo
    OMN
    OMN --- ---
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    JJ Abrams Hired to Direct Star Wars: Episode VII | WorstPreviews.com
    http://worstpreviews.com/headline.php?id=27289&count=0

    J.J. bude režírovat Star Wars: Episode VII !!

    Oujéé! :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    FILAS666: to je možná dobře :) kdyby jim došli prachy a po pátý řadě to skončilo tak by to byl nejlepší seriál :)
    FILAS666
    FILAS666 --- ---
    viděl jsem jenom Lost a nebyl nezajímavej,,, akorát jsem ho nedokoukal celej,,,
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    A ještě navrhuji nahodit do záhlaví odkazy na auditka Abramsových seriálů, které na nyxu jsou..

    [ LOST & TERRA NOVA ]

    [ Fringe - aneb novy serial J.J.Abramse ]

    možná ještě nějaké, o kterých nevím:)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MRCEK: Já si myslím, že závěrečná myšlenka špatná byla. Minimálně na základě toho, jaké všechny střípky scénáristé rozházely napříč 5ti sezónami. Nemyslím si ani, že byli nuceni vysvětlit všechno tak polopaticky. Mystériózní seriály si zaslouží mysteriózní rozuzlení (viz třeba Twin Peaks nebo Carnivale), nad nímž pak fanoušci rozjímají dlouhé roky:) Tuhle radost nám tvůrci Lostu ukradli a do smrti jim to neodpustím;))
    MRCEK
    MRCEK --- ---
    KALIPH: Taky se ti ten konec nezamlouval? Já si myslím, že myšlenka to špatná nebyla, ale mohli to ukončit nějak efektněji. Takto to vypadalo, jak kdyby nevěděli, co s tím příběhem dělat.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MRCEK: Kdyby Lost skončilo o sezónu dřív, tak bezkonkurenčně Lost.. tohle je těžká anketa:)
    MRCEK
    MRCEK --- ---
    V záhlaví je anketka, tak hlasujte a diskutujte.
    MRCEK
    MRCEK --- ---
    hotovo, na nástěnce je víceméně všechno, na co kdy JJ šáhl (nemám tam napsané producentství u počítačových her, nebo znělky k seriálům atp... je toho povícero. To hlavní tam ale je. o nových projektech vás budu informovat tady.
    MRCEK
    MRCEK --- ---
    nové info na nástěnce, budu dál postupně doplňovat.
    MRCEK
    MRCEK --- ---
    KALIPH: a když jsi mluvil o tom Alcatrazu, tak tady ho máš komplet: http://www.rlslog.net/alcatraz-complete-dvdrip-xvid-demand/
    MRCEK
    MRCEK --- ---
    INFO: odvysílán nový díl seriálu FRINGE. Více na http://fringe.sff.cz/5x02-%E2%80%93-in-absentia/ .
    MRCEK
    MRCEK --- ---
    KALIPH: já Ti to spoilovat nebudu, ale pokud na to dojde řeč, tak se budeš muset vyhnout těm postům... :-)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MRCEK: To nemusíš spoilovat, já se tu ozvu až to dokoukám:)
    MRCEK
    MRCEK --- ---
    KALIPH: alcatraz měl velice sympatické hlavní hrdiny, ale nebylo to tak nadupané jako FRINGE. Škoda, že to padlo, v podstatě nic jsme se nedověděli, mohli to tam aspoň v té poslední epizodě nějak vysvětlit.
    MRCEK
    MRCEK --- ---
    SHARINGAN: vidíš, bylas rychlejší :-)

    A vůbec, co si myslíte o Revolution?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    SHARINGAN: Ha! To jsem nevěděl.) ..a zkouknutí Alcatrazu pořád odkládám.
    MRCEK
    MRCEK --- ---
    KALIPH: jasně on toho vymyslel kvanta, jenomže jako tvůrce se podílí tak na první sezoně a pak dělá jenom producenta. Tak to bylo u LOST, Alcatraz (tam víc sezon ani nebylo), FRINGE, Person of Interest a samozřejmě asi to čeká i Revolution, pokud se to pohne dál.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    KALIPH: stejně tak jako Alcatraz a Person of Interest ( tam bez znělky :) )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam