• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOTDFotky uživatelů Nyxu při sportu
    LUBAN
    LUBAN --- ---
    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    14 dni zpet
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    S NAILEREM na Mt. Baker dnes opet nej dej :D

    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    LISTIKUS: Ne, já se omlouvám za zbytečnou prudu. Když já zkrátka musel :)
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    OTAKAR: ok... omlouvám se za trochu ftipu
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    LISTIKUS: Já to chápu, ale bohužel to funguje jen v mluvě, v psaném projevu je to zkrátka a dobře nesprávně. :)
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    OTAKAR: jestli jde o tu lesbu, tak to spíš nadsázka. Prostě místo na lezbu chodíme na lesbu
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    LODBROG: Tak se to moc neuč, neboť je v tom gramatická chyba :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Úžasné použití slova - to ještě neznám :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    PLUTO: dit jo :)
    PLUTO
    PLUTO --- ---
    MUTOID: A to si mi příšel jako mírumilovnej kluk :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    PODFUCK: 2x3min se jelo, zadnej zapas nekoncil dyl jak v prvnim kole... chranice jsou ne? ruce, zuby, suspik :)... byly trochu upraveny pravidla, nesmeli se lokty a kopy na hlavu, takze se tak trosku predeslo velkymu poctu roztrzenych oboci a tak :)... ikdyz oboji mi docela chybelo... no covece jestli na to nezapomenu za rok :) ... tohle byl spis zkusebni prvni rocnik, pristi rok bude uz klec a bude to vic ofiko a vic verejny... urcite to pristi rok hodim to do klubu [ bojova umeni jako sport. souteze, turnaje, zavody, mistrovstvi / taky MMA,K1,UFC Who is the best fighter in the world? ]
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    MUTOID: Jj to vidim, jen me zaujalo ze se jede na tatami a bez chranicu, kdyz jsou to amatersky zapasy. Az to priste bude, tak mi dej prosim vedet.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    PODFUCK: bellos ultimate fighting na karlaku... bellos cup 2012... pro zacatecniky :) samotnej klub existuje neco pres rok... zadnej galavecer ;D
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    MUTOID: Kde to je a co tam bylo za gymy? Slamy a suplexy musely byt na tatami mnamka ;)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    nejak se to tu zaseklo.... amatersky mma zapas :) ikdyz to nevypada prodral jsem se pavoukem az do finale :)



    IF_
    IF_ --- ---
    DIVER: Tak jsme dvě, to se tak říká:)
    DIVER
    DIVER --- ---
    IF_: "nas tym" :)
    MIA_RSC
    MIA_RSC --- ---
    T_MAX: nejsi jedinej!!!
    IF_
    IF_ --- ---
    Ještě vzpomínka na letní agility závody ve Cvikově, kde náš tým skončil třetí:)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam