• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOTDFotky uživatelů Nyxu při sportu



    Do klubu patří fotky, na kterých je aspoň jeden sportující uživatel, či uživatelka Nyxu. Dále sem patří komentáře fotek, které s fotkami těsněji souvisí.

    (Pro případ, že by se někdo zajímal o vzhled záhlaví - byl použit font "London Olympics 2012" a barva pozadí byla barvou tohoto sportovního podniku.)
    rozbalit záhlaví
    1KA
    1KA --- ---
    PLUTO: jenomže na pouti si můžeš opřít ruku, tady ne :D To je jinej level! A ještě ta zbraň má 3 kila :D
    PLUTO
    PLUTO --- ---
    1KA: Tady růžičku pro mladou paní :)
    1KA
    1KA --- ---
    Držím to jak prase kost ale trefila jsem se, jednou ;)))

    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    S_O_U_L_MAN: JJ, není to tak jednoduché, jak to vypadá, když to chceš dělat dlouhodobě. :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: klasická a hojně využívaná disciplína na strongman závodech... jen ten klučina, co vlastní tenhle yoke ho vyráběl sám a má pár konstrukčních vad... ale nebrání to užít si trochu srandy :-)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    V mlze utopenej zavirak sezony v Orlickych horach

    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    MART1NKA: Na Václaváku je Form Fitness, mají tam všechno, co potřebuješ.
    IF_
    IF_ --- ---
    V cervenci jsem zacala s kruhem, abych trochu zesilila v pritazich a na rukou. Trochu to je uz znat, pokracuji dal:)

    1KA
    1KA --- ---
    Trénink dělá Mistra :-) Jen doufám, že ta bílá hmota už napadne a nesleze dřív než v dubnu :D

    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    DRAGON: Tohle je výborný cvik na celý vnitřní stabilizační systém, ta těžká váha na zádech při pravidelné aplikaci stimuluje tělo k budování pevnějších kostí, dá to zabrat nejen silově, ale i kondičně, není to technicky náročné ani to nevyžaduje žádné velké rozsahy pohybů, takže šlachy při tom nepraskají :). Ale je třeba na to mít to tělo připravené a umět ho správně zapojit, a nedoporučil bych to nikomu s vyhřezlými plotýnkami. :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: k cemu tohle cviceni je, teda krome toho, ze se ti muze stat, ze ti praskne zilka nebo nejaka slacha? :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Super nestabilní Yoke - 225 na videu, šel jsem do 305, ale to mám už jen fotku...

    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Takovýhle zaplouváky po loket to už snad taky ni neni sport, ne?


    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    Javornické okruhy 19/10/2019

    ALIEN_KA
    ALIEN_KA --- ---
    Je canyoning sport?:-)

    COWBOY
    COWBOY --- ---
    BUCCI: Mě v sobotu taky něco vypnulo. Akorát jsem to měl bez toho varovného hlásku.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    COWBOY: :-D záleží jak rychle ti dojde baterka v telefonu nebo notebooku

    každopádně při třetí sérii mě log včera vypnul, tzn. tma a jen slabej hlásek v hlavě říkal, řízeně pustit dolu a pak lehnout :-)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    S_O_U_L_MAN: Tohle občas zkouším jenom na místě a mám pocit, ze skončím v provazu, abych udržel balanc.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    BUCCI: Ty vole kolikrát si to dal? Po dvacátém jsem to vypnul. :-)))
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    S_O_U_L_MAN: to by mě asi zabilo, ale vezmeme COWBOYE a drnem na trénink někdy...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Takové domácí zvedáníčko... respektive jen jeho závěr, víc se do GIF nevejde a 1080p video sem dávat není třeba...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam