• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BORDIGAPráce v továrnách - zkušenosti i naštvaný
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    BLOODRAT: neblbni. on dělá v oboru budoucnosti. tam už jsou počítače s analytickým myšlením samozřejmostí!
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    HASH: neodpověděl jsi na jedinou otázku co ti tu lidi položili.
    BORDIGA
    BORDIGA --- ---
    tento příspěvek od HASH beru jako poslední OT - všechny další podobné příspěvky zmizí a pokud se někdo nebude opakovaně (jako Hasch) držet tématu klubu, dostane RO
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HASH: certuzel to tak neni. Muzes mi verit,protoze robotizace a cnc me zivi:) a neni to o tom, ze by wohnouti sila byla levnejsi. Vyrobni linka je ve sve podstate velmi krehky organismus,snadno rozhoditelny jakoukoliv anomalií. Lidsky faktor je, a jste dlouho bude nepostradatelny.
    HASH
    HASH --- ---
    EMMMA: ja narozdil od tebe nezatracuju nazory zadneho cloveka
    od toho svobodni...vis...svoboda... :)
    kazdy ma pravo na svuj nazor...ale tak nejak ocekavam, ze budou lide schopni si ho obhajit...coz se tady nikomu evidentne moc nedari, zvlast tobe ne a proto zkousis podobne utoky stranou jako treba "s tema a tema se nediskutuje, protoze jsem to rekla"

    ja mam pratel spousty a zivot si vylozene uzivam, zvlast kdyz vidim chudaky, jako ses ty, kteri jeste porad nepochopili, jak si ho uzit a porad jenom breci a nekde si stezuji, jak jsou ostatni nespravedlivi

    co takhle prijmou odpovednost za svoje ciny?

    moc narocne, ja vim...
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Každej soudí podle sebe.. jestli Hash žije tak, jak píše, tak ať si to užije a těší se až bude moc starej na to být cool, dal bych to neřešil.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    AOTEAROA: to je přece motivace. Protože když někam přijdeš a někomu řekneš že je debil, tak je přece logické, že se nad tím co říkáš zamyslí a změní se. Třeba Hash - ten teď zcela jistě hluboce reflektuje svůj postoj, když mu bylo sděleno, že je chyba v něm.
    EMMMA
    EMMMA --- ---
    HASH: drzim se toho, ze s fasounama se nediskutuje a ty ses pro me fasoun (a to nejen s ohledem na stranu, za kterou kandidujes). s tvym pohledem na svet a tvejma hodnotama mi te je akorat lito (nechtela bych spolecnost, ve ktery ziju vnimat jako ty - musi to bejt tezky, osamoceny a frustrujici zit s pernamentnim pocitem, ze utok ciha vsude). prosim, jdi za svou vizi sveta bojovat jinam - nejlip tam, kde to nekoho zajima.
    za me posledni reakce na tenhle nesmyslenj trolling.
    HASH
    HASH --- ---
    BLOODRAT: "na to si budeš muset ještě cirka padesát let počkat."
    ja vim, protoze se to jeste dalsich 50 let nevyplati
    kde neni poptavka, logicky nebude ani nabidka - proc by ta robotizace mela pokracovat rychleji, kdyz je porad lidi jako sracek, ktery budou makat pres agenturu za 12k/mesic? :)
    se prober...kdyby vsichni s minimalnim platem porad nepichali jak zbesili, tak uz tady ta robotizace davno je :)

    "Vadí mi lidští paraziti"
    jo, to me taky, proto se jim vyhybam

    "Z tvého pohledu je chyba ve mě, z mého v tobě."
    co presne jsem ti udelal spatneho, co se te konkretne dotyka?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    HASH: Podobnou odpověď jsem očekával. Dobré :o) Už je mi celkem jasné, že o tom, jak to v továrně vypadá nebo funguje - jakékoliv - víš leda z doslechu nebo vlastní divoké imaginace. Ty řeči o robotizaci jsou docela vtipné, na to si budeš muset ještě cirka padesát let počkat.

    A nevadí mi vlastní fail, jak tomu říkáš. Vadí mi lidští paraziti, ať už ve formě dvoumetrového bullyho, nebo agenturní společnosti, kteří se vozí po slabších.Mám totiž, ku své vlastní smůle tu nešťastnou vlastnost, jíž se říká soucit. Z tvého pohledu je chyba ve mě, z mého v tobě. Víc tu asi nevymyslíme.
    BURAN
    BURAN --- ---
    HASH: jo myslim ze je chyba v tobe.
    HASH
    HASH --- ---
    BURAN: a nestacilo by, kdybyste na me prestali reagovat?
    vazne je tady chyba ve me? :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    BORDIGA: dej tomu borcovi ro pls :)
    HASH
    HASH --- ---
    EMMMA: proc se nevyjadrujes k tematu a radsi utikas k politice?
    nemas na me argumenty?

    smutne...
    EMMMA
    EMMMA --- ---
    HASH: tvoje baba je podivat se pravde do oci:)! zamerne trollujes a tapetujes to tady OT (s jednotkou minuskovacich noshledu v zadech) a budes nadavat do nacku? dobra projekce, teda:). jdi si pobrecet na rameno seminovi a fuhrerum z D.O.S.T.u (kdyby nekdo postradal info, s jakymaze frajerama se to kamaradej machri ze svobodnejch - viz tady pan "jsem nadclovek a vy jste nuly" Hash - tak napr. tu http://www.antifa.cz/content/frantisek-cervenka-dost-nahnedla-cesta-k-prezidentovi)

    jinak koukam, ze se tady seslo minuskovaci fasounsky komando - takhle ma teda podle vasich predstav vypadat ta svoboda projevu:)? anonymni nalet bez schopnosti udelat kva-kva k tematu;)? nebo byl nekde na nychu inzerat, ze nova, k systemu kriticka diskuse, a ze treba intervenovat:)?

    no nic, tak abych sama nebyla jen OT - namatkou
    http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/prace/clanek.phtml?id=734465
    Šenzen - Továrnu na výrobu iPhonů a iPadů obklopují sítě, které mají sebevrahům zachránit život...
    http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/257445-desive-podminky-v-cinskych-tovarnach-zustavaji-stinem-uspechu-firmy-apple.html
    http://www.novinky.cz/ekonomika/280411-ve-spanelske-tovarne-se-hlasilo-na-150-volnych-mist-15-000-lidi.html
    HASH
    HASH --- ---
    BLOODRAT: to je tezky, ti zase napisu odpoved a zase me nekdo smaze
    nacisticka selekce a cenzura od BORDIGA v plne sile!

    fascinuje me tve omezene vnimani sveta
    vetsinu lidske prace v tovarnach jiz dnes dokazi nahradit stroje - duvod proc se to jeste nestalo je jenom ten, ze lide jsou na nekterou praci jeste porad levnejsi
    kdyby low-lifove jako vy tady nebyli, tak proste jenom nektere veci budou o trochu drazsi a kompletne vyrabene strojove, rozhodne nemam strach, ze bych sedel ns holym zadkem na hromade kameni...to je klasicka utopie nejnizsi tridy o vlastni nepostradatelnosti

    pravda je, ze z pohledu vsech nad vami jste vicemene...zbytecni
    proto s vama kdekdo jedna jako s onuci
    proto existuji ty agentury
    protoze nikdo se nechce srat s vasim vyhazovanim a nejakejma trimesicnima lhutama a odstupnym
    proste fuck off
    ses nic, nula...

    a odpoved na tvoji posledni otazku?
    ne, reknu si ze jsem kokot a nenasel jsem cas si udelat zbrojak (jinak ano, obecne je to moje chyba, ze jsem veril tomuhle statu a sveril mu svou bezpecnost, nebydlim nekde kde je mensi kriminalita a obecne se vic nestaram o deni kolem sebe)

    nevidim duvod, proc svadet vinu na ostatni za sve vlastni faily...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    BORDIGA: Mazat jsi to nemusel. To, že tu někdo vykreslí svojí pokřivenou vizi, jak je každý kdo pracuje v továrně untermensch mělo docela vypovídající obsah.
    Doteď jsem si například nemyslel, že existují jedinci s tak omezeným vnímáním světa.
    Hashi Hashi....jestli se chceš podívat pravdě do očí, začni prosím u sebe. Kdyby byl každý jako ty, všichni by se hezky učili a v továrnách nikdo nepracoval, sedíš s holým zadkem na hromadě kamení, ani trollit bys neměl na čem.

    Btw. Až tě někdo přepadne za rohem a obere tě o peníze jen proto, že je o hlavu větší a tím pádem může, řekneš si "Takhle je to v pořádku, jsem idiot a je to můj životní fail, měl jsem víc posilovat"?
    HASH
    HASH --- ---
    BORDIGA: ty jsi dobry nacek
    pochopil bych, kdybys smazal celou tu diskuzi ktera na me navazuje, ale jenom moje prispevky? lol...ses dobra svine...

    koukam, ze podivat se pravde do oci je tu pro spoustu lidi nadlidsky ukol
    BORDIGA
    BORDIGA --- ---
    Hash to tu opakovaně zaplevelil OT příspěvky, ale už jsou pryč a doufejme, že i ta osoba - a nyní prosím zpět k tématu
    BORDIGA
    BORDIGA --- ---
    díky všem, kteří své příspěvky drží v souladu s tématem tohoto klubu; pokud má HASH: nějaké zkušenosti s prací v továrnách, určitě tu najdou své místo; ovšem v případě potřeby moralizovat a mlátit prázdnou slámu, vřele doporučuji přesunutí do jiného klubu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam