• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek

    V prvni rade pro ty, kteri se chteji castecne vymanit z okovu otrokarskeho systemu, pro kutily i zahradkare, divky i chlapce, podiviny i samotere. Maringotka jako domov. Tuning, tipy a triky, kazdodenni tvrda drina a pocity sladke, kysele i hořké. Vitejte doma, lide z maringotek.

    nastenka: Pruvodce nakupem maringotky (resp. prednakupem) ...aneb nekupuj zajice v pytli

    related: [ Malá bydlení nejenom mobilní ]

    rozbalit záhlaví
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    PETPET: vim o nem, ptala jsem se ho jednou na drevenou hodne ojetou co mu stala pred barakem a nechtel ji prodat, pry az ji zrekonstruje... zdalo se mi ze ty svetske mely pekne osetreny podvozek.. jo a teda uka uka fotky te tvoji :)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    PETPET: uka fotky
    PETPET
    PETPET --- ---
    Tak dnes jsme byli mrknout na maringotky k tem svetskejm a teda nic moc... typek sice docela ochotnej, ale maringotky uvnitr fakt hnusny a dost opotrebovany... A za 30 000,- coz mi prijde vzhledem ke stavu fakt dost.. Pak jsme nahodou narazili na chlapika v Uvalech, ktery maringotky renovuje a jednu jsme od nej koupili - je nove natrena, vnitrek nove oblozenej a natrenej, koberec a za 35000 i s odvozem! V sobotu ji mame na zahrade :-) Az si vzpomenu na jmeno, tak napisu, ma jich vic..
    NYA
    NYA --- ---
    pozitivní reference:

    koupila jsem maringotku od jakéhosi Tondy.
    je to mladej kluk, kterej bydlí se ženou a dětma v marině, celoročně. teď plánuje pořídit větší, aby měli i sprchový kout. je to jednoduchej správnej člověk, otázku na ponorku přes zimu vůbec nepochopil :)

    opravuje mariny a pak je prodává, nebo je pro lidi předělává, když mu přivezou svoji.
    rád je prodává lidem, kteří jsou sympatičtí.
    zajišťuje i jejich odvoz, účtuje si 30 Kč/km, je ochotnej marinu umístit až kam je potřeba, pokud je tam možné vyjet.

    teď má na prodej ještě jednu, se sanitárním zařízením teda, to může být trochu navíc http://auto.bazos.cz/inzerat/25310547/Prodam-maringotku.php
    ale za 2-3 týdny bude mít hotovou další, taky dřevěnou a pak tam má jednu menší vojenskou. na dvorku mu jich stálo asi pět. velká marina u něj vyjde na cca 40k

    esteticky je to na mě vyladěné trochu moc, ale určitě se s ním dá domluvit, pokud ji bude teprve upravovat

    tak tohoto mladíka mohu doporučit.
    na bazoši ho poznáte podle telefonního čísla a psč. (736430153, 277 11)
    je to obec Libiš, vedle Neratovic
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    HANSDUTOSWARC: zajed tam osobne a udelej si obrázek sám...to bude asi nejlepší
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    KRALIK: přesně tak jsem to psala o par řádků níž, že prý kvůli této k nim jezdí i televize :)))
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KATCHABABA: no v tyhle ale zije hlidac. takze ta na prodej neni. nebo teda nebyla, kdyz jsme byli na navsteve
    FEEX
    FEEX --- ---
    HANSDUTOSWARC: kdybztak sem pak dej info, ta stara by me taky zajimala... Mimochodem nevite jak se jmenujou? Ty s tema svetlikama nahore a balkonkem? Onehda jsem to slysel nekde v nakym dokumentu asi a nemuzu to dohledat
    HANSDUTOSWARC
    HANSDUTOSWARC --- ---
    hezky maríny ma zkusim je nejako kontaktovat diky :)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    KRALIK: přesně tak, tady máš dokonce tu starou cirkusáckou
    Mám starou Moru, přetryskovanou, ale tuším že se stala někde chyba, začal mi utíkat plyn kolem čudlíku na troubu, tak jsem koupila novou (protože čudlík se uplně zasekl) a tam se stalo během měsíce to samé, tak jsem to rozebrala, vypadá to na těsnící gumičku a už asi dva měsíce nejsem schopná zajet do zeleného domečku...
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    KRALIK: klasickej velkej ctyr varic s troubou
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KATCHABABA: vy mate v marine klasickej velkej plynovej sporak s troubou nebo jen 2plotynku?
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KATCHABABA: jo to je furt dokola to stejny misto :)
    tady par fotek pro predstavu: http://www.kralyk.com/pub/gallery/index.php?d=2012-09-13_maringotky-cerniky
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    HANSDUTOSWARC: videla jsem dve tady http://maps.google.cz/maps?q=50.100681,14.822831&num=1&t=h&brcurrent=5,0,0&z=19 je to pozemek svetskych, maji tam hroozne moc maringotek v ruznych stavech. Tu starou cirkusackou maji snad jeste v originalni vybave, ale mam za to ze v ni nekdo bydli. Nemam zkusenosti s obchodem s nimi, nemuzu soudit, ale kdyz jsme prijeli na cumendu, byli ochotni a rikali ze kvuli te cirkusacke tam jezdi pry i filmari :)) nevim co je na tom pravdy, z venku vypada ze by potrebovala trochu opravy. Jinak dle prvniho pohledu soude, maji jejich maringotky v poradku podvozky, ale vnitrky fakt radsi na prestavbu, nejsem vanouskem sololitu a lina. Ceny myslim zacinaji na 30 000. Mozna to stoji za osobni exkurzi.
    MASOO
    MASOO --- ---
    HANSDUTOSWARC: cirkusova nebude uplne vyhra, bych rekla
    (jeta, nevkusna, pripadne zbastlena a udelana na oko nebo naopak s mikrovlnkou a rohovou vanou:D)
    HANSDUTOSWARC
    HANSDUTOSWARC --- ---
    na podzim chci koupit maringotku na bydleni ale chtel byych tu sirokou nejlip treba nakou cirkusovou....shanim ale zatim sem jich moc nevidel nevite nekdo nejake stranky ???
    ZONKER
    ZONKER --- ---
    Zdravím lidičky.prominte že otravuju,ale napadlo mě se zeptat. Nemáte někdo nejaký typ na maringotku okolí české lípy?musím se do konce měsíce vystehovatTtřebas je tu někdo takový.
    Projíždím bazoše a anonce,nevíte ještě o nějakých servrech?
    Předem moc děkuji za pomoc.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    LUUCA: mas za ni pochvalu. je dokonala, presne mi padne ke stolu .)
    LUUCA
    LUUCA --- ---
    KRALIK: a zidle vitra v marine, to si nekdo zije .-D hezky to mas!
    MASOO
    MASOO --- ---
    KRALIK: to ti dlouho nevydrzi, obzvlast, budou-li u tebe prespavat navstevy (s detmi);)))
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    progress: vymalovano, novy podlahy, elektrifikovano...

    2013-06-08_marina-interier | fotogalerie @ kralik
    http://www.kralyk.com/pub/gallery/index.php?d=2013-06-08_marina-interier



    // historie: [ KRALIK @ lide z maringotek ] a [ KRALIK @ lide z maringotek ] ...az si rikam, ze ted je to presprilis cisty
    TSOH
    TSOH --- ---
    pri vyberu maringotky bych doporucil aby mela kovovou ramovou konstrukci na ktere je ,bouda, postavena... z dlouhodobejsiho hlediska pripadnych oprav nebo presunu je to urcite lepsi nez kdyz je rám ze dřeva a oj je take nakotvena do dřeva...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam