• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRALIKlide z maringotek

    V prvni rade pro ty, kteri se chteji castecne vymanit z okovu otrokarskeho systemu, pro kutily i zahradkare, divky i chlapce, podiviny i samotere. Maringotka jako domov. Tuning, tipy a triky, kazdodenni tvrda drina a pocity sladke, kysele i hořké. Vitejte doma, lide z maringotek.

    nastenka: Pruvodce nakupem maringotky (resp. prednakupem) ...aneb nekupuj zajice v pytli

    related: [ Malá bydlení nejenom mobilní ]

    rozbalit záhlaví
    NYA
    NYA --- ---
    FEEX: kdybych bydlela s marinou separátně bez dalšího zázemí, tak to asi udělám. tady máme kuchyni komunitní, tak se mi takhle velkou věc sem dávat nechce, nebudu to mít na plnej provoz.
    FEEX
    FEEX --- ---
    me prijde nejlepsi koupit nakej bazarovej sporak pretryskovat na PB, mas ctyri plotynky i s troubou..
    NYA
    NYA --- ---
    KRALIK: díky.
    jj, regulátor a hadici jsem viděla, že je musím koupit zvlášť. to už se právě zmenšuje rozdíl v cenách.
    mělo by to být na vaření všeho, včetně normálního jídla o dvou až třech hrncích :)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYA: toto urcite ne-e. na vareni vody na caj bych volil spis nejakou ty dvojplotynku, cos vybrala nize. jen nezapomen, ze k tomu potrebujes jeste regulator tlaku s hadici, mam za to, ze ho k varici nedavaj.
    NYA
    NYA --- ---
    nebo nevím, ejstli se na to nevyprdnout a nepořídit toto http://pomucky-na-vareni-v-lese.heureka.cz/...nova-stolicka-varic-5_5-kw-104985/specifikace/#section
    vypadá, že bude mít výkon dobrej..

    (jee, no nevim:)
    NYA
    NYA --- ---
    poraďte prosím - chci si koupit plynový dvojvařič, ale tápu v tom, jaké jsou v modelech rozdíly a jestli stačí pořídit levnější model, nebo se mi vyplatí přihodit pár stovek na nějaký lepší.

    nemáte někdo něco podobného a uměli byste poradit?

    jestli třeba stačí toto http://pomucky-na-vareni-v-lese.heureka.cz/campingaz-base-camp/
    nebo toto http://varice.heureka.cz/meva-orlik-2317b/
    nebo se mi vyplatí toto? http://www.i-zahradninabytek.cz/plynove-varice-1/dvouplotynkovy-varic-camping-kitchen-1

    díky dík
    GOMERA
    GOMERA --- ---
    NYA: Jj, taky sem se inspiroval a teda je to poznat! Po nalepeni na vsechny stresni i bocni okna do dodavky sem zapomnel chvili zapnuty topeni a pak malem padnul vedrem.
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    MASOO
    MASOO --- ---
    kdyby se nekomu hodilo
    DARUJI
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Sleva 30% na nabíječku, kabely v AUTO KELLY / Praha, Mělník a Liběchov ]
    pripadne Mestec Kralove a cestou mezi tim
    PEEP
    PEEP --- ---
    PEEP: PET nasla fotky, jak to vypadalo, kdyz jsme to koupili, tak pro srovnani :]
    MASOO
    MASOO --- ---
    ja uz to nekomentuju:)

    plisen pod posteli a to tam nemam nic u zdi, vetra to tam, ale teplo tam nedosahne:/
    okna resim dekou, dvere zatim neresim - nucene vetrani
    az bude mraz, tak tu snad uz nebudu (v CR)
    NYA
    NYA --- ---
    PEEP: hm, to mi spíš docházel dech ke konci, jak jsem měřila každej obdélník zvlášť a nedaly se vztít podle jednoho mustru

    NYA: to jsem napsla pěknou hovadinu :) "folie drží mezi sklem vzduchovou bublinu a není tam tímpádem taková tepelná výměna"

    PETPET: :)) to je slušný, že tam nebylo zateplení vůbecžádný. já tam měla aspoň 2 cm místo slíbených 5, ale ve stropě taky nic..
    PETPET
    PETPET --- ---
    SWINE: to se mi spis honilo hlavou - co tomu kretenovi provedeme? :-)
    PEEP
    PEEP --- ---
    NYA: No kdyz to vezmu zpetne, tak nejhorsi bylo vytrhat to co tam bylo puvodne, protoze pracujes a nic nepribyva. Jakmile se to vyprazdnilo viz. prvni fotka tak uz to slo raz na raz. Kdyz vydis ze ti to roste pod rukama, tak je to mnohem lepsi pocit a lip se ti dela
    NYA
    NYA --- ---
    NYA: jo, a kdysi slíbená reference na tyhle folie .. jsem je konečně nalepila, stály ve frontě rozpracovaných projektů :)

    neni to zázrak, ale funguje docela pěkně, okna, která mám docela velká, už tolik neprochládají - folie drží mezi sklem vzduchovou bublinu a není tam tímpádem taková vzduchová bublina.
    napnout šla i bez fénu :)
    NYA
    NYA --- ---
    PEEP: moc hezký! docela jste si mákli, co? taky jsem takhle zateplovala .. ale takhle hotový to teda ještě nemám :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    FASTCORE: treba ID KCE dela vestavby vc izolace, spis tedy do aut (a ted bude nejakej ten mesic na jihu), ale nefusuje to a dela to za rozumny prachy a je to jeden z nas
    SWINE
    SWINE --- ---
    PETPET: jak na ty prvni sedis uplne nestastna a v hlave se ti honi: Co sme to proboha koupili?
    PETPET
    PETPET --- ---
    BEDLA: To teprve ještě bude pěkné - pár detailů a dodělávek nás ještě čeká... ale každopádně je to paráda a splněný sen!
    BEDLA
    BEDLA --- ---
    PEEP: vsecko jde,kdyz se chce,pekne to mate
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    PEEP: pěkná práce!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam