AYOS: to nebyla sprcha, ale vana. voda se do ní ohřála v brutaru..recyklace vody tam řešená nebyla
nějaký improvizovaý sprchy jsme taky zkoušeli, vždycky na principu barel na vyvýšeném místě, z toho samospádem hadice a na jejím konci koncovka na normální sprchu.
verzi uvnitř jsme nepoužívali, to byl prostě malej barel do kterýho by se nalila ohřátá voda a z ní vedla hadice a na konci sprcha
venkovní verze byla fajn. barel se ohřál na slunci, do nj jsme vodu dostávali vojenským ručním čerpadlem. otevírání a zavírání vody bylo kovovou páčkou, která byla na dlouhé tyčce, protože to bylo vysoko.
pak se čerpadlo rozbilo, tak jsme se v létě koupali v řece, v zimě ve vaně. a občas v koupelnách u kamarádů.
DARJEEL: hm.. asi bych uvažovala, co tam budete chtít podnikat .. jestli tam stálejc žít s dětičkama, nebo občas na chatu .. výhoda miminek je, že se koupou ve vaničce do který jim ohřeješ vodu jakkoli. a větší děti ti už zase zvládnou ledacos. ale jejich maminky si nějaký komfort zaslouží :) a třeba v šestinedělí je sprcha s čistou vodou nutnost.
je to domeček, tak bys tam ke koupání už mohl vymyslet i odvětrávání?
koneckonců, můžeš si udělat i sprcháč uvnitř, i tu vanu venku, co? :) se mi hodně líbí ty modely, kde si topíš rovnou do vany, nebo přes nějakou spirálu, a máš vanu bez boudy rovnou venku s výhledem :)
LAMIA: tahle bouda je velká asi jako půlka maringotky. no na liběchově se na to podívej