• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BIOHStruktury dřeva
    KUBEC
    KUBEC --- ---
    Cau vim ze to sem nepatri ale myslim ze bych tu mohl najit co hledam.. nasel by se tu nejaky truhlar ktery by vzal praktikanta, z oboru tvorba nabytku skola supš, na kveten?
    BIOH
    BIOH --- ---
    tak soustruh už je z baráku
    BIOH
    BIOH --- ---
    dík, no je to první pec moje tak snad to bude lepší, mrkni na ten lastfragmen.eu nebo na fb tam je víc fotek a i práce manželky
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    BIOH: Jo, tak to máme podobně, kruh mě taky baví:). A jestli ta váza na tom dubu je tvoje, tak klobouk dolů, takhle pěkně zakulatit na úzký hrdlo se mi nikdy nic nepovedlo.
    BIOH
    BIOH --- ---
    Image and video hosting by TinyPic
    BIOH
    BIOH --- ---
    JOSEF_K: no kombinace materiálů, proto se zbavuju soustruhu, radši točim na kruhu :-)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    BIOH: Asi nechápu, ale čeho je to kombinace? Dřevo vidím akorát dub. Myslíš ten kámen a vázu na tom? Ale pěkný jako celek to je, o to žádná:).
    BIOH
    BIOH --- ---
    ted me bavej kombinace
    Image and video hosting by TinyPic
    BTW soustruh jsem vytřídil, kdyby měl někdo zájem tak za 1500 si ho může vzít, foto do PM
    VIS
    VIS --- ---
    JOSEF_K: to je super =)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Tohle dřevo mě vyloženě baví. Včera jsem zase na chvíli pustil soustruh, a když se to přestalo točit, překvapilo to i mě:)





    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    REDSNAKE: zkus na zacatek vercajk od narexu, u dlat maji slusny kousky (ty s umelohmotnou rukojeti), dostal jsem na ne tip od tesaru z radneho cechu, udajne nejlepsi pomer cenaXvykon pokud nechces kupovat japonskou, nebo nemeckou kvalitu za hromadu zlata...
    BIOH: eben vypada taky slusne, to teda. Diky.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BIOH: Tak hlavně mi jde o peníze, žejo. A zas neplánuju velké nasazení, ale to co říkáš dává smysl, asi by mi stačilo dlát méně ale kvalitní.
    BIOH
    BIOH --- ---
    REDSNAKE:
    extol má něco dobrýho něco ne, tyhle neznám ale typnul bych si že to hude k ničemu, podle mě po pár řezech ztratí ostří, takže budeš víc brousit a leštit než dělat, máš nějaký konkrétní důvod že chceš sadu? já bych začal jednim dlátkem a jednim nožem co nejkvalitnější vzhledem k tomu kolik chceš investovat, EBENI měli docela slušný výprodeje
    Dláta-EBEN.cz - dláta a rydla ručně kovaná
    Dláta-EBEN.cz - dláta a rydla ručně kovaná
    http://www.dlata-eben.cz/Cenik.htm
    nože cena asi na dotaz
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Bude mi tahle startovací sada i k něčemu jinému než jen ke vzteku? Neplánuju řezat osmimetrové sochy, ale spíš dlábnout již nahrubo otesanou lžíci a pod. Co myslíte?
    viz www.kamody.cz/extol-premium-dlata-rezbarska-sada-12ks-8812405-47259?gclid=CMuYtPuQ-bwCFeFe2wodLY8AWg
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Nemáte náhodou někdo zkušenosti se získáním rydel na řezbu rybiny na zbraních a podobně?
    BIOH
    BIOH --- ---
    BIOH
    BIOH --- ---
    BIOH
    BIOH --- ---


    BIOH
    BIOH --- ---
    tak jsem po delší pauze zase zapnul soustruh
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam