• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Dvojčata a vícerčata
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    husty, beru zpet :D
    ZEWL23BABA
    ZEWL23BABA --- ---
    ZEWL23BABA: O náklady na dopravu se samozřejmě podělíme
    ZEWL23BABA
    ZEWL23BABA --- ---
    TIBOREC: Ahoj, já bych do toho šel.
    Bílá pro nás bude dobrá, když si rozdělíme panely modrá, růžová, na šuplíku nezáleží, přizpůsobím se.
    Akorát mi teče olej z převodovky u Mulťáka, tak by mi bodlo, kdybys to uměl přivézt.
    Když tak volej, 774 495 432.
    Díky
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TIBOREC: nechci ti do toho kecat, ale imo bude snazsi koupit barvu nebo naky samolepky, nez hledat nekoho na takovouhle singers party. Ale treba se pletu, hodne stesti ;)
    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    Ahoj, neplánuje tady někdo v nejbližší době pořízení palandy (resp. dvou postelí) pro kluka a holku? Nás vzhledově, funkčně i cenově zaujaly tyto:

    NOVÁ palanda patrová postel borovice s růžovou + 2x matrace - Plzeň - Bazoš.cz
    https://nabytek.bazos.cz/.../129375505/nova-palanda-patrova-postel-borovice-s-ruzovou-2x-matrace.php
    NOVÁ PALANDA patrová postel modrá bílá - 2x matrace - Plzeň - Bazoš.cz
    https://nabytek.bazos.cz/inzerat/129361646/nova-palanda-patrova-postel-modra-bila-2x-matrace.php

    Hledám někoho, kdo by šel do společné koupě obou s tím, že bychom si povyměňovali barevné panely tak, aby nám oběma zůstalo právě po jedné sadě (modrá + růžová) panelů.

    Mám zájem ponechat si přírodní (borovicový) rám / konstrukci.

    Vám by tedy zůstal bílý rám, jedna sada postelových modrých panelů, jedna sada růžových panelů, čelo šuplíku dle domluvy (tady nemám ohledně barvy preferenci) + samozřejmě vše ostatní, co je shodné (2 matrace, 2 rošty).

    Pozor, rozměr matrace není "dospělácký", ale je menší 185 × 80 cm - právě pro děti.

    Palandu lze případně rozložit i na dvě samostatné klasické postele.

    Dopravu do Prahy zajistím.

    Díky za zprávu či předání ve vašem okolí, kdo by mohl mít zájem. Pro bližší domluvu asi nejlépe volat na tel. 777251802.



    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    KRUPAN: po dvojčatech...
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    tak já taky přidám
    rok a půl

    7 a půl
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    TANAIS: u nas po sobe holky dedi, jedna je o hlavu vyssi ..
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    TANAIS: me ceka damska dvojka, desim se ze budou po me!
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    TANAIS: vse postupne... zacal jsem posilovnou a boxem :))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TANAIS: hele, v tomhle nevyhraješ, ani když máš s odstupem dítě stejného pohlaví!
    protože... i když vytřídíš všechno, co máš dvakrát, tak furt bylo spousta věcí z různých sad a komplementárních kousků a tak vůbec, takže ve finále máš oblečení na cca 1,75 dítěte, které se snažíš nějak uplacírovat do prostoru pro asi tak 0,75 dítěte, protože nejlepší skladovací prostory už zabraly ty starší :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    KRUPAN: dobrej gang! tvl zrzky :-D
    ... už máš zbrojní průkaz? Nejvyšší čas :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    KRUPAN: to je prokletí dvojčat - nedědí! A nejlepší je, když má člověk s odstupem ještě nějaký dítě... opačnýho pohlaví :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    KACHNY: já mám pubertu v dámském... s dvojkama bude sranda :-D
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    jeste s mladsi segrou :)

    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    ted jsem videl seznam, co maj mit vsechno prvnaci. a taky 2x. achjo :))
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    TRISSIE: ja mam pubertu ted v jednom panskem provedeni a desim se dvojcat, jak cert krize ...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KACHNY: no, občas to chce i dvojitou porci alkoholu - a to máme pubertu teprve před sebou! :-)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    KRUPAN: dvojita porce vseho !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam