• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Dvojčata a vícerčata
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KRUPAN: ale zuby jim vypadly křížem (spodní dvojky) :-)

    naprosto rozumím, našim holkám třeba první jedničky vyrostly 12 hodin od sebe :-)
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    Vse spolecne :) (jiz pred nejakym casem)

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Dad Faces A Tough Time Keeping Toddler Triplets Away From Fridge - 1129972
    https://www.youtube.com/watch?v=E3ghwkUNyx0
    TAKAK
    TAKAK --- ---
    Ahoj, nemáte někdo po dvojčatech lyžařský set ( lyže, boty, hůlky), kluci mají kolem 128 cm, a velikost bot teď co nosí kolem 31-32 . Cenu nabídněte . Díky !
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Psychologický ústav AV ČR: "Hledáme dvojčata (věk1,5 až 2,5 roku)! A hlavně jejich rodiče! Pro studii o vývoji dvojčat jsme připravili dotazník o chování a komunikaci dětí - jeho vyplnění trvá 30-45 minut. Pomůžete tak vzniku první české studie o vývoji myšlení, chování a jazyka u dvojčat."

    vyzkumdvojcat
    https://vyzkumdvojcat.formr.org/?fbclid=IwAR2HdjNR4IOo9rPHDBqWImqyKCq3jJxuQzUacbko_f-remt2PflUkln3pzE
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    mně to nedalo, to musíte vidět: https://fb.watch/588j9S52jU/
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    TANAIS: no vidis a me v porodnice vykopli a holky si tam nechali a jelikoz muz uz nemohl cekat az je domazlim ( prvni klokankovani ) tak jsem jela domu z porodnice sama, uplne sama a doma jsem byla sama do 6 do vecera nez prisel syn z krouzku a muz z prace. To bylo nejhorsi co sem s nima zazila. Pak dva mesice jezdeni do podoli dvakrat denne, ale zase dostatek spanku a terve pak masakr. Jako prvnich pul roku znam spis z fotek :D pak vlastne pohoda nez se jim o rok a pul pozdeji narodil bracha. A ted vlastne klid, jsou skoro jako trojcata :DD Bracha je ve vsem dohani. Co me jako jedinacka neprestava udivovat, je to, jak se dokazou milovat a jeden bez druheho nemuzou zit a vzapeti na sebe vsichni tri jeci a rvou se..
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LORAIN: já jsem takovou krizi asi neměla, že mi bylo úzko kvůli dvojčatům. Pro mě bylo jedno z nejnáročnějších období období na roomingu v porodnici - já jsem tam byla asi týden, spánková deprivace šílená, v zásadě mi sestřičky moc nepomohly. I teď je mi blbě, když si to vybavím - s hrůzou jsem se budila, že jsem zaspala krmení a tak podobně. Ale tohle naštěstí brzy skončilo. Jakmile jsem přijela domů, bylo to o moc jednodušší, manžel se hodně zapojil. A když jsem ztratila mlíko, byla to vlastně pohoda. No a pak nastalo veselo od cca 11 měsíců do cca 3 let, kdy už chodili, ale nedalo se s nima domluvit. Byla to likvidační jednotka. Od té doby je to s nimi pořád lepší a lepší. Zdaleka už na sobě nejsou tak závislí, ale jsou nerozluční.
    Pro mě je to něco úžasnýho. Přesně, jak píšeš - neustále překvapují. Kéž by jim ten vztah vydržel až do dospělosti.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    TANAIS: Když mi bylo úzko, potkala jsem v zoo rodinu s trojčaty ve věku našich dvojčat. Tři chlapečci v modrých svetřících. V tu ránu jsem se cítila o sto kilo lehčí.
    A taky mám pocit, že děti krátce za sebou jsou pro rodiče mnohem náročnější.
    U dvojčat mám pocit, že od určitého věku je to vlastně výhoda.
    Nicméně ano, i tak jsem přesvědčená, že dvojčata jsou velmi specifická a že to žádný rodič, který je nemá, nemůže pochopit. A neustále překvapují - jednou soudržností, jednou vzájemným napojením, jednou nesmírnou soutěživostí, ohromnou nevraživostí, projevy vzájemné lásky atd.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Taky to máte tak, že jste přesvědčeni o tom, že dvojčata jsou prostě nejvíc a že to žádný rodič, který dvojčata nemá, nemůže při vší úctě pochopit? :-) A to ani v případě, že mají děti krátce za sebou? (To je argument, který prostě nefunguje! :-)
    Jsem z toho pořád vedle, že jsou dva. A to už jim je devět pryč.
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    cesty dvojčat jsou nevyzpytatelné...:D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    husty, beru zpet :D
    ZEWL23BABA
    ZEWL23BABA --- ---
    ZEWL23BABA: O náklady na dopravu se samozřejmě podělíme
    ZEWL23BABA
    ZEWL23BABA --- ---
    TIBOREC: Ahoj, já bych do toho šel.
    Bílá pro nás bude dobrá, když si rozdělíme panely modrá, růžová, na šuplíku nezáleží, přizpůsobím se.
    Akorát mi teče olej z převodovky u Mulťáka, tak by mi bodlo, kdybys to uměl přivézt.
    Když tak volej, 774 495 432.
    Díky
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TIBOREC: nechci ti do toho kecat, ale imo bude snazsi koupit barvu nebo naky samolepky, nez hledat nekoho na takovouhle singers party. Ale treba se pletu, hodne stesti ;)
    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    Ahoj, neplánuje tady někdo v nejbližší době pořízení palandy (resp. dvou postelí) pro kluka a holku? Nás vzhledově, funkčně i cenově zaujaly tyto:

    NOVÁ palanda patrová postel borovice s růžovou + 2x matrace - Plzeň - Bazoš.cz
    https://nabytek.bazos.cz/.../129375505/nova-palanda-patrova-postel-borovice-s-ruzovou-2x-matrace.php
    NOVÁ PALANDA patrová postel modrá bílá - 2x matrace - Plzeň - Bazoš.cz
    https://nabytek.bazos.cz/inzerat/129361646/nova-palanda-patrova-postel-modra-bila-2x-matrace.php

    Hledám někoho, kdo by šel do společné koupě obou s tím, že bychom si povyměňovali barevné panely tak, aby nám oběma zůstalo právě po jedné sadě (modrá + růžová) panelů.

    Mám zájem ponechat si přírodní (borovicový) rám / konstrukci.

    Vám by tedy zůstal bílý rám, jedna sada postelových modrých panelů, jedna sada růžových panelů, čelo šuplíku dle domluvy (tady nemám ohledně barvy preferenci) + samozřejmě vše ostatní, co je shodné (2 matrace, 2 rošty).

    Pozor, rozměr matrace není "dospělácký", ale je menší 185 × 80 cm - právě pro děti.

    Palandu lze případně rozložit i na dvě samostatné klasické postele.

    Dopravu do Prahy zajistím.

    Díky za zprávu či předání ve vašem okolí, kdo by mohl mít zájem. Pro bližší domluvu asi nejlépe volat na tel. 777251802.



    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    KRUPAN: po dvojčatech...
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    tak já taky přidám
    rok a půl

    7 a půl
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    TANAIS: u nas po sobe holky dedi, jedna je o hlavu vyssi ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam