• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    GREGI
    GREGI --- ---




    GREGI
    GREGI --- ---
    kdo si vsimne neceho ceskeho?:)

    GREGI
    GREGI --- ---


    GREGI
    GREGI --- ---
    !!!!



    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    CHANTALLL
    CHANTALLL --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    GREGI
    GREGI --- ---
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PATRICIE_: Aha, tak to je jiny, ja myslela ze je to odzakladu vymysleny, tak to je potom jiny kdyz uz tam sou nejaky dispozice dany, sry...
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    FIYAH: jde o chatu, která už je dávno zkolaudovaná, stojí a nikoho (krom zlodějů) nezajímá.
    Probíhá její kompletní rekonstrukce... Maximálně ohláška... Sítě už jsou dávno připravené.

    77WHITE:
    nove vnitrni tramy 1
    nove vnitrni tramy 2
    TCHOR
    TCHOR --- ---
    Ted jsem to resil s dilnou - nakonec to "vyresil" prenosnym plynovym topenim a privodem elektrky pres prodluzovak.
    TCHOR
    TCHOR --- ---
    bez stavebniko ohlaseni neprojde cokoli co ma jakekoli topeni a rozvod siti (kromne jineho) a je uplne jedno jak je to velky
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PATRICIE_: No jestli si myslis ze by takova krava prosla bez stavebniho povoleni, good luck
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    PATRICIE_: Ty sloupky sou kravina, ukrejvaj se ve stěně. Kresli to se skutečnou šířkou stěny, aby sis mohla rozmyslet i detaily oken, je to důležitý. Nevím, co je za konstrukci nad tím, ale rozpon 6 metrů neni nic spešl a můžeš použít trámy klidně na celou dýlku. Nebo to můžeš řešit taky prodloužením stěny mezi chodbou a kuchyní. Vznikne ti tak obrovskej úložnej prostor z obou stran a zbavíš se pro mě nepříjemnýho obložení stěn tunou nábytku. Díky tý nosný příčce zmenšíš rozpon = menší trámy = míň peněz za dřevo a víc úložnýho prostoru :)
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    77WHITE: dřevostavba
    Jediná vnitřní zeď je ta v koupelně, jinak jde o jednu místnost izolovanou převážně zvenčí stavby (právě kvůli prostoru). Jo, s dveřma (vstupníma i do koupelny) se ještě bude hýbat... To je plánek z roku 2010 co jsem si sama dělala, abych to dokázala někomu vysvětlit
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    PATRICIE_: to neříkej, stačilo posunout dveře o 10 čísel a šlo to prozrcadlit, ostatně není neobvyklý že jsou dveře do koupelny zakrytý vstupníma dveřma. Jinak ty stěny jsou strašně uzoučké i jen na čistou izolaci s centimetrovou překližkou, co to je za konstrukci že tam máš sloupy?
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    FIYAH: 40m² ti připadá velké? Mě tedy ne :c)
    Teď jsem pět let v pokoji, který má 3,5 na 2,5m a krom koupelny a kuchyně tam mám vše... Chce to hodně hrát tetris a být hubená, jinak je to překážková dráha od dveří k oknu a zpět.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    PATRICIE_: To ale moc male bydlení není ne...
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    nad vanou bude asi mini střešní okénko a nad WC nástěnné okénko a už jsou takhle udělané odpady...
    takhle se to muselo udělat kvůli otevírání dveří od koupelny...
    s tím souvisí chodbička - on tam náznak je... místo dveří nějaký závěs až k zemi. Jinak to tam prostě udělat nešlo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam