• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    GREGI
    GREGI --- ---
    MLEJNIS: neco podobneho sem sem uz daval jen to bylo vice "stavebni" takovej rozkladaci kontejner;) ale jen ty slunecni kolektory musely stat vic nez budu na baracek mit;D
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    GREGI: boží co ? :ú))
    GREGI
    GREGI --- ---
    MLEJNIS: tak to je ultimatni!!! jen na nase podnebi malo zetepleny... ale fakt pecka:)
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    GREGI: a hlavne si to vsichni uz postavte! :o)
    GREGI
    GREGI --- ---
    koukam 1000 prispevek:))) diky za sledovani a jeste vic za prispivani sem rad ze se to tady chytlo!! hlavne neustavejte v aktivite a naopak spis pridavejte;))


    77WHITE
    77WHITE --- ---
    jestli jste někdo z okolí Liberce - demontujou tu sérii starších buněk (rozměry odhadem 3x6 metrů, neměřil sem), ocelová svařovaná konstrukce pobitá prknama, a ty ocelový rámy prodávaj za 7 litrů za kus, což mi přijde hodně fajn:) Pokud byste měl někdo zájem, PM a řeknu kde přesně.
    BJETUSH
    BJETUSH --- ---
    Kdybyste někdo náhodou věděl o něčem... [ LOOKING FORSHÁNÍM: Zahrádka s chatičkou / Praha ]
    Díky!
    GREGI
    GREGI --- ---
    Shigeru Ban: Nouzová přístřeší z papíru #TED : http://on.ted.com/gkrn
    MASOO
    MASOO --- ---
    V2SV
    V2SV --- ---
    KCE: tvou spokojenost chápu a upřímně trochu i závidím .)
    rozuměj tomu tak > dlouho jdu cestou "eko"logických materiálů a za tu dobu jsem si vypěstoval větší náklonnost právě k těmto.
    S polyšem se mi těžko hledá společná řeč a důsledkem je vnitřní rozladění v budovách zabalených do těchto neprodyšných obálek. Nevím jestli je to dobře bo ne, každopádně v hlíně a slámě je mi skvěle a přijmutí protipólu těchto materiálů vnímám jako vhodné. Také na tom již delší dobu pracuji.
    Nicméně prostě vím že pokud nemusím, tak ho pro nové stavby nepoužívám.
    Ale dost už rozpatlávání .)
    Už teď se snažím věci nasměrovat tak abych mohl přijet ,)

    KAROLINA182: jsem pro > víc hlav víc ví!
    záleží na tom co od takového povídání lidé budou očekávat a kolik jich projeví zájem...
    pro nějaké konkrétní a konstruktivní povídání s radou ze života je dobré vymezit nějaká témata
    spíš jsem v tomto případě pro volné povídání a zdílení ze kterého si každý odnese co unese ,)
    KCE
    KCE --- ---
    V2SV: pravda, zrejme sme se nepochopili.
    jinak se nebojim uverit, ja vim ze to jde a i sem uz lecos videl a prozkoumal, jen zatim pro me nebyl duvod to resit, popravde, zatim sem v pojizdny hlinikovy boude vylozeny polystyrenem spokojenej:)
    a az to nekdy budu resit, tak pro sebe, ne pro nekoho za prachy...
    kazdopadne doraz, idealne na ambient, muzem v ramci festivalu udelat nakej mini-seminar i pro pripadne zajemce:)
    [ AMBIENT festival v Liběchově - podzimní vydání / festivalfestival / 6.9.2013 / CR - Stredocesky kraj - Liběchov ]
    KAROLINA182: taky doraz;)
    plati i pro ostatni..
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    V2SV: kluci a nechcete to udělat jako veřejné popovídání? Tady totiž asi bude víc takových lidí, co se o tento způsob žití zajímá a mohl by k tomu něco říct, mne by to třeba zajímalo, pokud to bude konkrétní, konstruktivní s nějakou tou radou ze života....
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    MLEJNIS: ideální do našich podmínek =')))
    ale jinak krása
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    ROMANITO
    ROMANITO --- ---
    Micro-flats appealing for world's urban poor - Features - Al Jazeera English
    http://www.aljazeera.com/indepth/features/2013/08/201382210555954288.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam