• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIMalá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
    Nejenom mobilní dům musí být malý.
    Šikovná a převážně DIY řešení malých domků, aneb to že je to malé a levné neznamená, že to nemůže být pohodlné a luxusní.
    Pro lidi co chtějí vlastní bydlení ale nechce se jim platit nájem či se zadlužit hypotékou, nebo jen prostě nepotřebují obří barák.


    Obrázky, rady, odkazy, pomoc při shánění stavebního materiálu, technologické postupy stavby, materiály, pozemky, půdorysy atd.

    odkazy na blogy a stránky na nástěnku

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lDcVrVA4bSQ
    rozbalit záhlaví
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    LUZ_AZUL: jojo, ten první domek na ostrůvku vedle ostrůvku vedle islandu už sleduju pár let... jasný poslední útočiště, až příjde zombie apokalypsa.
    LUZ_AZUL
    LUZ_AZUL --- ---
    Distractify | 34 Isolated Houses As Far Away From Busy As You Can Get
    http://news.distractify.com/mark-pygas/34-isolated-houses-as-far-away-from-busy-as-you-can-get/?v=1
    ne všechny sou malý, ale zajímavý to určitě je:)
    KLEER
    KLEER --- ---
    domeček pro hosty :)

    Beautiful and inviting: a tiny guest house - Adorable Home
    http://adorable-home.com/houses-and-apartments/beautiful-and-inviting-a-tiny-guest-house-10110/
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ALENNAI: nádherný ;-)
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    STEAK9
    STEAK9 --- ---
    TSOH: Se tim zivim :-) (vyrizovanim stavebnich povoleni). Dik :-)
    TSOH
    TSOH --- ---
    STEAK9: dik... to je dobrej napad... tak at ti do dobre dopadne preji...
    STEAK9
    STEAK9 --- ---
    TSOH: Stavebni povoleni vyrizuju cca pet let a bohuzel jsem zjisti ze je to o vykladu stavebniho zakona jednoho konkretniho urednika. Mozna by pomohlo pokud mas nejakeho znameho ktery se vyrizovanim stavebniho povoleni (jj v tvem pripade ohlasenim) zivi, dat mu plnou moc at to vyridi - pani na urade pak bude vedet ze on to dela pro penize a ze se nenecha odbyt.
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    MAR_TINA: WORD!!!
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    VICTOIRE: škoda toho MINI na obrázku. Tam grafik netrefil velikost a celej ten dojem návrhu shodil z útesu.
    TSOH
    TSOH --- ---
    MAR_TINA: to je v poho... pasport staveb jsem delal tak zkusim i projektovou dokumentaci... pak jen kulate razitko za 1000 ,- a na urede budou snad spokojeni...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TSOH: tak to je ohlášení a projektová dokumentace opravdu bude potřeba. Ale na jednoduchou věc stačí velmi jednoduchá a snad i levná.
    TSOH
    TSOH --- ---
    MAR_TINA: dik
    77WHITE: na to jsem se dival ale chci tam kamna... to je asi jediny problem... (uzemni plan v poho a pod chatkou je stavebni pzemek, chata tam v minulosti stála a zbořil jsem ji nebot byla na spadnutí..)
    MAR_TINA: voda neni, elektrika ano.. wc bude kadibudka v lese (je to ve stare trampske osade a maji to tam tak vsichni - samozrejme ze uredne to neni v poradku to by clovek musel mi chemicke wc..)
    ----
    takze moc dik a zjistuju ze jednoduse to nejde... :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    77WHITE: jasný, co nemá reaktor, to je banalita ;))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam