• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: No protoze to nedokazou preruckovat viz. zrovna tahle moje byvala zakyne :D
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    TAURUS: tam mi to uklouzlo a musel jsem anglicakovat, hroznej vztek.

    Ale na cely akci me asi nejvic bavil ten trail beh prave, plus prekazky.
    Taky jsme se s partakem shodli na tom, ze udelat anglicaky misto plazeni bahnem by usetrilo desne casu.
    KABIS
    KABIS --- ---
    Kdo budete vedet o nejakych fotkach, hazejte to sem prosim :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    aha fakt to asi někdo lezl vrchem... mě to přišlo zbytečný když jsem to přeručkoval asi za 10 s ;)
    https://www.facebook.com/...07420866&set=a.260515390754301.1073741828.100003875263810&type=3&theater
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Pěkný videjko! Dobře to tam krosí, překážky slabší, typickej běhač... někde mě musel po cestě předběhnout, já vybíhal 11:00. Při tom plazení se na můj vkus moc dere dopředu. A mám dojem že u provazu jenom klikoval. Ať tak či tak, slušnej výkon.
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    Ja kdyz vidím ty fotky tak vám fakt zavidim-aspon ze mám na pristi rok slibeny holcici druzstvo.
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: o tom taky nic nevim :) navic horem nevim jak moc by to bylo jednodussi - preci jen se tam vubec dostat... :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    LORD_WANG: Myslím že ty balíky slámy byly překážka (asi mezi nima neměla bejt ta díra).
    A co myslíš tím "holky mohly horem" u ručkování na vodorovném žebříku?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: Příliš běhu a málo překážek... mě běh nebaví a překážky ano :)
    MHO
    MHO --- ---
    LORD_WANG: Moje GPS ukazala 12.2km a 650m prevyseni. Trat se zjevne lisila v tom, ze mezi tahani zavazi a obcestveni byl vlozen asi 6km trial beh (sebeh bahnem a potokem, vybeh lehci), kde bylo noseni pneu a nejake lehci prekazky bez rozhodcich.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    MHO: Kolik ze byla skutecna delka SUPER varianty?

    Jinak SPIRNT mel tyto prekazky:

    1. cast nahoru podel sjezdovky
    - noseni pytlu
    - prekazkove steny (nad, pod, skrz)
    - tahani kovoveho bazmeku na retezu
    - (obcerstveni)
    - splh na lane

    2. cast dolu mimo areal
    - prelezeni site
    - brodeni bahnem cca 20m, misty nad kolena (nebo se mozna pocitaly kostky slamy, ktere bylo treba prekonant, tady si nejsem jisty)
    - ruckovani na vodorovnem zebriku (holky mohly horem)

    3. cast - dolu po sjezdovce
    - tahani kovoveho bazmeku v sede pres kladku nahoru
    - plazeni bahnem pod ostnacem
    - vodorovne lezeni po svisle stene
    - skluzavka
    - sikma stena s provazem
    - vrh ostepem
    - preskok horicich polen
    - gladiatori

    jinak ja bezel na pohodu s VAMPYRCIKem, nevedeli jsme, co presne cekat, tak jsme setrili silami, priste zkusime zrychlit ;)
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    KABIS: to prave nevim, kdyby nekdo vedel byl bych rad.
    KABIS
    KABIS --- ---
    Jaka byla ofiko dylka u toho nedelniho?
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    ale zdrzeli me anglicaky, u splhu a ruckovani a u steny. Na vsechno jsem naskocil hned protoze jsem spechal a vsechno mi uklouzlo.
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    tak tech 12 za 1:48.
    MHO
    MHO --- ---
    BUTTERFLY: Ten seznam je pro ten nedelni delsi beh. Ne sprint.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    MHO: po cestě jsem si nevšiml jediné pneumatiky - že bychom všichni přeběhli jednu překážku a nikdo si jí nevšiml?

    jinak sprint je hezky zachycený zde: http://www.youtube.com/watch?v=dS0wwUJ1mV4
    MHO
    MHO --- ---
    PODFUCK: No uplne uprimne nedokazu rozpoznat co vlastne byla prekazka a co priroda ;-). Toho behu bahnem bylo fakt pozehnane.

    Kazdopadne po porade
    cestou do kopce:
    - noseni pytlu
    - stena, pod stenou, skrz
    - tahani tech kusu zeleza

    pak dlouhej beh bahnem
    - noseni pneu od nejakyho nakladaku (easy)
    - splh

    Pak dlouhej beh
    - sit na prelezeni
    - brodeni takovyho bahnorybnika (asi 20m)
    - ruckovani (horiz. zebrik)

    Beh a pak uz byly ty veci na sjezdovce
    - zvedani zavazi
    - plazeni bahnem
    - stena
    - zkluzavka
    - sikma stena
    - ostep
    - ohnicek
    - gladiatori

    Coz je patnact hlavnich. Pak byly takovy hodne jednoduchy prekazky, kde proste lehce zkomplikovali beh:
    - polozeny klady na ceste
    - natazeny provazy co se museli obchazet
    - polozeny pneumatiky
    ...
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Fakt? Ja ziju v domeni ze 5 mil. Spatny pomer v cem? Prilis behu a malo prekazek? Plavalo se tento rok? Muzes vypsat co bylo za prekazky? Diky.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: Díky! Zřejmě bylo víc lidí a vlny po 15 minutách, tak se to na obtížnějších překážkách nestačilo rozptýlit, zvlášť v pozdějších vlnách.
    V jedný věci se ale mýlíš, Spartan Sprint je by definition 3 míle což je 5 kilometrů. Ne 5 mil. Ale je to minimální hranice, takže s těma 7-8 se počítalo.
    Beast ne, děkuji, jednak bych to neuběh a jednak už je to dost špatný poměr překážek/běhu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam