• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    KABIS: jdes poprve neco takoveho?
    KABIS
    KABIS --- ---
    SA_KRA_: tak jeste pred rokem jsem nedokazala ubehnout ani 500m a mohla jsem se chlubit tim, ze jsem v zivote nic nedelala poradne (jsem byla furt nemocna jako mala a vlastne az do gymplu), tak jsem si rekla ze to rozseknu - takze spartan a B7 byla jasna volba :))


    TAURUS: mas pravdu, cas se resil v drivejsich rocnikach worlds thoughest mudder, kdyz se clovek chtel zucastnit (coz uz zavod je), letos ale koukam ze se muze prihlasit kdokoli:
    World’s Toughest Mudder: November 16 & 17, 2013 | Tough Mudder
    http://toughmudder.com/worlds-toughest-mudder-series-finals/


    TYCHOVRAHE: uprimne jsem na to hodne hodne zvedava :o))
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    KABIS: taky jdeme :) a zatim mam i trenink dost podobnej .)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KABIS: ted koukam na tu Beskydskou sedmu a napis prosimte pak jaky to bylo! vypada to skvele (tim chci rict ze jsem to oznacila za muj novy zivotni cil, clovek ich ma pry mit hodne a ma mit velky oci :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: Nevím o tom. V sekci o týmech nic o měření času není. K tématu jsem našel akorát toto
    Is Tough Mudder a race? : Tough Mudder
    http://support.toughmudder.com/entries/23444303-Is-Tough-Mudder-a-race-
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: tam se meri na tym, ne?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SA_KRA_: hele nech si to jo? Já bych jel, ale v práci ten víkend vymysleli jinak.
    Nevím já byl v Monínci celkem samotář... přestože jsme měli družstvo o 10 lidech, tak stejně každej běžel jiným tempem. Jak je to na čas, tak se každej snažil :) V tomhle je mi třeba sympatičtější ten Tough Mudder, kde se čas vůbec neměří, tak je i na videích vidět jak ty lidi běhaj víc ve skupinkách.
    KABIS
    KABIS --- ---
    SA_KRA_: :) jojo, staci, ale ideal je najit si nekoho s podobnou fyzicku a fakt to spolu projet mi prijde - pokud clovek nejede na opravdu co nejrychlejsi cas :)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KABIS: hmmm to mam stejnej nazor, nejakej sparing by se hodil, staci letma povrchni zavodova znamost :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    SA_KRA_: docela to chce bezet s nekym, v jednom je to nuda - jsem se tam na chvili prifarila k jedny madarce, jsem bezela i pomalejs abych si mela s kym povidat :)) takze asi 2 nebo 3 km jsme sly spolu, pak uz to na me bylo mc pomaly, tak jsem se odpojila, ale ta spolecnost me pekne nakopla, do te doby to bylo takove.. "hmhm, nevim" :)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    si trhnete! :)
    popravde ja taky jeste nejsem prihlasena, ale do konce srpna se snad rozhoupu.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    jak už jsem psal, bohužel...
    KABIS
    KABIS --- ---
    me v zari ceka Beskydska sedma, to bude bohate stacit :)) (muj trenink spocival v tom, ze jsem jednou byla behat... :)) )
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    tak jak to s vama vypada, jdete teda nekdo nakonec? :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    TAURUS: to není nejblíž, to možná už radši to slovensko někdy nabudůce ,)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    DARJEEL: no ten je nejblíž v Berlíně :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    DARJEEL: ono to bude individuální, já šel na Spartana hlavně kvůli překážkám a on to byl hlavně běh... každopádně doporučuju vyzkoušet a uvidíš co dál jestli delší trať nebo jinej závod tohoto typu... Spartan Sprint je ideální začátek
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    TAURUS: pro mě je důležitá i dostupnost lokality, ten zářijový závod mám doslova za bukem :o) tough mudder předpokládám není v čr, nebo se mýlím? Za sebe zkusím 5km sprint, uvidíme jak se s tím vypořádám a kdyžtak se začnu poohlížet po větších husťárnách :)
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    TAURUS: oka, za kód díky.. jak to budeme platit, tak to ještě podrobněji čeknu.

    jj, tak snad se domluvíme, klidně bych dal pozávodní setkání nebo takovou netradiční nyx seznamku ,-)

    malá náročnost? Myslíš, že to bdue u toho sprintu taky? Ještě me napadá, že malá náročnost rovná se rychlejší běh :D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    DARJEEL: neee 12 nás bylo na Monínec, teď z mých kamarádů nejede na Bořetice nikdo :)
    ale když budete 4 a přidáte kód tak máte taky maximální slevu 20 %. A do záhlaví jsem dával ID co hlásili, že se na Bořetice chystají: BUTTERFLY, SA_KRA_, SPECS -- tak se domluvte.

    DARJEEL: no mě trochu zklamala malá náročnost překážek... spíš pokukuju po Tough Mudder -- koukni na videa v klubu, záhlaví apod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam