• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    ja jdu b7 taky poprve, ale mam za sebou letos krakonosovu stovku a par dalsich pochodu kolem 60-70 km. zvlast ta k100 byla dost ostra, na konci uz se nohy odmitaly ohybat v kotniku, kazdy krok bolel jak cert. b7 je jeste tezsi, je to nahoru dolu po dost strmych kopcich a po blbych cestach. no zadnou srandu necekejte :-)
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: ja prave taky ne, o to to bude zajimavejsi :)) ale kazda sance se prekonat a prekvapit je dobra ;)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: respekt... já na tyhle vytrvalostní nejsem :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: no ne no :D extremni zavod zase jinym smerem no :) my jdeme teda hobby s cilem dojit pod tech 30 hodin :)))
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    teď koukám na tu Beskydskou sedmu... a ono to NENÍ jako 7 km :))))
    KABIS
    KABIS --- ---
    Boty* tam patri, pardon
    KABIS
    KABIS --- ---
    LIBUSHKA: na b7? Bych rekla ze cas, udrzet ten vykon po dobu treba 24h je mazec. Tak bude to zkouska ohnem, rekla bych :)
    Jo a both si myslim ze muzou npbut problem :D cokoli nepohodlnyho pak bude muceni
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    KABIS: ja celkove se spartan race zkusenost nemam, ale tak sportuju uz nakej ten patek, tak doufam, ze se to nejak podda :))

    celkem by me zajimalo, co se tak jako obecne povazuje za nejhorsi...?
    KABIS
    KABIS --- ---
    LIBUSHKA: ja se toho desim neskutecne - vic nez jsem se desila spartana. Fakt, pred rokem jsem ani tu petistovk neubehla, tak to bude masakr :)
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    KABIS: ja jdu taky poprve.. tak tu studuju tu vasi diskusi a rikam si, jestli se bat nebo nebat :)) ale tak jak tak je to vyzva.
    KABIS
    KABIS --- ---
    TYCHOVRAHE: jj. Letos mam hodne poprve :)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KABIS: tak to mame stejny, ja kdyz jsem se na fb ptala na toho Spartana, tak se mi vsichni byvali spoluzaci vysmali, ze sem upadla :) cemuz se nedivim, pamatuji si me jako nekoho, kdo nejvetsi energii venoval sehnani potvrzeni od doktora ze nemuze na telak....nedobihala sem ani tramvaj.
    a vidim, ze rozsekla, super :)
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    KABIS: jdes poprve neco takoveho?
    KABIS
    KABIS --- ---
    SA_KRA_: tak jeste pred rokem jsem nedokazala ubehnout ani 500m a mohla jsem se chlubit tim, ze jsem v zivote nic nedelala poradne (jsem byla furt nemocna jako mala a vlastne az do gymplu), tak jsem si rekla ze to rozseknu - takze spartan a B7 byla jasna volba :))


    TAURUS: mas pravdu, cas se resil v drivejsich rocnikach worlds thoughest mudder, kdyz se clovek chtel zucastnit (coz uz zavod je), letos ale koukam ze se muze prihlasit kdokoli:
    World’s Toughest Mudder: November 16 & 17, 2013 | Tough Mudder
    http://toughmudder.com/worlds-toughest-mudder-series-finals/


    TYCHOVRAHE: uprimne jsem na to hodne hodne zvedava :o))
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    KABIS: taky jdeme :) a zatim mam i trenink dost podobnej .)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KABIS: ted koukam na tu Beskydskou sedmu a napis prosimte pak jaky to bylo! vypada to skvele (tim chci rict ze jsem to oznacila za muj novy zivotni cil, clovek ich ma pry mit hodne a ma mit velky oci :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: Nevím o tom. V sekci o týmech nic o měření času není. K tématu jsem našel akorát toto
    Is Tough Mudder a race? : Tough Mudder
    http://support.toughmudder.com/entries/23444303-Is-Tough-Mudder-a-race-
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: tam se meri na tym, ne?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SA_KRA_: hele nech si to jo? Já bych jel, ale v práci ten víkend vymysleli jinak.
    Nevím já byl v Monínci celkem samotář... přestože jsme měli družstvo o 10 lidech, tak stejně každej běžel jiným tempem. Jak je to na čas, tak se každej snažil :) V tomhle je mi třeba sympatičtější ten Tough Mudder, kde se čas vůbec neměří, tak je i na videích vidět jak ty lidi běhaj víc ve skupinkách.
    KABIS
    KABIS --- ---
    SA_KRA_: :) jojo, staci, ale ideal je najit si nekoho s podobnou fyzicku a fakt to spolu projet mi prijde - pokud clovek nejede na opravdu co nejrychlejsi cas :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam