• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    KABIS
    KABIS --- ---
    TYCHOVRAHE: nj, se mnou je to s jidlem slozity, papam primal :))) ok, ja to nejak vymyslim.
    Povinna vybava je jasna no, plus ty rady tam jsou docela fajn.
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    KABIS: určitě si projdi povinnou výbavu a vybav se podle toho, to je jasný. Co se jídla pití týče, my si možná vezmem nějaký housky nebo tak, možná nějakou tatranku, ale nepřeháňěl bych to, bude tam dost občestvovaček po cestě, kde tyhlety sušenky budou mít a nějaký ionťáky a podobný věci budou rozlejvat. Po cestě jsou i nějaký hospody..
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    TAURUS: ja cekam jak mi dopadne ten Nike run, kdyz to bude moc velky peklo, tak se asi seknu. a kdyz to bude dobry- tak se uvidime :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    TYCHOVRAHE: hele akorat resim co si s sebou brat (a hlavne kolik) jidla a desim se vic a vid :D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Hmmm... tak se mi nabídnul kolega s tím že by mě do Bořetic v sobotu ráno odvezl. Tak začínám vážně uvažovat, že si to ještě letos dám.
    KABIS
    KABIS --- ---
    SA_KRA_: ten jeden? :D ale s potesenim jsem zjistila ze jsem to ubehla fakt pekne a bezelo se mi dobre - dokonce bych rekla ze na to ze vytrvalost netrenuju a nedelam, tak tu fyzicku mam asi i nadprumernou (beru normal populaci, ne profi a poloprofi sportovce :) )
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    KABIS: tak ten beh se musi nekde projevit!
    KABIS
    KABIS --- ---
    TYCHOVRAHE: no necekam, jestli to dam tak to bude masakr, uplne s tim nepocitam ale davam si vic sanci nez pred mesicem treba :))
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    presne to chtela Kabis slyset :)
    ale vyzva, ktera je snadna, neni vyzva. na co by pak vsechny tyhle zavody byly.
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    ja jdu b7 taky poprve, ale mam za sebou letos krakonosovu stovku a par dalsich pochodu kolem 60-70 km. zvlast ta k100 byla dost ostra, na konci uz se nohy odmitaly ohybat v kotniku, kazdy krok bolel jak cert. b7 je jeste tezsi, je to nahoru dolu po dost strmych kopcich a po blbych cestach. no zadnou srandu necekejte :-)
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: ja prave taky ne, o to to bude zajimavejsi :)) ale kazda sance se prekonat a prekvapit je dobra ;)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    KABIS: respekt... já na tyhle vytrvalostní nejsem :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    TAURUS: no ne no :D extremni zavod zase jinym smerem no :) my jdeme teda hobby s cilem dojit pod tech 30 hodin :)))
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    teď koukám na tu Beskydskou sedmu... a ono to NENÍ jako 7 km :))))
    KABIS
    KABIS --- ---
    Boty* tam patri, pardon
    KABIS
    KABIS --- ---
    LIBUSHKA: na b7? Bych rekla ze cas, udrzet ten vykon po dobu treba 24h je mazec. Tak bude to zkouska ohnem, rekla bych :)
    Jo a both si myslim ze muzou npbut problem :D cokoli nepohodlnyho pak bude muceni
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    KABIS: ja celkove se spartan race zkusenost nemam, ale tak sportuju uz nakej ten patek, tak doufam, ze se to nejak podda :))

    celkem by me zajimalo, co se tak jako obecne povazuje za nejhorsi...?
    KABIS
    KABIS --- ---
    LIBUSHKA: ja se toho desim neskutecne - vic nez jsem se desila spartana. Fakt, pred rokem jsem ani tu petistovk neubehla, tak to bude masakr :)
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    KABIS: ja jdu taky poprve.. tak tu studuju tu vasi diskusi a rikam si, jestli se bat nebo nebat :)) ale tak jak tak je to vyzva.
    KABIS
    KABIS --- ---
    TYCHOVRAHE: jj. Letos mam hodne poprve :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam