• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    TRANQUILITY: já se chystám s kolegou, 2 místa bychom měli
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    SARKUF: jedu s kamarádkou z Prahy a kluci od hasičů, co jsme s nimi měli jet to taky zazdili. Sice jsme měli jet jen jakože do počtu a zkusit si něco dokázat, ale my to nevzdáváme! Takže kdyby náhodou...rádi bychom se k někomu přidali, minimálně na cestu, ať nemusíme busem... jsme milé, zábavné, skladné a na cestu přispějeme;)
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    TRANQUILITY: mel jsem v planu, ale musel jsem svoji registraci o vikendu zrusit kvuli praci. Takze kdo by rad jel a nedostal se z kapacitnich duvodu, tak za sebe jedno misto uvolnuju (treba to pujde nejak zaridit)

    Ale par lidi odsud jede...
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    jedete někdo na Bahňáka?
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    TAURUS: nemuzu si pomoct, ale uplne z toho citim, ze to nekdo dela jen pro prachy.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Další novinka... nejdřív mi to připadalo jako kopie Spartanu, ale mohlo by to mít něco do sebe. V USA dělaj něco podobnýho, zombie race, kde účastníky pronásledujou zombie

    Predator race
    http://www.predatorrace.cz/
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    TAURUS: vedlejsi naklady radeji nepocitam, to bych nikam nejel:-)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SIRSPOOK: Plánuju být asi 1000 km od Berlína :) Nepočítali jste náklady celkem? Vstupné se všemi poplatky, benzín, přespání (asi nepojedete na otočku)? To by mě zajímalo...
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    TAURUS: registrovali jsme se uz v lednu a na nedeli, ktera je levnejsi a vyslo to na 50€. Ze ses mimo republiku nevadi, postaci, kdyz budes v okoli berlina...:-)

    Ze chci trifectu mi bylo jasny hned po Muninci, ale s prihlaskou na Vechec jsem dost vahal. Nakonec to nebylo vubec tak zle a dalsi metou je ted Ultra-Beast. Doufam ze ho letos u nas nebo na slovensku zorganizuji
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SIRSPOOK: trifecta :)
    Na kolik vyjde nákladově ten Berlín? V tu dobu budu mimo republiku, ale výhledově bych Tough Mudder rád dal.
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    Hoj, prosim o pripdani na nastenku absolventu:
    Moninec2013 Super - 2:12
    Vechec2013 Beast - 3:32
    Boretice2013 Sprint - 1:01

    Zaroven mame tym na cervencovy Tough Mudder do Berlina, kdyby mel nekdo zajem se pridat, je vitan!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak se budu s největší pravděpodobností hlásit i na Klínovec. Bacha, levnější registrace končí v pondělí.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Zdravíme všechny milovníky extrému a bahna,
    pro obrovský zájem spouštíme 2. kolo registrací, ve kterém jsme pro Vás uvolnili dalších 80 míst.
    V případě zájmu neotálejte a zaregistrujte se.
    Na viděnou 16. a 17. května

    Za organizační tým
    Jan Fedorko
    ONeSA Sokolov, o.s.
    tel.: 606 703 717
    www.bahnak.eu
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: tvl hlavně že jsem psal že se to rychle plní ;) TAURUS
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    SA_KRA_: jo, naštěstí :) ale upřímně jsem se bál odpovědi ve stylu "nevíte, co to obnáší, tak držte hubu a buďte rádi, že to tu máte", jak bylo dřív zvykem, ale z toho už naštěstí vyrostli...doufám :)
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    BUTTERFLY:
    BUTTERFLY: trat uz vyhovuje? :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Hm super, tak registraci na Bahnaka jsem projel. Pokud nekdo mate a z nejakeho duvodu nepojedete, tak mi dejte vedet. Diky.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    hlas lidu :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    tak nakonec si toho vyslechli tolik, že ten super v bořeticích bude :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam