• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: kterou myslíš?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Kdo má na svědomí tu mapu s tréninkovými místy?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    tentokrát něco k Bahňákovi:
    Vážení přátelé bahenního sportu a radovánek,
    dovolte, abychom Vás tímto informovali o aktualitách týkajících se 5. ročníku sportovní akce Bahňák. Pracujeme a připravujeme:

    - delší, náročnější a zajímavější trať jak pro závodníky tak i pro diváky
    - přehled o startovních časech tak, aby každý alespoň přibližně znal čas svého startu
    - nápovědu během online registrace pro ty z vás, kteří s tím letos trochu zápasili J
    - hromadnou platbu u vícenásobných registrací, aby jste nemuseli za každého závodníka platit zvlášť
    - ve vašich profilech na webu akce si budete moci sami provádět změny některých údajů, což ušetří čas Vám i nám
    - samozřejmostí bude obnova zapomenutého hesla k vašemu profilu
    - zajímavý doprovodný program během akce (pokud počasí dopřeje)

    Termín akce pravděpodobně znáte již z facebookové stránky. Pro ty, kteří ne tak uvádíme, že Noční sprint proběhne 15. 5. 2015 a Hlavní závod v sobotu 16. 5. 2015.

    REGISTRACE k závodu budou spuštěny již začátkem ledna. O jejich spuštění budeme opět informovat newsletterem a na facebookové stránce akce.

    Pro letošní vánoce jsme připravovali nabídku s možností nákupu dárkových poukazů na registraci do závodu. Bohužel se nám přípravy trochu protáhly. Pokud však ještě pořád nemáte ten správný dárek pro své blízké blátonadšence, nabízíme Vám možnost obdarovat je originálním dárkem. Dárkový poukaz si můžete objednat na webu akce. Obratem vám zašleme bližší info na mail. Poukaz Vám bude doručen v elektronické podobě, stačí jej vytisknout a zabalit J Poukazů je připraveno jen omezené množství, takže rychlejší bere!

    Webové stránky akce prošly aktualizací, takže si, prosím, prostudujte novinky a platný ceník registrací.


    Všem přejeme klidné a pohodové vánoce a šťastné vykročení do Nového roku.
    Těšíme se na Vás v květnu J


    Za celý organizační tým
    Jan Fedorko
    ONeSA Sokolov, o.s.
    www.bahnak.eu
    www.hasicskypermonik.eu
    www.sokolovvteniskach.cz
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: doporučuju Donovaly Super, ten areál je tam krásnej a stojí za návštěvu!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    No jo, koukám, že tam toho aktualizovali víc - tak jsem doplnil tabulku v záhlaví.
    Akorát CZ trochu trpí, kdo bude chtít Trifectu, víceméně bude muset vyjet ven, protože Super a Beast hned za sebou není ideální.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Líbí se mi ten nápad s mapou tréninkových míst, s dovolením si to vypůjčím :)

    Jinak dneska potvrzený Ultra Beast 16. 8., zatím není známo kde, ale je to slušná výzva, já do toho jdu!
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    tak jsme s prateli prihlasili ten zimni SR na 11:00 vlnu, tak snad se tam s nekym z vas potkam!
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    TAURUS: diky za to info!
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Že by tam byly sprinty mě teda nenapadlo, spíš to šacuju na beast na klínovci a ultra někde na slovensku. Ale že s komunikací to SR zrovna nevyhráli, to je známá věc, měli by s tím něco udělat.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    ...tak cituji z Facebook: "Ultra Beast se bude konat v jednom z datumů, kde není ještě napsána lokalita" -- čili ten kalendář považuju za klasický komunikační fail :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Lidi nejsou natvrdlý, lidi interpretujou to, co viděj. Vidím kalendář, u kterého je napsáno neúplný, obsahuje řadu stanovených datumů a dva červený otazníčky. Interpretuju to tak, že v kalendáři je ještě prostor pro max 2 sprinty. A jsem si jistý, že to tak interpretuje 99 % lidí, kteří ten kalendář uvidí. Řeknu to naopak - očividně z kalendáře nic nenasvědčuje tomu, že by ultra beast BYL.

    Jestli ten kalendář měl říkat, že tam možná bude ještě další beast či ultra beast, ať je tam někde dole napsáno ? - beast, ? - ultra beast a další potenciální možnosti.

    Pokud se organizátorům nedaří něco odkomunikovat, není to tím, že by čtenáři byli natvrdlý, ale je blbě sestavený message.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Lidi, vy jste vážně natvrdlý (sorry za to slovo, nemůžu si pomoct), kalendář je NEÚPLNÝ!!! Co já vím, tak zatím nic nenasvědčuje tomu, že by ultra beast nebyl.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SIRSPOOK: imho málo zájemců
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: promo mám na mysli myšlenkově, nikoliv intenzitou.. ten sprint v praze je hezká myšlenka, ale co já vím, tak není sranda domluvit lokalitu, kde by to mohlo proběhnout - jestli nebude problém tady
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    hmm, zase zadnej ultra beast... :-(
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Určitě má Nikola po 2 letech se Spartanem hromadu zkušeností. S Army bude mít spíš problém, jak ho udělat, aby to nebyla čistá kopírka Spartanu, protože systém Spartanu je udělanej maximálně funkčně. Myslím že klíčme k tomu jsou překážky a jejich pečlivá příprava, a ukázal to už Predator.

    Brutální promo jsem si nevšimnul, ukáže se mi akorát občas nějaký příspěvek na FB, a to i v menší míře než Predator a Spartan.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: tak jsou tam volná místa už jen ke konci sezóny. Sprint v Praze by to chtělo ideálně v květnu. Pokud nebude, považuju to za nevyužitou marketingovou příležitost pro celou sezonu.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Nikola je známá osobnost, osobně jí ale neznám. Věřím, že army run pozvedne. Btw. opakuju se, ale army ma brutalni promo. Marketingově jsou příkladní
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Nebál bych se, že toto je konečný kalendář. A taky bych se nebál, že ten sport neprorazí, tlak je tu velký.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Co mě ještě tak napadá... fanouškové volají po Vechci, Klínovci, Valče (já bych dodal Bořetice) - oblíbené tradiční lokality. Jen jeden Beast = nemožnost double trifecty (aspoň v CE regionu). Že by odraz změny organizačního teamu? BTW Nicola Bartáková bude letos dělat konkurenční Army Run, první co se změnilo je penalizace - bude tam taky 30 angličáků.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam