• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    VASIL
    VASIL --- ---
    Mno ale koukám, že B7 se kryje s jediným rozumným termitem beastu ...
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    TAURUS: jo byl to fofr, registraci otevreli na novy rok. Ja to registroval 00:30 a uz byly 2/3 mist pryc
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SIRSPOOK: tak jsem beskydskou sedmičku přidal do záhlaví... ani jsem si nevšimnul, kdyby byla vyhlášená, a už je téměř obsazená! To je slušný věhlas.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: maraton + 70 překážek je pro mě, který uběhne max 10 km po asfaltce, total nepředstavitelný. Nejsem vytrvalec, takže pro mě ideál Bahňák (a i ten byl na můj vkus moc běhací), případně závody typu Ninja factor :)
    SIRSPOOK
    SIRSPOOK --- ---
    Tak kdo si z vas stacil prihlasit B7? Uz je jen poslednich 100 mist!
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    ještě malé info: hledáme lidi, kterým SR doslova změnil život, pokud máte nějaký svůj osobní zajímavý příběh, nebo o někom víte, pošlete mi prosím PM, díky :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: mám pocit, že třeba u Ultra Beast bude těžiště úplně někde jinde. Nevím kde a právě proto se na něj tolik těším
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: souhlas, a říkal jsem to i Nikole, která je teď produkční Army runu, že těžiště a možnost odlišení závodu je právě v překážkách. Predator ukázal, že se dá leccos vymyslet a nakombinovat.
    VASIL
    VASIL --- ---
    Za me souhlas :-)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    VASIL: upraveno, dík za info. Nevím co to je za módu dávat nejnovější info JENOM na Facebook.
    No tak jestli naběháme na 20 km tak můžeme i dlouhej :) ale klidně bych dal krátkej.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    VASIL: Krátký AR byl loni až moc na pohodu, ale vyhrožují, že výrazně přitvrdí - no jsem zvědavý, ten terén je tam velmi na pohodu, jestli to chtějí dohnat překážkama, tak ty budou muset být jak z pekel
    VASIL
    VASIL --- ---
    Seš si jistej, že ten army run je 26.5 ? Protože to je úterý ...

    AHA ... na FB maji 27.6 Boletice. Což maji kliku, protože o týden dřív nemůžu ...
    VASIL
    VASIL --- ---
    Ten Army run dame dlouhej nebo kratkej ?
    Uz si to pomalu musim davat do kalendare ...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    VASIL: ano :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    VASIL: tady jsou dobře všichni ;)
    VASIL
    VASIL --- ---
    TAURUS me zve do debaty, sem tady dobre ?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BARBORA_B: jj četl jsem v diskuzi na Facebooku :) já to dneska vyzkouším. Kdysi jsem si s ní mazal naražený žebra a pak mě pálily ještě 2 dny a ruka jakbysmet :D

    Pak mě ještě napadlo vzít si pod běhací legíny normální dlouhý funkční spodky co mám na běžky.
    BARBORA_B
    BARBORA_B --- ---
    TAURUS: Běhavci doporučují hřejivou mast na kolena a spodní část beder (zatím jsem nezkoušela, přemýšlím, jak dlouhý to může mít účinek).
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak jsem to dneska testnul, byl jsem po 3 km spíš uvařenej a měl zmrzlý kolena. Takže přes kolena to bude ještě něco chtít. Buď neoprenový kolena, nebo cyklistický nohavičky, nebo dlouhý kalhoty. Co myslíte?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    SIRSPOOK: No zatím doufám, že se vlezu k někomu do auta. Pokud ne, tak z Kladna pokud vím vyráží nějaký Spartan autobus, avizovali to na facebooku, tak tam by se šlo přidat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam