• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Ale když se na to kouknu jinak, tak na první třech místech 2 Slováci, v první desítce 5 Čechoslováků -- dost dobré mistrovství Evropy!!

    http://results.onlinesystem.cz/...ledkyAkce?selectedCategory=124&selectedEvent=470&selectedTrack=141
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Aha, tak s rezervou 1. Jon Albon (2:42), 2. Michal Rajniak (2:58), 3. Peter Žiška (2:59).

    Mistr světa tedy neporažen...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: Zaver jsem v online prenosu nestohl ale uz od startu ho valcoval chlap v bilo/cernym outfitu. Ve stoupani mu tezce utekl
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    víte už někdo, kdo doběhl první mistrovství Evropy? Peter to nebyl...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: Na Spartanu mu to slušelo víc :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Dneska jsem se byl mrknout na Czech Beast Challenge Crossfitu a koukam - on tam Roman, hvezda z Litovle.

    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Další zprávy z místa: "Nazdar lidi, hlaseni o pocasi z Lomnice.
    Dneska spadla teplota o celych 20°, takze celkem sok. Nicmene cely den teplomer lital mezi 14-16°C. Nahore to celkem hnusne fouka, slunce na chvili vylezlo a radne sprchlo. Takze vsehochut.
    Na sobotu to vypada na vostrej dest cely den.
    Podle lidi z horskyho strediska je sance, ze v nedeli bude nahore i snih :-) :-) (nedelam si srandu, takto mi bylo receno)
    Jinak prekazky uz stojej vsechny od vcera, dneska oznaceni trasy a kosmeticky prace.
    Bude sranda o vikendu."
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Protože je už čtvrtek, tak to zkusím ještě jednou: máme volnou registraci na Sprint, start 9.45, doprava z Pardubic zajištěna, ceny lidové, pokud byste o někom věděli, spojte mě s ním prosím..
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: díky za info... Jsem to tak nějak tušil. Jdu varovat kamarádku, kterou tam zaregistroval kamarád lehce manipulativně.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Tak jsem měl zprávu od builderů, že Lomnice bude ostrá a tady je to ofiko potvrzeno :)

    Pozor. Kedže je tento BEAST situovaný vo Vysokých Tatrách a zároveň je spojený s Európskym šampionátom bude táto trasa ťažšia a dlhšia ako trasa bežného Beastu. Všetci pretekári, ktorí sa nachádzajú kdekoľvek na trase po 19:30 budú z trasy stiahnutí a diskvalifikovani.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    možná budu mít lístek navíc na sobotní sprint, pokud byste někdo chtěl..
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    NAGASAWA: však už se jich nemůžu dočkat, miluju dlouhý závody :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BUTTERFLY: ale ty beasty na trifectu by si to zakouti zaslouzilo (mrk mrk)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    od ledna, loňský rok už jsem sklidil, nevešlo by se to tam všechno :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    BUTTERFLY: TAURUS: Pěkné sbírky, pánové. Jak dlouho už to střádáte? :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Moje rodinná dříve tento rok... už jich tam pár přibylo a udělali jsme druhou řadu.

    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    for fun: tady dávám aktuální stav mého železářství. A to tam jedna kompletní sprintovka chybí - střep mám na klíčích (skvělá věc, není možné je ztratit!) a medaile visí v hospodě, kde vymýšlíme, co všechno vymeteme
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    STENNY: No, to jsme na tom stejně :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    BUTTERFLY: Cooperův běh - test, jak daleko uběhneš za 12 minut.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    STENNY: možná jsem jen natvrdlej, ale co je Cooperák? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam