• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Taky se zeptam, kamaradka shani startovny na beast Kouty, nejaka dopoledni vlna, prodava nekdo?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    ...a máme tu první závod ČR - Predator Run, nový koncept - překážkový běh středem města http://www.predatorrace.cz/zavody/?id=13
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Jakej byl Tough Mudder?
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    ahoj, sháním dvě registrace na super do koutů levnější než 79 E , našel by se někdo kdo prodává?
    díky za info do zpráv.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    HELVETE: Díky moc, Veronika je z jablonecké SRTG, tak to by mohlo vyjít.
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    tak prý záleží na tom, zda je v nějaké tréninkové skupině, to by prý teoreticky mohla mít ubytko placené, jinak je to prý na ní samotné.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    nějaké ty kecy ze závodu...
    Pár slov k evrposkému šampionátu - Spartan Race Czech Republic
    http://spartan-race.cz/latest-news/par-slov-k-evrposkemu-sampionatu/?lang=cs
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    BUTTERFLY: To je ten kolega ;) už jsem mu psal...
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: Martin Turek, trenér kolínské SRTG
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    HELVETE: Kamarádka se kvalifikovala a jela by též, ale neví jak je to s ubytkem - prý to hradí Spartan. Mohl bys zjistit, jak to má ten kolega? Jestli si zařizuje vše sám, nebo něco má zajištěno a přes koho? Klidně do zpráv. Díky moc.
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    TAURUS: Znám, kolega se kvalifikoval a chystá se, dost mu to přeju.mám se na něco zeptat?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Chystáte se někdo nebo znáte někoho, kdo se chystá na mistrovství světa?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PIP: Vím akorát o spartan race training group Liberec, že se chystají.
    PIP
    PIP --- ---
    Chystáte se někdo o víkendu na Tough Mudder?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: To zní dost dobře. Pokud bych dostal naložené dva pytle co byly v Donovalech, asi bych se moc nepohnul :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: na sandbagu a nošení kbelíků jsme měli dvojnásobnou zátěž (kbelíky mi paradoxně vyhovovaly, jak jsem byl vyvážený) a to možná bylo i vše, teď si nevzpomenu, ze začátku nás nerozlišovali, jak jsme tam byli jen z ME vlny, až pak po mojim crashi, když nás dohnala elita jsem si všiml, že selektují. Jinak celkově byly překážky zajímavější (delší memory test kód, monkey bar do kopce) a úplně turbo byla ta vyrubaná pískovna, nebo co to bylo, jak už to zmiňoval NAGASAWA.

    Nemyslím, že by se Peter v sobotu nějak přetáhl, spíš chtěl držet krok s Albonem, tak letěl jako kráva a na těch nebezpečných úsecích (a že jich tam nebylo málo!) měl smůlu - s tím se holt musí počítat.. taky s tím výsledkem vypadal smířeně, když jsem ho potkal
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: to je fakt... v první desítce je 7 Čechoslovenek. Slušná dominance :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Krásná medaile a musel to bejt skvělej závod. Trochu se obávám, že s kolenem bych dopadnul podobně. Co znamená, že "na pár překážkách jste měli trochu přiloženo"? Četl jsem co Peter psal na FB a je mi to trochu líto. Možná kdyby neběžel sobotní Sprint, byl by na tom lépe. Ale zase kdo ví - Jon Albon je neskutečnej.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    utekla mi jedna celkem zásadní věc: první tři místa z ME v ženské kategorii jsou z ČR. Seznace!
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    NAGASAWA: No tohle byl úlet, který se asi jen tak opakovat nebude, tím v žádném případě nechci zlehčovat Kouty, myslím, že si taky dají záležet
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam