• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Tak za mě závod naprosto parádní, běžel jsem ME vlnu, měli jsme na pár překážkách trochu přiloženo. Bohužel jsem si to příliš neužil, protože jsem si cca 20 km před cílem udělal něco s kolenem a nezvládl jsem uběhnout víc, než 20 metrů, aniž mi mě zastavila bolest. Ale i tak jsem to nějak doplácal do cíle, jinak naprostá dokonalost - byly kopce i krásné rovné úseky na běh, překážky snad všechny, co mají, dost bahna, vody (ten potok už mě na konci doslova sral), počasí všech příchutí (někteří i sníh), skvělá atmosféra. Hercules měl 65 kilo a prvně jsem to nedal - měli byste vidět, co se tam dělo. Lidi trať vyplivla v dost zajímavých stavech, někteří se tam doslova rozbrečeli štěstím, někoho museli od cíle odtáhnout, někteří vůbec nevěděli která bije, já to oskákal skoro po jedný noze... z Lomnice jsme se vraceli jak z tažení na Staligrad, na benzínkách na nás docela valili oči. Mrzí mě to koleno, jinak neskutečný!

    TAURUS
    TAURUS --- ---
    jinak ten stream je zde pro ty kdo nezachytli na FB:

    Reebok Spartan Race
    http://www.metoo.sk/spartanrace
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    TAURUS: taky jsem ho na streamu viděl, nedal horolezeckou stěnu a dost tam flákal angličáky - nešel až dolů :D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Ale když se na to kouknu jinak, tak na první třech místech 2 Slováci, v první desítce 5 Čechoslováků -- dost dobré mistrovství Evropy!!

    http://results.onlinesystem.cz/...ledkyAkce?selectedCategory=124&selectedEvent=470&selectedTrack=141
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Aha, tak s rezervou 1. Jon Albon (2:42), 2. Michal Rajniak (2:58), 3. Peter Žiška (2:59).

    Mistr světa tedy neporažen...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: Zaver jsem v online prenosu nestohl ale uz od startu ho valcoval chlap v bilo/cernym outfitu. Ve stoupani mu tezce utekl
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    víte už někdo, kdo doběhl první mistrovství Evropy? Peter to nebyl...
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: Na Spartanu mu to slušelo víc :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Dneska jsem se byl mrknout na Czech Beast Challenge Crossfitu a koukam - on tam Roman, hvezda z Litovle.

    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Další zprávy z místa: "Nazdar lidi, hlaseni o pocasi z Lomnice.
    Dneska spadla teplota o celych 20°, takze celkem sok. Nicmene cely den teplomer lital mezi 14-16°C. Nahore to celkem hnusne fouka, slunce na chvili vylezlo a radne sprchlo. Takze vsehochut.
    Na sobotu to vypada na vostrej dest cely den.
    Podle lidi z horskyho strediska je sance, ze v nedeli bude nahore i snih :-) :-) (nedelam si srandu, takto mi bylo receno)
    Jinak prekazky uz stojej vsechny od vcera, dneska oznaceni trasy a kosmeticky prace.
    Bude sranda o vikendu."
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Protože je už čtvrtek, tak to zkusím ještě jednou: máme volnou registraci na Sprint, start 9.45, doprava z Pardubic zajištěna, ceny lidové, pokud byste o někom věděli, spojte mě s ním prosím..
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: díky za info... Jsem to tak nějak tušil. Jdu varovat kamarádku, kterou tam zaregistroval kamarád lehce manipulativně.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Tak jsem měl zprávu od builderů, že Lomnice bude ostrá a tady je to ofiko potvrzeno :)

    Pozor. Kedže je tento BEAST situovaný vo Vysokých Tatrách a zároveň je spojený s Európskym šampionátom bude táto trasa ťažšia a dlhšia ako trasa bežného Beastu. Všetci pretekári, ktorí sa nachádzajú kdekoľvek na trase po 19:30 budú z trasy stiahnutí a diskvalifikovani.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    možná budu mít lístek navíc na sobotní sprint, pokud byste někdo chtěl..
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    NAGASAWA: však už se jich nemůžu dočkat, miluju dlouhý závody :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BUTTERFLY: ale ty beasty na trifectu by si to zakouti zaslouzilo (mrk mrk)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    od ledna, loňský rok už jsem sklidil, nevešlo by se to tam všechno :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    BUTTERFLY: TAURUS: Pěkné sbírky, pánové. Jak dlouho už to střádáte? :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Moje rodinná dříve tento rok... už jich tam pár přibylo a udělali jsme druhou řadu.

    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    for fun: tady dávám aktuální stav mého železářství. A to tam jedna kompletní sprintovka chybí - střep mám na klíčích (skvělá věc, není možné je ztratit!) a medaile visí v hospodě, kde vymýšlíme, co všechno vymeteme
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam