• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    No tak moment :) v tom pripade se potkame na Klinovci

    http://zima.klinovec.cz/cz/akce/spartan-race-ultra
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    skvělá zpráva: slovenská kolegyně urvala na interview DeSenu - chtěla po mě nějakou inspiraci na otázky, takže se obracím i na vás, pokud máte nějaké zajímavé dotazy - rád předám :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    tohle TAURUS bylo jako odpověď na BUTTERFLY ;)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    TAURUS: - bude ve 2016 závod v Praze či středních Čechách?
    - chystají se v CEE další typy SR závodů, jako je hurricane heat, stadium sprint či college sprint? (závod pro studenty, kde není oštěp a oheň kvůli bezpečnosti)
    - budou ve 2016 jiné medaile? (mimo označení roku)
    - budou ve 2016 inovované medaile pro Spartan Kids, nebo budou stejné jako poslední roky?
    - chystají se změny v hlídání dodržování pravidel na trati, kde bývají pravidla porušována? (počty burpees, obsah kýblů se štěrkem atd)
    - jsou v plánu nové překážky? V porovnání s konkurenčními závody i se závody SR v zahraničí je inovace SR CEE relativně slabá
    - jak pokračuje aktivita dostat Spartan na olympiádu? Která olympiáda (rok) je cílová?
    - kdy je v plánu otevřít na CZ webových stránkách eshop?
    - zahraniční závody publikují propracované a informativní mapy k závodům, kvalitnější než ty v CEE, je plánováno zlepšení?
    - díky za organizaci závodů a pokračujte dál v dobré práci ;)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: supr diky za info. prave ta stuha s napisem Jasná me trochu zmatla.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: Letos se winter sprint v Jasné počítal jako normální sprint. Měl i klasickou sprintovou medaili, akorát jinou stuhu. Předpokládám, že to tak zůstane, už jen proto, že jinde na světě winter závody moc nejsou.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    NAGASAWA: zjistím, za týden by se i takové věci měly vyjasnit.. btw. budu dělat interview s hlavním českým organizátorem, jestli máte nějaké zajímavé otázky, tak to sem palte, zkusím z něj dostat maximum :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Btw Zimni spartan je kategorie sama pro sebem anebo se zapocitava do trifecty?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Hodně pěkně napsáno, rezonuje to s mým postojem a názory na trénink. Palec nahoru!

    No a na 2016 lineup jsme taky všichni zvědaví. Slyšel jsem, že je v plánu i závod v Praze...
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    dnes sice článek pro dámy (kterých jsem tu moc nezaregistroval), ale myslím, že je zajímavý pro každého - už jen proto, že autorka má na psaní talent.. na příště bude možná zajímavý článek o 2016, nechte se překvapit :)

    Křehké květinky a tvrdý trénink - 2. část - Spartan Race Czech Republic
    http://spartan-race.cz/latest-news/krehke-kvetinky-a-tvrdy-trenink-2-cast/?lang=cs
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: nn, jen Peter psal něco o tom, že se mu Albon nezdál moc ve formě... což věřím, už jen protto, že Peter je velmi empatický člověk
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Koukám samý známý jména. Jon určitě byl jeden z favoritů. Nezachytili jste někdo vlastně, proč na Spartan WC nevyhrál?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    OCR World Championship 2015:

    1st: Jon Albon [UK] – 01:33:26.0
    2nd: Ryan Atkins [USA] – 01:37:51.1
    3rd: Cody Moat [USA] – 01:41:37.7
    4th: Connor Hancock [UK] – 01:41:48.0
    5th: Nikolaj Dane [DEN] – 01:42:41.3

    Jako Albonův fan mám radost :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: no praaaave. kdyz to bude v tatrach, tak do sprintu pro tu srandu pujdu.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: Boom! Celou trifectu jsem tedy nečekal. Žádný zimní odpočinek, žádná objemová příprava na další sezonu pro Spartany - jede se dál :)
    Tož ten sprintík bych si rád zaběhnul :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Winter Trifecta

    You read it right - spartan race winter trifecta in the snowy tatres and alps will be held in multiple events in central Europe! Last year we had a pleasure to interview one of the first winter spartan race participants (link in the bio) and this year we got this. Who's excited and ready to book their flights? We are definitely going to be there

    Instagram
    https://instagram.com/p/842hqDtndX/?taken-by=gritcamp
    VASIL
    VASIL --- ---
    Me v nedeli zacinali zlobit krece (nebyl to takovej ten celkovej zachvat ale citil jsem jak to v ty noze zacina) cestou nahoru k nadrzi, hodil jsem tam jednu magnesium lahvicku a byl klid.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: od par zdroju jsem slysel jeste o nakladane okurce. zminoval ji jak Iron Cowboy, tak Michael Phelps, stejne jako kamarad co beha ultra. Kazdopadne mam za to, ze spousta podobne zarucenejch receptu uz spada do placebo urban legends, ale proc ne :) Me osobne krece fixnulo dalkovy plavani a behani trailu v co nejclenitejsim terenu. Od te doby vicemene problem nemam.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PIP: Ještě na jednu radu ohledně křečí jsem si vzpomněl. Hořčice. Ne nedělám si srandu :) Američtí Spartan nadšenci se tím bavili na FB před mistrovstvím světa, jak nabíraj zásoby v McDonaldech. K oblíbeným Invigorade a Oral I.V. (což jsou u nás, pokud vím, zatím víceméně neznámý a nedovážený hightech doplňky) si do batůžků balej i pytlíčky s hořčicí. Účinek není vědecky podložený, ale dle názoru všeobecného internetového lidového léčitelství to funguje. Já to nezkoušel. Je ale řada hypotéz, proč to může fungovat, včetně doplnění hladiny draslíku, sodíku, soli či nepříliš jasného účinku octa.
    Jeden článek za všechny, abys viděl, že jsem si to celý nevymyslel :) http://www.coreperformance.com/daily/nutrition/mustard-a-cure-for-cramps.html

    Tak řekni, jestli ti hořčice zabrala.
    VASIL
    VASIL --- ---
    Tak v pravidlech je napsano, ze zastupce organizatoru ma na prekazce vzdycky pravdu a ze pravidla se muzou v konkretnich pripadech upravovat, takze samozrejme posloucham instrukce dobrovolnika ... ten by mel presne vedet co se muze a co ne. Blby je, kdyz se pravidla v prubehu meni ... PJ rikal ze ze zacatku to dovolili obejit, pokud clovek zazvonil. Az pozdejc trvali na pruchodu prikopem.

    Na FB nekdo postoval video z ameriky a tam ten prikop byl snad desetimetrovej a lana uprostred, takze tam to bylo jasny, ze tarzan nemuze fungovat :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam