• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    TAURUS: S Vacíkem trenuju, takže vím, že trénuje All Terrainech. Samozřejmě i v Icebug, ale taky hodně kvuli tomu, že to má s nima skoro podobně jako Žiška s Reebokem a taky, že jich pár za ten rok vyhraje. :) Co já slyšel stížnosti na Icebug tak na rychle ošoupanej vzorek a na absenci odvodňovacích kanalků, takže v nich pak noha čvachtá. Ale jestli ty kanálky chybí u všech modelů nevim. Každopádně oboje jak Icebug tak R. All Terrainy dělaj dobrý boty. a každej má svýho favorita. Já volil All Terrainy protože mi vyhovuje jak jsou lehonký, že onich skoro nevim, podrážku maj perfektní, nečvachtá v nich noha, stáhnou celej nárt. A za ty prachy když je vodrovnam tak si holt koupim nový. Icebug stojí dvojnásob. Teď je mám druhým rokem a furt jak nový, ale je fakt, že je taham skoro jen na závody a intervalový výběhy v příroďě. Jedinou výhradu bych možná měl ke tkaničkám, ty když jsou mokrý, zavázaný na dva uzli a ty maš zmrzlý ruce, seš celej durch mokrej, tak to skoro šaháš po nůžkách. :)
    Chce to vyzkoušet a vzít ty v kterejch se člověk cítí líp. Ani jedna volba neni špatně.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BTW poslední generace All terrain používá Corduru, tak to by mohli tu nižší životnost vylepšit. Ale stoje 3k.
    A nový Icebug používají kevlar :)))
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    UGLUGF: Vacík už nejmíň poslední rok běhá v Icebug.
    Ano, Žiška v nich běhá. Otázka je, v čem by běhal, kdyby jejich tým neměl sponzorskou smlouvu s Reebok.
    Každopádně IMHO jsou to dobrý boty, ale to, že málo vydržej, jsem slyšel asi od čtyř lidí. Taky jsou tenoučký jak papír.
    Na druhou stranu, když je budeš brát jen na závody, třeba poslouží dlouho.
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    PODFUCK: Mě přijdou All Terrainy super. Lehonký, dobře utahovatelný, dobře obepínaj nárt, podrážka super - ohebná, terén tě netlačí, dobrej drapák, na seběhy top, mám je druhým rokem furt jak nový, snadná údržba - jen opláchneš hadicí a jsou jako bys je vyndal z krabice. Na letní závody mi přijdou fakt dobrý. A co vim tak v nich běhá Žiška, Vacík, i dost do 50tky umísťujících se závodníků, takže blbý bejt nemůžou. Sedřenou patu, když si koupíš dobrou velikost a nosíš do nich dobrou ponožku, tak podle mě mít nebudeš. Aspoň já teda s tim problém nikdy neměl ani jsem neslyšel někoho si naříkat. A pak cena, daj se pořídit za téměř polovic co konkurence. Na Winter OCR nejsou vhodný, ale jinak můžu doporučit.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: ještě oblíbený jsou Icebug Zeal
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Jedete nekdo na Bahnak?
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS:
    NAGASAWA: Diky. Zustanu teda u New Balancek.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PODFUCK: jeste bych dodal, ze maji strasne tvrdou patu, ktera dre, takze muzete videt kazdyho druhyho bezce se sedrenou anebo zalepenou patou leukoplasti. Valna vetsina lidi po zkusenosti s All Terrain presla na Inov-8 Terraclaw
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: Zprostředkovaně, ale od mnoha lidí: jsou super, ale hrozně málo vydržej, zvlášť tahle první generace. Hned se potrhaj nebo odejdou.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Mate nekdo zkusenost s temahle botama?
    Reebok ALL TERRAIN SUPER | sportisimo.cz
    http://www.sportisimo.cz/reebok/all-terrain-super/103343/?gclid=CKvX34b5ssgCFUe3GwodVvEHnw
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    někdo v sobotu na Predátora?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    za mě Praha super, mé postřehy: naprosto skvělý dobrovolnický tým!! A přes masovou akci velmi poctivý závod s minimem podvodů, alespoň, co jsem já zaznamenal.. a jinak jsem se vyznamenal, hrůza! :D

    Pár slov k závodu Spartan Sprint Praha - Spartan Race Czech Republic
    http://spartan-race.cz/latest-news/par-slov-k-zavodu-spartan-sprint-praha/
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: doufám, žes mu to poslal aspoň 1. dubna :)
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    TAURUS: já tam byl tak zhruba ve stejným čase a byl jsem docela rád aspoň to klouzalo a dalo se to projet
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: no ja poslal brachovi pozvanku na spartan kids, protoze ma dceru a syna 4 a 5 let vid, abych si potom vsimnul, ze to bylo promo na Special Kids. Neozval se.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: Tady se patří říct, že open vlnám vodu doplnili; když jsem tam byl já, kolem 10:15, tak tam byla mezírka sotva na protlačení hlavy naležato, aby mi nenateklo bahno pod čočky. Za což jsem byl rád.
    Hodně pěknou dráhu měly i děti, ti mrňousové jsou fakt roztomilí :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: mrknul jsem alespon na ranni prenos na CT Sport a lehka dunk wall me prekapila - i kdyz se dala chapat diky poctu lidi, kdy mohlo dojit k par zachvatum paniky jako v Koutech a prekazka by se zacala ucpavat. Kazdopadne elitni vlna byla napinava.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Takže první městský Spartan. Hodnotím ho jako povedenou akci. Trať byla dle očekání krátká, rychlá, poměrně suchá. Elita byla dramatická do poslední překážky. Zmínil bych několik highlightů:
    - pro 7500 závodníků dobře zorganizováno
    - poprvé Spartan Special (děti se zdravotním omezením)
    - bylo více vln Spartan Kids
    - půlka medaile seriálu Praha-Košice (i pro děti)
    - funkční trika s krátkým rukávem
    - běželo se i po střeše Křižíkových pavilonů
    - trať byla do Výstaviště nápaditě zakomponovaná, křížení vtipně řešeno podlézáním lávek
    - voda - dunk wall byla až kus před cílem a nebylo nutné se zcela ponořit
    - u traverse wall byly fronty už v 10:00 ráno, bylo jen 6 tras, očividně málo
    - první přímý, živý přenos Spartan Race do TV na světě

    za mě:
    - dal jsem oštěp, kůly i kladinu!!! :))) takže jediných 30 na traverse wall. Neměl jsem brát crossový boty, ale silniční.

    Tož dobré to bylo. Jsem zvědav další sobotu na Predator Run - městský závod v Plzni.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak zitraaaa
    ANGLAN
    ANGLAN --- ---
    NAGASAWA: super, za rohem .) dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam