• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    zajímavý nápady na design medaile na 2017. Dle videa na SK SR stránce bude design zřejmě zveřejněn co nevidět.

    https://www.facebook.com/events/497882767083221/?active_tab=posts
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Na západě je teď poměrně velkou událostí premiéra dokumentu The Rise of the Sufferfests
    https://www.facebook.com/sufferfests/

    dá se koupit i na CZ iTunes https://itunes.apple.com/us/movie/rise-of-the-sufferfests/id1137314031

    viděl jsem první půlku a je to rozhodně zajímavý. Třeba o Tough Guy a jeho historii jsem nevěděl, chlapíka jménem "mister Mouse" jsem zaregistroval, ale doteď jsem nevěděl, jakou roli v OCR sehrál. Jsem zvědav na druhou půli.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: pro spoustu lidí to byl vrchol sezóny jak se patří. Pár známých se tam kvalifikovalo na mistrovství OCR, takže to bude zajímavé!!!
    já měl bohužel zablokovaná záda :D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: pěkný, já hlavně nechápu, jak můžeš běhat s tím kolenem. Mně když to vezme, tak pomalu ani neudělám krok, prostě je to strašný.

    Jinak kamarádi dali UB docela v pohodě, akorát kamarádka ještě teď chodí o berlích, ale už snad to bude dobrý. Očividně to nebyla žádná sranda.
    LFE
    LFE --- ---
    TAURUS: Dikes!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    LFE: Já mám trasu v Řepích, která tyto prvky obsahuje.
    Pak jsou po Praze různé fitness parky, tuším třeba na Rokytce.
    No a pak je tu Fitness station v Radlicích, která obsahuje snad vše.
    Hodně je toho také na parkourovém hřišti v Podolí.
    Leckteré přístupné běžecké ovály taky obsahují lana a tyče na šplh.
    Tak snad vybereš.
    LFE
    LFE --- ---
    Ahoj, neporadili byste v Praze nejake misto, kde by bylo mozne trochu potrenovat lezeni po lane, ruckovani a podobne "zavesne" discipliny? Zvazovala jsem lanove centrum v Pze, ale nakonec od toho upustila (jednak maji konkretne v Proudu trochu nevyhovujici programy a take si nejsem jista, zda to je uplne to prave). Pripadne diky za jiny tip .-)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    BUTTERFLY: Tak to bude ono.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    PODFUCK: jeden kanál, který vedl pod silnicí byl opravdu hodně velkej ekl, vypadalo to tam spíš, jako feťácký doupě a než výkalů jsem se bál spíš stříkačky s jehlou. Hoven jsem si nevšiml, jen poházený dětský pleny. Nevábných míst bylo ve třetím kole víc, je to holt východ Slovenska, samá cikánská osada... nekoukat se moc kolem sebe a mazat odtam pryč
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    BUTTERFLY: SR Ultra Beast
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    PODFUCK: teď nevím, který závod myslíš... ale zatím nikdo nic takového neříkal
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    BUTTERFLY: je pravda, ze ve skruzich, kteryma se prolizalo byly vykaly?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    tak jak bylo na PR? Zatím slyším celkem chválu, jen pár lidí si stěžovalo, že ještě cítili UB.

    Jinak jsem objevil tento podnik, vypadá sympaticky... https://www.facebook.com/wilsonkarace/
    DREAMWEB
    DREAMWEB --- ---
    heleme, zimni gladiator. to bude bahnofest...
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    tady je článek..
    Pár slov k závodu Ultra Beast - Spartan Race Slovakia
    http://spartanrace.sk/news/par-slov-zavodu-ultra-beast/
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    PODFUCK: úplně jiný, než obvykle, kdy jsem v den závodu ok, druhý den to začne bolet, pak přijde to nejhorší a pak to povoluje. Teď jsem byl rozlámanej už večer po závodu, druhý den hotový peklo a včera už to bylo relativně ok - jakože jsem už normálně chodil a tak. Ještě teď to ale celkem dost cítím
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    BUTTERFLY: No me zajimaly ty pozavodni stavy, respektive dalsi dny. Jsem rad, ze slysim, ze i po takovych zranenich se to da zmaknout.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: super! slyšel jsem více ohlasů a muselo to bejt fakt parádní :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    PODFUCK: teď nevím, jak to myslíš... vzhledem ke zranění úplně v pohodě, vlastně od soboty už vůbec nevím o tom, že jsem si něco udělal, nějak si to sedlo a není po tom památky, jen ještě drobný otok, ale bolest žádná. Dnes jsem měl poslední rehabku a vše ok, řekli mi, že se mi to zahojilo nějak moc rychle..

    a celkově s následkama překvapení.. včera jsem byl totálně ko, chodil jsem jak tučňák + brutální únava (po závodu jsem se paradoxně nevyspal, nevěděl jsem jak si lehnout, všechno bolelo, navíc vedro).. na dnešek jsem se vyspal už normálně a jsem na tom o dost lépe, než jsem čekal, protože to nejhorší na mě vždy přišlo až po dvou dnech a teď jsem si to asi odbyl už první den... taky nová a zajímavá zkušenost, nevím proč se to tak stalo, možná tomu pomohla chladivá koňská mast, kterou jsem včera několikrát promazal nohy..

    a díky :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    BUTTERFLY: Gratulace a zavist. Muzes chodit? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam