• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Díky za info, to je super, že se takové akce odehrávají.
    Pár poznámek, bez nároku na nějakou diskuzi, to by bylo na déle:

    dík za info o zimních závodech a HH

    "Ve 2017 se bude dbát víc na dodržování pravidel, která budou jednotná pro celý svět"
    -- bude se na dodržování dbát nějak konkrétně?

    "Vrátí se finanční odměny pro vítěze z elity"
    -- imho dobrý krok

    "Budou nové překážky, celkově se ale nepočítá s nějakou revolucí, SR chce jít celosvětově cestou standardizovaného závodu"
    -- no, v tomto ohledu už asi nikdo nic moc nečeká

    "Bude dětský den"
    -- super, jen houšť a větší kapky

    "Nejlepší na tom je, že to všechno funguje dost organicky s minimálním přičiněním vedení. Oni do toho ani zasahovat nechtějí, což je logické."
    -- To vůbec není logické a protiřečí si to. Vedení má vést, určovat směr a strategii, zvlášť, když "SR chce jít celosvětově cestou standardizovaného závodu", jak je řečeno výše.

    Budou v CEE zavedeny ve 2017 competetive vlny? Pokud ne, proč? V Rakousku/Německu už je ve 2017 mají.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Tak mám pár postřehů z včerejšího setkání trenérů v Kolíně

    kapacita každého HH bude použe 40 míst
    datum a čas spuštění registrácí bude oznámeno měsíc předem, pak to bude kdo dřív přijde...
    na HH12 se dostanou pouze ti, co zvládnou příští rok HH6
    Cena HH bude 100 EUR
    Na zamních závodech bude jiná medaile, závod se nepočítá do trifecty
    Ve 2018 by se měla vrátit celá zimní trifecta
    Ve 2017 se bude dbát víc na dodržování pravidel, která budou jednotná pro celý svět
    Vrátí se finanční odměny pro vítěze z elity
    Budou nové překážky, celkově se ale nepočítá s nějakou revolucí, SR chce jít celosvětově cestou standardizovaného závodu
    SGX ve střední Evropě nebude, tady dělají alternativu SRTG
    Registrační systém bude jednodušší - především pro týmy
    Budou dvě velké a tři malé workout tour
    Bude dětský den

    Samozřejmě bylo daleko víc info, ale to je zajímavé spíš pro SRTG. Jinak to byl fajn víkend, pokecalo se o tom, jak se co kde vede, co se nevede atd. Bylo nás tam asi 70, což bylo solidní. Nejlepší na tom je, že to všechno funguje dost organicky s minimálním přičiněním vedení. Oni do toho ani zasahovat nechtějí, což je logické.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: hele to není nic proti... vážně mě to až tak neláká, mám trochu jiné plány a to hned, jak to bude možné, tak se vrátit k MMA 2x týdně. Chodil jsem od ledna do června - pak jsem se zranil a od té doby jsem pořádně nebyl schopný, nebo jsem se šetřil na velké závody jako UB, nebo HH. Ale sám jsem byl nadšený, jakou fyzičku jsem za ten půlrok nabral, takže to podle mě je dobrá cesta... a taky velká zábava :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: To je nadšení... pravá spartanská duše! :) Blíž než v Plzni určitě v nejbližší době nebude.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: vypadá to dobře... ale jsem moc línej na to, jezdit až do plzně na trénink... a už vůbec tam nepojedu o svátkách, jestli bude něco blíž, než v plzni, tak se tam ukážu
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Vlastně ještě jedna akce - česká asociace OCR (OCRA) vyhlásila anketu o nejlepšího českého závodníka a závodnici roku 2016.
    Hlasovat můžete zde (a bacha, Žiška a Rajniak nejsou Češi, nelze pro ně hlasovat): http://www.ocra-cz.cz/anketa-o-zavodnika-a-zavodnici-roku-2016-spustena/
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    První další zajímavá akce budou Predator Workouty / Challenge, začíná se 24. 12. a dále viz kalendář v záhlaví!
    Ideální možnost vyzkoušet si a naučit se techniku na těžších a náročnějších překážkách.
    Naprosto doporučuju, zacvičíte si a leccos se tam naučíte.
    BUTTERFLY to má skoro povinně, protože tu pořád říká, že na Predator nemůže, protože je slabej na překážkách! Pokud nemá auto, tak ho tam osobně odvezu!
    Já počítám, že tam pojedu hned 24. 12. Mluvil jsem dneska s Petrem Vinickým (mistr světa OCR ve smíšeném družstvu) a ten tam bude taky :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Takže konec sezóny 2016.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Predator Race Run - Praha 29.10.2016 | Nero TV
    https://www.youtube.com/watch?v=I1YCZObPB5I
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Predator Run Praha fajn. Počasí vyšlo, nepršelo. Byly zde dlouhé a rovné běžecké pasáže, takže skutečně "run". Oproti Plzni to městské nebylo vůbec. Vodní překážky dali naštěstí až někdy ke konci, tak to nebylo tak o zdraví. Byl překvapivě vysoký Irish table. Odpal golfovým míčkem na siluetu Predátora se zařadilo mezi další povedené vtípky organizátorů, které nedal skoro nikdo (podobně jako střelba prakem v Býkově či trefování do hokejové branky v Plzni). Pěkná dětská trasa. Mně se líbilo.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    BUTTERFLY: Jeste neni. Ted dostanu druhou sadu rehabilitaci. Sehnal jsem sportovniho doktora, tak uvidim. No tak to doufam ze budu OK, protoze podle toho co pises to bude zajimavy.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    PODFUCK: ještě není? myslím, že sis to udělal měsíc po mě a já před měsícem už měl za sebou UB a pár dní před HH... a jestli se chystáš na UB, tak se můžeš spolehnout na to, že bude daleko těžší, než letos. Ve Valče jsem byl a s Vechcem se to nedá srovnat.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    BUTTERFLY: Ten zimni jsem prehlidl. Pokud bude noha ok, tak je to skoro povinnost :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    PODFUCK: Ano. HH startuje v 5.00 a dokud nevyběhnou lidi na UB, tak se operuje na trati, pak okolo.

    Jinak tuším, že o HH12 bude hodně velký zájem a míst bude něco mezi 50-70 bych řekl... takže kdo chce jít, musí být zatraceně hodně ve střehu. A zajímavostí je zimní HH, který asi ještě nikde ve světě zatím nebyl, docela mě to láká...
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Kdyz je tam Ultra beast a HH6 v jednom dni, jsou to dva ruzny zavody?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Litovel si rád zopakuju a Liberec také.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    PODFUCK: Hurricane Heat 6 hodin a 12 hodin
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Co je HH6 a HH12?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    jestli je tu nekdo kdo nesleduje fesjbuky, tak tady je kalendar... s informaci, ze neni komplet (budou nejaky workout tours treba) a ze kde neni spustena reg, tak je jeste moznost zmeny

    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: to snad ani nechceš :D Jinak na SR sezonu mám permici za práci, co pro ně dělám, proto tam jezdím skoro pořád. A až si spravím fyzičku, zkusím třeba nějaký PR, jsem docela sračka na překážky :)

    TAURUS: v Tokaji jsem byl, ale nakonec nestartoval, protože mám od Liberce pravděpodobně zánět v zápěstí. Jinak trasa se líbila, až na pár failů, který se stávat nesmí (fronty a občerstvovačky bez vody). Tohle byla velká ostuda a naprosto chápu, že jsou lidi naštvaný. Ptal jsem se, jak je možný, že tak zkušený tým, jako SR má udělá takový chyby. Jediný, co se ke mě dostalo je to, že mají problém s komunikací s Maďary, což není žádná novinka.. ale ani žádná omluva. Prý se to ve 2017 stávat nebude a to pevně doufám, protože už tak si uřízli pořádnej kus ostudy.
    Ale taky pozitivní věci se děly: Maďaři jsou sice v mnoha případech tataři zabědněný, ale mají k přírodě daleko větší úctu, než my, protože trať byla nebývale čistá a najít tam odpadky bylo fakt vzácné. To potvrdili všichni, co běželi.
    A druhá věc: jeden člověk z elity se zranil tak, že nemohl pokračovat a zůstal ležet. Skončil zrovna na místě, kde se prý nebylo možné díky bahnu dostat málem ani po svých, natož nějakým vozítkem. Okolo zrovna operoval Hurricane Heat, tak borce sebrali a odnesli do bezpečí (nevím, jestli až do festivalky, ale zdrželo je to dost), takže se jedna z těch warrior ethos naplnila: I will never leave a fallen comrade. A takových věcí běhá mráz po zádech.

    Jo a z tokajskýho jsme se včera docela ožrali - víno dobrý, ale opíjet se s tím raději nezkoušejte :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam