• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PIP: jinak doporučuju zeptat se na FB přímo na stránkách události. Obvykle tam lidi docela reagujou.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PIP: Byli jsme dneska na parkouru a vyzkoušet si dráhu. Zítra bohužel nejedeme. Dráha je docela dobrá a dá se, ale musel bych si na ni vzít tak 10 minut :) Tak užijte.
    PIP
    PIP --- ---
    Není tu náhodou někdo, kdo by jel zítra z Prahy na kvalifikaci Predator Challenge a měl 2 volná místa v autě?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Užij... já nakonec vůbec nejedu :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Uvidím se s někým zítra na HH? Nástup ve 4.30 :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: HH byl v pohodě, dalo se registrovat i druhý den... na nechutně vysoká cena dost odradila
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: Tak to je škoda. To už by snad udělali líp, kdyby účastníky losovali.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: Nezvladl. Kdyz v 00:47 naskocila registrace a ja ji pro dva lidi v teamu vyplnil, coz zabralo tak 25 sekund, hlasilo to uz plnej stav.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: záleží, jakou mají strategii... třeba to chtějí udělat exkluzivní. Nebo je to v CHKO a víc lidí jim na trati nepovolí. BTW ty ses zvládnul přihlásit?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TAURUS: Hah mno :) Na jednu stranu chapu kazdorocne se navysujici zajem, ale na ten by organizatori meli o neco pruzneji reagovat, pac to generuje akorat naslednou F5 frustraci..
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    NAGASAWA: To bude něco jako hurricane heat :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Chm, tak jsem si rikal, ze si rutinu Spartanu nabouram Beskydskou B7, ktere o pulnoci startovala registrace, aby po 45 minutach zhrouceni serveru system nakonec nabehl a registrace se behem nasledne behem necelych dvou minut vyprodaly. Zlatej SR a jeho registracni kapacity.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    PODFUCK: Když jsem tam byl, tak zhruba 15-20. Na ty kruhové tréninky víc. Můžeš odhadnout z fotek na Facebooku.
    Ale to není standardní provoz, je to extra mezi svátkama a jezdí tam hodně lidí z okolí i Prahy, protože tam jsou věci, který si jinde a jindy nevyzkoušíš.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    TAURUS: Kolik tam tak chodi lidi?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    ručkovací cívka

    TAURUS
    TAURUS --- ---
    V Plzni běží Predator Workout s volným tréninkem na překážkách. Byli jsme včera, vstupné 80 Kč, můžete blbnout dle libosti na čemkoli. Je tam perfektní opičí dráha včetně žárovek/hrušek, irish table, tři velikost vln, ručkovací kolíky a kruhy, a nová věc - ručkovací cívka, docela povedená věcička.

    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Tak jsem se přepočítal, během chvilky se naplnilo 36 míst a momentálně ještě 2 zbývají, takže kdo chce, tak ještě může
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: to teda... :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    dnes v noci bude registrace na HH Dolní Morava, jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží. Tipuju to na 5 minut.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    BUTTERFLY: Inspirativni nevim jestli jsem, moje prace neni na bazi inspirace, ale az bude nejaky seminar pro verejnost tak dam vedet. Vetsinou si je objednavaji kluby, sportovni svazy a firmy, stejne jako ted.

    Sleduj www.facebook.com/sporthlavou, tam obcas pisu nejaky moudra, i kdyz vetsinou pastujeme zajimavosti a nekdy i inspirativni veci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam