• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Hle - report naší výpravy z nejlepšího Beastu, jaký jsem kdy zažil: https://vasilovo.wordpress.com
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: videl jsem a ta letosni e mi asi libi vic... ale ono uvidime, az ji budu mit v ruce..

    TAURUS: sleduju a bomba!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Sledujete mistrovství Evropy Spartan Race? Neuvěřitelné úspěchy českých a slovenských závodníků!
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Ještě neskončila sezona 2017 a už je zde design medaile 2018.

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1867947739887262&set=p.1867947739887262&type=3&theater
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Zatim velmi kratce ke Spartan Beast Oberndorf im Tirol. Nejlepsi zavod, co jsem bezel. 27.8 km, 1985 m prevyseni. Nadherne prostredi, vyborne prekazky, skvela organizace, rozmanite bezecke pasaze, nezapomenutelne vyhledy. Precizne vyvazena trat, kde lecktere casti ci prekazky byly opravdu tezke, ale nic za hranou ci nesmyslne. Velmi narocny a velmi povedeny zavod. Podrobnejsi report bude psat Vasil, tak pak nalinkuju.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    MACHYK: to nebylo myšleno nějak negativně :)

    jo a ve středu zavíráme přihlášky na HH přípravný trénink, kdybyste se někdo chtěl přijet podívat. Odpoledne jedeme na Kunětickou horu na první přípravy, už se na to těším! :)
    MACHYK
    MACHYK --- ---
    BUTTERFLY: mě se loni líbil. Kupodivu i ty pytle na který všichni nadávali. HH zvyřuju v 2018 obdobně jako UB
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Rád bych vás pozval na CROSS CHALLENGE.
    https://www.facebook.com/events/1941157499488902/?fref=ts

    Amatérský závod pro všechny nadšené sportovce a cvičence.
    3 kategorie, 3 soutěžní disciplíny

    Místo konání: Fitness Klánovice, Slavětínská 620, Praha Klánovice
    Termín konání: 17.9.2017

    9.30 hod. registrace závodníků
    10.00 hod. poučení závodníku o samotném závodu a ukázka technik.
    11.30 hod. start samotného závodu, kategorie muži, ženy, týmy (muž a žena)

    V průběhu dne se můžete těšit na exhibiční vystoupení MMA, motivační seminář, soutěže o hodnotné ceny, soutěžní překvapení, občerstvení, a hlavně super atmosféru.

    První soutěžní disciplína
    Wall Balls
    150 op jednotlivci, tým 300 op na čas!
    Muži 12 kg, ženy 6 kg, tým 8 kg

    Druhá soutěžní disciplína

    Box Jumps
    100 op jednotlivci, 200 op tým na čas!

    Třetí soutěžní disciplína
    Trh s jednoručkou
    60 op jednotlivci, 120 op tým na čas,
    Muži 20 kg, ženy 7,5 kg, tým 10 kg

    Startovné uhraďte v den závodu na recepci Fitness Klánovice jednotlivci 100 Kč, týmy 150 Kč

    Budeme se na vás těšit, Cross Challange tým
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Rád bych vás pozval na CROSS CHALLENGE.
    https://www.facebook.com/events/1941157499488902/?fref=ts

    Amatérský závod pro všechny nadšené sportovce a cvičence.
    3 kategorie, 3 soutěžní disciplíny

    Místo konání: Fitness Klánovice, Slavětínská 620, Praha Klánovice
    Termín konání: 17.9.2017

    9.30 hod. registrace závodníků
    10.00 hod. poučení závodníku o samotném závodu a ukázka technik.
    11.30 hod. start samotného závodu, kategorie muži, ženy, týmy (muž a žena)

    V průběhu dne se můžete těšit na exhibiční vystoupení MMA, motivační seminář, soutěže o hodnotné ceny, soutěžní překvapení, občerstvení, a hlavně super atmosféru.

    První soutěžní disciplína
    Wall Balls
    150 op jednotlivci, tým 300 op na čas!
    Muži 12 kg, ženy 6 kg, tým 8 kg

    Druhá soutěžní disciplína

    Box Jumps
    100 op jednotlivci, 200 op tým na čas!

    Třetí soutěžní disciplína
    Trh s jednoručkou
    60 op jednotlivci, 120 op tým na čas,
    Muži 20 kg, ženy 7,5 kg, tým 10 kg

    Startovné uhraďte v den závodu na recepci Fitness Klánovice jednotlivci 100 Kč, týmy 150 Kč

    Budeme se na vás těšit, Cross Challange tým
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    UGLUGF: zatím to vypadá na dva takové tréninky ročně - jednou někdy v květnu a podruhé jako teď někdy v září. Nás to zatím baví dost, takže pokud bude dál zájem od lidí, budeme v tom pokračovat.
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    BUTTERFLY: Pro mě bohužel špatný termín. Doufám, že to nebude poslední možnost.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Mám pro vás malou pozvánku: s lidma, co děláme SRTG Pardubice se chystáme udělat už 3. přípravný trénink na Hurricane Heat. Bude to HH3HR, to znamená minimálně 3 hodiny drilu. Všichni, co to vedeme máme zkušenosti (někdo, včetně mě i několikanásobou) s pravým HH. Předchozí dva tréninky měly super ohlas a už se nám ozvali i z jiných skupin, zda by nemohli přijet, tak jsme to teď udělali i pro přespolní. Cílem tréninku je přiblížit lidem o co na ostrém HH jde. Po absolvování by dotyčný měl být mnohem blíže rozhodnutí, zda je na HH6HR připravený, případně kde má slabé stránky a měl by na nich zapracovat. Trénink se bude konat na Kunětické hoře (kopec vzdálený asi 5 km od Pardubic) v pátek 15. 9. od 16.00. Pokud byste někdo měl zájem to zkusit, tak se mi ozvěte do PM, napíšu vám víc.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    UGLUGF: tipuju 2000-2500. Poslední vlny tu většinou startují po poledni a tím to hasne, aby jim tam pokud možno nikdo neběhal po tmě, ono koncem října už ten den nebude nejdelší. Já tam pojedu, ale jen na Sprint, na lečo a vyválet se v termálech. Některý věci jsou v tom Maďarsku prostě neodolatelný. Jen s těma maďarama je to občas na trati boj.. ne, že bych na ně měl nějak spadeno, ale kdo se s nima na trati potkal, tak většinou ví, co mám na mysli.

    MACHYK: Beast v Liberci je celkem drsnej, co jsem slyšel :) Takže se raději asi zašiju na HH12HR :D
    MACHYK
    MACHYK --- ---
    BUTTERFLY: potvrzuju tve dojmy z Litovle, měl jsem to stejné :)
    Na sprint jsem šel kvůli trifectě - v Koutech jsem se bál dát po super hned sprint. Následnou charity jsem si užil díky partě (a konečně trefil oštěp) a už se těším na beast a charity v Liberci.

    Aroo
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    BUTTERFLY: kecáš!! :) tak to bych nečekal...nevíš jaká je kapacita závodu?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    UGLUGF: pokud mas na mysli Beast, tak je to z toho duvodu, ze je zavod vyprodany. Registrace byly fuc behem 6 hodin. Jedina sance je zkouset odchytit nekoho, kdo to prodava.
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    Nevíte někdo zasvědcený, proč se nejde přihlásit na Eplény?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: Tak nově se ke mě dostala informace, že trať hodně ovlivnily bouřky z minulého víkendu, které v lese nadělaly spoustu polomů, které se nestihly odstranit. Podle mapy trati by to aj odpovídalo a vysvětlovalo, proč trať byla, jaká byla. Každopádně tohle je nepotvrzená informace, to jen tak pro zajímavost.

    Dětské závody obrovským způsobem pozvedl Honza Jirkal. Měl jsem tu čest s ním jednou stavět trať pro děti a to nadšení do těch dětských závodů z něj přímo září.

    A v Liberci doporučuji i Charity. Nejlépe s bandou, fakt to stojí za tu zábavu a člověk má pak i dobrý pocit, že udělal něco pro ostatní.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Mimochodem dnes začíná v Plzni i Predator Challenge. Kvalifikace bude probíhat každý večer asi od 19h a finále další sobotu. Kvalifikační dráha vypadá letos poněkud smysluplněji než loni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam