• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    TYCHOVRAHE
    TYCHOVRAHE --- ---
    A kdyby to někdo nevěděl, tak ID ULTRAMARINE je Pavel Paloncý
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Článek s Pavlem Paloncým, doporučuji... je to borec!
    http://www.spartan-race.cz/cs/media/blog/spartan-news?article=39483
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    ULTRAMARINE: Bohuzel ano...

    Jinak Pavel Paloncy na Ultra WC na Islandu skoncil na 2. miste jako vice Mistr sveta... a to byl jeho prvni OCR... to je demon!
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    Takze jediny Ultra Beast u nas je 1.9.?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    MACHYK: Jeden chlapík napsal o UB a přípravě skvělý článek. Nemůžu ho ale teď dohledat, jsa na mobilu.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Chápu že by ses na to spoléhal, ale tu důvěru už u lidí ztratili :/ mají vydat kalendář a pak přidat jednu lokalitu. Ne držet 90 % informací kvůli jednomu dodatku. To ani nikdo nevěří, že je špatná komunikace.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: Na to, co vydali bych se uz spolehal... navic to bylo jen o tom pridat Super, coz jsem si od zacatku rikal, proc to neudelaji...
    v reseni je jeste jedna nova lokalita (ktera udajne v kalendari zatim neni vubec), takze kvuli tomu se to zdrzuje... ale opet to je blbe odkomunikovano s lidmi... porad ten samy problem

    osobne vidim jako nejvetsi prusvih UB na termin B7... nechapu ani trochu proc.

    MACHYK: na to tezko neco rict... clovek v sobe musi tak nejak sam citit, ze zvladne vytrvalostni akci
    MACHYK
    MACHYK --- ---
    Jeste davam dotaz do plena... Zvazuji Ultra Beast. Mate nejake tipy, jak zjistit jestli je to pro me vubec realne zvladnout?
    MACHYK
    MACHYK --- ---
    MINUSQ: Cau, ja byl na nocnim, dokonce dvakrat, bo si kamarad v MIXu vykloubil 10minut pred startem rameno, tak jsem ho zaskocil :)
    Prekazky byly v pohode. Atmosfera a dobrovolnici z toho udelali super zazitek. Navic samotne misto bylo povedene a za me palec nahoru.

    Jinak z denniho od kamaradu tez super ohlasy a myslim ze se to celkove povedlo. Navic ocenuji ze tam byla i TV a zas se to trochu vic dostane do povedomi lidi.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Otázka je, jak to bude vypadat za další 2 týdny :/ s tím kalendářem se organizátoři moc nepředvedli.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    TAURUS: to byl puvodni plan, takhle to vypada ted
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BUTTERFLY: Na Lipně prý budou jen 2 závody?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    MINUSQ: ja na posledni chvili musel pustit night, ale jinak vesmes pozitivni ohlasy, pry se to povedlo :)

    jinak nevim, jestli jste si vsimli, ale na Lipne bude trifecta weekend - uz bylo na case, vyjma HH12HR se muselo za tema zajimavejsima pocinama od SR za hranice :)

    jo a rozchod s Reebokem oficialne potvrzen... nahradu netusim
    MINUSQ
    MINUSQ --- ---
    Byl nekdo na Taxis GR? Jak se libilo?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Já o tom vím akorát to, co se povídá... a taky to, že s Reebokem nebyla největší spokojenost... ale to se netýká jen SR, problémy s tou značkou má údajně i UFC... nevím a jsem zvědavý, kam se to posune
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    to je celkem zajimavy, kor kdyz na tom maji postavenej celkem slusnej merch a pulku sportovni kolekce maji pro SR
    JAIME24
    JAIME24 --- ---
    Co jsem slyšel já, tak Reebok končí úplně jako sponzor. Někdo říkal že nový ma být Under Armor, ovšem nevím co je na tom pravdy.
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    Nějaký info proč už letos nebudou na SR trika od Reeboku? Končí se SR jako sponzor úplně?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Takze reg na Liberec se spousti dnes a zavod se pocita do trifecty.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Bez záruky neoficiální termíny Spartan Race ČR:

    28. 4. 2018 Kutná Hora Sprint
    23. 6. 2018 Kouty Super
    22. - 23. 9. Lipno Trifecta
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam