• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSSpartan Race a další OCR: Predator Race / Army run / Bahňák / Tough Mudder / Beskydská 7
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    ULTRAMARINE: tak to bude mít Peter Žiška tvrdou konkurenci... sice jsem jeho fanoušek, na závodech se zdravíme, ale v tomhle případě bych si vsadil asi na tebe...
    ULTRAMARINE
    ULTRAMARINE --- ---
    MACHYK: Dik, prave jsem koupil registraci :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    MACHYK: díky! bude to asi dobrá procházka peklem :)
    MACHYK
    MACHYK --- ---
    Zlomte Valče vaz
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Tak z dánského ME chodí zatím ne příliš pozitivní zprávy. Prý je to spíš Ninja factor, než OCR závod. A i podle videí si OCR představuji trochu jinak. Chápu to jako zkoušku z všestrannosti a tohle vypadá opravdu spíš jako opičí dráha. Co myslíte?
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Miskolc Beast Open vyprodáno během cca 4 hodin... masakr. Kdo tam chcete, tak pospěšte, ještě je AG a Elite.
    MACHYK
    MACHYK --- ---
    BUTTERFLY: nebyly, dost tomu ale pomohl asi způsob, který jsme v týmu zvolili a pak přesvědčili ostatní tj. aby všichni pořád neskákali :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    MACHYK: Paráda, gratuluji! Nebyly při tom skákání na HH trochu křeče? :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    MACHYK: pekna prace, smekam.
    MACHYK
    MACHYK --- ---
    Kouty se mi letos moc líbily. Počasí bylo dobré, možná nemuselo poprchávat.
    .: Super mi přišel dost kopcovitej, ale odpovídalo to střednímu typu závodu.
    .: Hurricane byl parádní, kdy úvodní rozcvička mi trochu naložila, ale pak už bylo jen líp, až na plazení jen s pomocí rukou do sjezdovky. Ostatní bylo dobrý, protože jsem dobře týmově pracovali, což potvrdili na konci i drillmasteři. Nejhezčí bylo, když jsme dělali koridor pro elitu a plácnuli jsme si s Žiškou a spol.
    .: Sprint pak o poznání lehčí, kde pro "prvničky" mohla být drsná kombinace Bender, Herules, pytle, kladina a Olympus na cca 500metrech

    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    NAGASAWA: ono pro začátečníky jsou právě ty závody, jako Litvel, Nitra, nebo letos Kutná Hora. Proto mají tak vysokou návštěvnost. Jít na Sprint v Koutech je záruka toho, že tam dostaneš do těla a to platí pro jakýkoliv horský Sprint :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BUTTERFLY: byl jsem dnes po dvoulete pauze akorat na Sprintu a byl podezrele fajn. Jak jsem mel sprint zafixovanej coby kondenzovanou nudu z placky ve stylu Litovle a Nitry, tak dnes se s tim organizatori vubec nesrali a pusobylo to coby zhustena verze Super bez bezeckych pasazi. Bylo nejakych 7-9 stupnu, stridave foukalo, prselo, takze jsme klepali kosu, pac dunk byla hned v prvni tretine. Na uvod nas poslali rovnou na vrchol sjezdovky, pak zase dolu s polenem, pak nalozili celkem slusny kombo prekazek, aby to rozetnuli vodou nacucanym sanbagem smer sjezdovka nahoru a zase dolu a v zaveru nas odpalili ledovym potokem a kombinaci dalsich legraci. Uprimne - byl jsem rad ze to mam za sebou a byl jsem z toho zmordovanej jako z podzimnich Koutu. Dost lidem, kteri tam byli poprve to muselo dat strasne zabrat, ale to je jedine dobre, pac tak by mela i nejkratsi varianta SR vypadat.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Byl někdo v Koutech? Já bohužel nenastoupil, protože v sobotu ráno se mi udělalo zle. Ale lidi si to celkem pochvalovali, prý to bylo dost krutý - to i dnešní Sprint.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    MACHYK: já nebyl, ale lidi od nás se vraceli velmi spokojený :) Pytel vypadal brutálně :D

    jo, až někdo postřehnete, že se spustila reg na RedBull 400, dejte vědět. Minule mi to uteklo.
    MACHYK
    MACHYK --- ---
    Tak jak se líbil Master weekend na Monínci? Prvně jsem zkusil boty s hřeby a nečekal jsem tak obrovský rozdíl na pžekážkách.
    Mě už bolí jen záda z pytle :)
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Další perlička z vychytaného SR marketingu... uloveno na FB Michala Pavlíka
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    Malé povídání s Michalem Pavlíkem. Mimo jiné i o pozadí závodu v KH...

    http://www.spartan-race.cz/cs/media/blog/spartan-news?article=39943
    PIP
    PIP --- ---
    BUTTERFLY:
    TAURUS: JJ, moc povedený a ty panorámata :)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Bylo to skvělé! Trať, závod, město, lidi. Dobrá organizace. Prostě parádní.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    tak jak se líbilo? za mě spokojenost, trať zajímavá a závěr byl jak z pohádky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam