• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BOZA: asi nechapu jak tam drzi to servo :( muzes to nejak vyfotit?
    BOZA
    BOZA --- ---
    ACID: Tak tohle je to, co zkousim rozhybat :-)
    Dropbox - bugina
    https://www.dropbox.com/sh/jxoc4kaeubs496t/AACeg78SgUEeCRwJKjhar9CWa?dl=0
    Znate to nekdo?
    A jeste jeden dotaz ohledne pridelani serva: ted jsou tam na to takove distancni sloupky, ale servo ma ty uchyty o 90°obracene. Prodavaji se na to nejake uhelniky, kterymi se to pridela, nebo si je proste mam z neceho vyrobit?
    Ted tam mam regulator, co umi v Lipol jen 2 clanek, podle poctu drzaku tuzkovych to vypada, ze to puvodne bylo na 12V. Jezdi to docela rychle (po byte) ale je to trochu slabsi (soude podle toho, ze oprene o zed to na koberci nezacne hrabat :-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BOZA: napis mi vecer do posty, tusim nejaky servo tohohle typu fungujici bych doma mel mit z drevnich dob myho zavodeni kdy nebylo potreba tisic tun tahu a nula milisekund v rychlosti a rad ti ho prenecham
    BOZA
    BOZA --- ---
    EOS: No takovy dar neodmitnu. Ty, ktere jsem si vyhledl u Pecky, stejne nemaji skladem a objednavat neco, co nevim jestli bude pasovat... Tady jsou fotky toho co jsem ted nacpal na to moje servo, ale ma vakl: https://www.dropbox.com/sc/316u6r86yqg4gjk/AABXH0tqdoBwf4_9STPFsRqfa
    Jinak to servo ma myslim 25zubu, ale je na dvou mistech nejake ostrouhane, tak se to blbe pocita.
    ACID: Foto podvozku nahodim pozdeji, to ted nemam po ruce.
    ACID
    ACID --- ---
    BOZA: pozor aby ti sedela velikost k tvojemu servu.. nahod pripadne obrazek toho auta a co v tom mas za servo
    EOS
    EOS --- ---
    BOZA: Je to tenhle set: http://www.axialracing.com/products/ax80006
    Já dávám jen ty přímý páky, takže ty už jsem buď použil, nebo rozdal jinam, ale servosavery zbývaj. U pomalejch offroadů je to na nic.
    EOS
    EOS --- ---
    BOZA: Servosaver často zbývá ze stavebnic, kam dávaj víc variant, kvůli různým tisícihranům na servech. Mám jich pár doma z Axíka, podle značky serva, nebo když spočítáš kolikazubová je hřídel, dám ti ho. Měl bych tu mít 23,24,25 zubů - Graupner, Hitec, Futaba,.. Je to pro běžná 40gr serva 20x40 mm.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BOZA: jeste bezny je ze servo saver neni na servu, ale na ty durhy strane tahla ktery vede k servu... neni to tam nahodou? cokoliv s pruzinkou :)
    BOZA
    BOZA --- ---
    QNEDLEEQ: Tisicere diky, tak stovku jsem za to ochotnej dat, kdyz to pak pojede kam chci a ne kam to samo chce. A nektera maji diry na tahla tak snad jen prehodim dratky a bude hotovo. Dik.
    KY_109
    KY_109 --- ---
    BOZA: Jmenuje se to "servo saver", da se to koupit jako soucastka, takze muzes zkusit najit neco co Ti bude vyhovovat, nebo neco v tom stylu zbastlit.
    BOZA
    BOZA --- ---
    Nasel jsem podvozek - vrak RC auta, tak jsem tam dodal prijimac regulator a servo a jezdi to. Mam ale dotaz ohledne rizeni. Byla tam pouzita takova parodie na servo (z motorku a potenciometru) ale kupodivu rozmerove shodna, takze sla servem nahradit. Z puvodniho "serva" jsem pouzil jakousi bezpecnostni spojku. Kdysi jsem nekde cetl, ze u aut musi byt, protoze kdyz se napravou naboura, tak aby to neodnesly prevody serva.
    Jenze v tehle "spojce" je hrozny vakl, takze to moc poradne nezataci. Poradte mi prosim, jak se tahle soucastka jmenuje a cim kvalitnejsim ji nahradit? Proste neco mezi tahla ke kolum a ozubeny hridel ze serva.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    EEOS: korinek mel na zizkove na zimu telocvicnu docela velkou kde se trenovalo... zkus mu napsat http://www.rcxauta.cz/
    EEOS
    EEOS --- ---
    Ahoj, nevite nekdo o nejake onroad draze v Praze a okoli. O Celakovicich vim.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    VINCENT:
    obavam se ze nic jineho nezbyde...
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    HAWKS: Premyslim, kam bych konecne zajel okolo Phy a nejak se nedokazu dokopat jet nekam na blind.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    VINCENT:
    BMX draha v Brne Liskovci... bohuzel jsem si pak precetl provozni pravidla BMX drahy a tam je napsano, ze je tam zakaz jizdy jakychkoliv RC modelu
    VINCENT
    VINCENT --- ---
    HAWKS: kde to je?
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    jezdeni minuly tyden


    HAWKS
    HAWKS --- ---
    VINCENT:
    no tak predevsim chladnicka s koralkou na cumaku :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam