• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road


    Vše o RC modelech aut.



    Zájemci o společné ježdění, nechť dodají model (alespoň typ off/on road a místo výskitu - následně dodám na nástěnku)





    Toto fórum není primárně určeno k obecným dotazům ohledně RC modelů - máte-li dotazy k nabíjení, vysílači/přijímači či údržbě a koupi jiné RC techniky, než auta, prosím využijte fóra - ZDE



    rozbalit záhlaví
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    PETJU: dik, me rozborka taky ceka - krupavej zadni diff - a nemam default setup :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    DANII_DP: Olej 40 predek, 35 zadek, pruziny RR red V2.
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    PETJU: tlumice: kolikatka olej a jaky pruziny? :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    Uf, tak hotovo. Do sroubku rozebrano, dukladne vycisteno, promazano a sestaveno z5.



    A uz koncim se spamem :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    MADCAT: Diky! Taky to bylo potu a domaciho odrikani.. :) A ano, to je opticky klam. Jsou to identicke osminy :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    PETJU: Hodně pěkná dráha, něco takovýho u baráku by mě asi donutilo pořídit taky nějakou osminu nebo desetinu buggy. Mimochodem - na té horní fotce - to se mně asi jenom zdá, že to jsou tři stejný auta, ale to prostřední je kratší..? To je nějakej optickej klam, ne?
    PETJU
    PETJU --- ---
    KALIBAN: Njn, ale to pojezdeni tam u nas, to za to stoji :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    to vypada tak, ze mam chut vytahnout mp9 ....
    sklopda ze je na ni tak patnact hodin prace...
    PETJU
    PETJU --- ---
    Draha hotova a povedla se. Je rychla, hodne technicky narocnych useku, rychly i vysoky skoky... no parada!
    Jeste nove nastrikame pneumatiky a nejaky useky krku na cerveno-bilo.

    Jo a Cobra zajeta. Absolutni spokojenost.




    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KOVYEXE: Asi takhle, to nevím jak bych podlepil. Nebo jak to myslíš s tím "po barvě"?

    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    MADCAT: Lexanky se taky po barvě podlepujou tejpou (McGaivrovkou) ;)
    ACID
    ACID --- ---
    SCHEEZE: proc zespodu? klidne z vrchu :)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    HONCKA: ne expedicnim modelu mozna ikdyz i tam bych se divil ze to neprdne. Nic proti, mas v zasade pravdu ale docela bych se zkusil podivat zeposdu na lexanovou kastli nejakeho zavodnika. :-P
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADCAT: jsem se prave divil, jinak ten samotnej lexan je mechanicky skoro neznicitelnej
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    HONCKA: aha. jsem nejak nestih že ma jit o buggy.. ty se delaj zamerne lexanovy.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    HONCKA: No, to není úplně přesný to slovo, cos použil :-) spadlo mi to asi ze třičtvrtě metru na asfalt střechou dolů, a praskla mi taková ta světelná rampa co je na střeše - to jedno světlo se teď dá promáčknout, případně by se dalo i ulomit, kdybych chtěl, že... Jinak to doposud drží dobře, kutálelo se to mockrát a nic neupadlo, tohle byl asi výjimečně tvrdej dopad. Tak až/jestli se to rozláme ještě víc, tak bych to chtěl nějak nahradit...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOVYEXE: akorat PSH je dost krehky a nevim jak to dlouho na buggine vydrzi, zvlast, kdyz psal, ze rozmrdal lexanovou strechu
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    MADCAT: Je to nejběžnější stavební material na boudy. Je to vlasně tvrzenej polyestyren, takže při nahřátí (horkovzduška) je pěkně tvárnej. pouziva se i na lití těch kastlí . To jseou ty dražší ;)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KOVYEXE: Hmm, zas novinka pro mě :-) Jak se s tím pracuje? To se normálně nastříhá, dá se to ohýbat, lakovat, lepit atd..? A rozdíl mezi tím ABS a PSH je jakej? PSH asi neznamená Peneři strýčka Homeboye..?? :-)
    KOVYEXE
    KOVYEXE --- ---
    MADCAT: Levněji než hlinik tě vyjde PSH , nebo ABS plasty. lepí se vteřiňakem, kupujou, když ne u vyrobce tak třeba tu: http://www.rc4x4-shop.cz/PSH-ABS-desky-c15_15_2.htm
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MADCAT: je to delany cenove k ty vattere, tam tech 28 liber neni zas az tak moc. jinak ta kastle ty toyoty, co jsem pastoval stoji u nas 3400,-
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam