• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    HONCKA: RTR není potřeba, tohle byla taky stavebnice...

    UNDERMEDIA: Vždycky jsem si chtěl zkusit benzínový auto =D ale nevím jestli chci skočit rovnou do závoďáku... =D
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Já se do 6,5k vešel i s novým, ale čína, no...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    TEAPACK: RTR s pakama pochybuju ze sezenes, co jsem videl, tak vsude davaj volantovky a s kitama se asi nevejdes do 6.5k
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Ahoj, mám doma prehistorickou silniční 1/18 (DC motor, napájené z 8.6 NiMH článku, s nejspíš analogovým pákovým rádiem. Autíčko jezdilo na svojí dobu celkem svižně - cca 40km/h, ale za tu dobu, co jsem s ním nejezdil se mi dost změnily zájmy a teď bych preferoval nějaký offroad, možná i svižnější a větší, nicméně vůbec netuším odkud začít vybírat.
    Máte někdo nějaký tip? Je reálný rozpočet 6.5k i s novým pákovým rádiem ?
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    MADCAT: fer, já se chystám na novou dráhu do Dubnice v SK, což je ze Zlína asi nejblížší dráha ... někdo z okolí, kdo by se přidal? mam SCT 2wd

    https://www.facebook.com/rcdca.sk/
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Jel jsem kolem, tak jsem se zastavil aspoň mrknout. Mají to tu pěkný. RC dráha Březí u Mikulova.



    ACID
    ACID --- ---
    MADCAT: Není to nutné, použiju tyhle dvě věci jen občas (nový podvozek, rebuild, výměna táhla..), ale prostě se to s tím dělá líp :) Kuláky i klíč ale používám od Tamiye, kompatibilita s jinými výrobci asi bude omezená.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ACID: Klíč na kuláky a kleště na tlumiče - to jsou pro mě zcela neznámý věci. Proč bych je měl potřebovat? :-)

    Jinak už jsem pár drobností - nějaký imbusový a nástrčný šroubováky atp. nakoupil na banggood.com, co jsem tak prolezl ten jejich sortiment, tak to vypadá, že jsou na všelijaký kutění a modelaření dost zaměření.
    KY_109
    KY_109 --- ---
    MADCAT: na tyhle veci je taky dobra ebay, osobne pouzivam https://www.ebay.co.uk kde bud UK nebo cinsky prodejci vetsinou bez problemu posilaji do CZ, je toho tam mraky za par dolaru
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: ja jsem koupil sadu imbusu od mugenu/kyosha na amainhobbies, nevim jestli jsou i normalni fveci takhle dobry, ale tyhly byly fakt skvely, vubec jsem vsechno nakupoval na amainhobbies

    sroubky na fabory a kupoval sem ty uplne nejdrazsi co tam byly ,porad to bylo v pohode celkem.
    ACID
    ACID --- ---
    MADCAT: Když pominu pár typů nářadí jako klíč na kuláky, kleště na tlumiče a pár dalších, tak normální nářadí samozřejmě funguje. Šrouby (za mě pouze imbus), matičky v lepším železářství typu BMKCO, Fabory je předražené.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Potřebuju poradit od zkušenějších - kde nakupujete takový ty různý drobnosti - šroubky, protipovolovací matičky, drobný nářadí typu stranovej klíč 5,5 mm, imbus šroubováky apod.? Samozřejmě to většina RC obchodů má v nabídce, ale zároveň tak nějak tuším, že to mají řádně omaštěný, protože je to "RC specific", přičemž ale zřejmě to stejný se většinou dá sehnat i jinde za mnohem lepší cenu. A když už něco jinde sehnat nejde, protože jasný - v RC autech jsou občas ty šroubky na těch nejnemožnějších místech, takže bez "RC specific" nářadí se sem tam nelze obejít - kterej místní RC e-shop je váš nejoblíbenější? Nebo když něco sháníte, tak pokaždý prolízáte všech X obchodů, který u nás jsou?
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    MADCAT: to mi trochu pripomelo worlds 2006, ale tihle mají asi víc vody.)

    https://m.youtube.com/watch?v=H1-WeMoSqVE
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Tyjo, slušnej motokros. Žádná super rovná hladká vyšejpovaná trať, sem tam skok, ale pořádnej bordel :-) Zas něco trochu jinýho....

    TEAM ELCON | INDOOR RC LARGESCALE RACING (@Dutch Largescale Indoor 2017)
    http://www.youtube.com/watch?v=3ZNw9q141zQ

    PETJU
    PETJU --- ---
    KALIBAN: Zadni kridlo, obuti a kola + castecne ta lexanka, to je fakt kopie :) Nicmene ulozeni tlumicu, ramena, elektronika - to bude jinde. Taky co by clovek chtel, za tretinu ceny velkyho, stridavyho Reva.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: dik, vicemene presne kopie reva...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KALIBAN: Tož asi takhle:



    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MADCAT: to byl priklad ty autisto :-PP dej vedle toho cokoliv z normalniho zivota :)
    koukal jsem na video a vypada to jako takovy subtilnejsi revo
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    KALIBAN: Na té stránce píšou rozměry - 53 x 38 x 19 cm.. .já vím, podle toho si člověk hovno představí :) Krabicový mlíko teda zkusím doma najít, doufám, že nějaký máme - my tu máme v obci automat na mlíko a to se nedá srovnat - přímo z vemena vs. ta bílá voda :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam