• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COULEENRC on-road/off-road
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    HONCKA: tak jestli je ten dif uzavrenej tak vevnitr neni potreba nic resit , tam se nic netoci. a jen resis cim namazat prevod na ten diff a tohle vsechno jsem mazal metabondem ale nemuzu to ted najit, takze tam ta lodni bude uplne cajk
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KALIBAN: potrebuju neco univerzal. BTW, jak ovlivni vazelina jizdni vlastnosti u uzavrenyho diferencialu na crawleru?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ja si nevim, co ze to vlastne potrebujes. Napln do diferencialu, ktera podle viskozity pomerne radikalne ovlivnuje jizdni vlastnosti toho auta, nebo neco jinyho?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KALIBAN: mel jsem tuhle https://www.peckamodel.cz/tra5041-traxxas-vazelina-premium-grease-20ml a vydrzela mi necely 3 roky, ted budou mit navic auta i deti, takze kazdej rok to kupovat nechci, na rc advendures pouzivaj tu lodni, uz jsem ji poridil, budu stejne potrebovat mazat prevody i v lodi
    voděodolná vazelína do lodních motorů : Nafukovací čluny, lodní motory, motorové čluny, lodě a motory
    https://www.boat007.cz/lode-cluny/oleje-a-vazeliny/vodeodolna-vazelina-do-lodnich-motoru.html
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    HONCKA: hele ty tam ty vazeliny nalejes tak malo, ze bych koupil modelarskou, mas aspon jasno v hustotach a tak. rekl bych ze mam doma tuny oleju ktery ti rad za nejakej easy peniz prenecham, jenze v zavodeni je nejvetsi hustota nejakejch 20k a predpokladam ze ty tam budes mit vyrazne vic...

    i kdyz mozna mam neco z reva vlastne. napis mi do posty zejtra odpoledne, podivam se ti
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    VACA: jj teď už všechno kov
    VACA
    VACA --- ---
    HONCKA: Co sem tak zaslechnul/pochytil, ze hustota te vazeliny ma urcitej vliv na svornost diferaků... To je asi faktor, jinak myslim ze proc ne? Jediny co bych resil, aby nejaka vazelina nebyla napr agresivni vuci danejm materialům. Ale to ty tam mas vsechno kovovy, ne?
    To, a hustota. Jinak je to imho jedno jestli modelarska znacka, nebo prumysl...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Konecne mi dorazily novy napravy na SCX10, akorat jsou uplne prazny, ma smysl kupovat predrazenou modelarskou vazelinu? Na nejakym videu jsem videl, ze do diferencialu i prevodovky rval vodeodolnou vazelinu do lodnich motoru.
    MATT
    MATT --- ---
    UNDERMEDIA: ok, tak ja usetrim za plastovy nahrady a objednam rovnou savox..
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    MATT: taky jsem si to prošel přes kovový upgrade ... a skončil u Savoxu.)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    MATT: kokovy kolecka... sel bych do savoxu a mas ho tam navzdy...
    MATT
    MATT --- ---
    DANII_DP: ja tady zatim nasel jen ETRONIX 17G 2.6kg/0.11s MICRO SERVO za 400 nebo SAVOX SW-0250MG za dvojnasobek.. ten prvni bude nejspis s plastovejma..
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    MATT: ja vylamal dve orig serva a plastovym koleckum proste od te doby neverim - ted tam mam hitec 5085 - trochu drbacka s instalaci, zato drzi a je rychlejsi
    MATT
    MATT --- ---
    jak moc v E-revu 1/16 odchazej ozubeny kolecka v servu rizeni? uz mame jeden zoubek vylomenej :( tak premejslim, jestli objednat nahradni plastovy originaly, nebo poridit nejakou nahradu s kovovejma koleckama. mate nekdo zkusenost?
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    UNDERMEDIA: No, bude to jízda po polňačkách, šotolina, panelky, tráva (žádnej anglickej trávník, spíš tak ve výšce po kotníky). Takže hledám ideálně Buggy/Truggy. Dneska jsem vytáhnul starý auto ven, jen jsem na něj dal offroadový kola (místo 40mm co k němu byly mělo obuté 110) a prostupnost mělo tak akorát...
    UNDERMEDIA
    UNDERMEDIA --- ---
    TEAPACK: imho je nejdůležitější kde a s kým hodláš jezdit a podle toho vybrat kategorii auta a pak čekat na dobrý kup ...

    MADCAT: nové auto taky nemusí byt výhra .. 2 ruka ma už většinou tuning, baterky, nabijec, kola etc. Cena za odolný závodak po 2 sezonách tretinu
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    HONCKA: RTR není potřeba, tohle byla taky stavebnice...

    UNDERMEDIA: Vždycky jsem si chtěl zkusit benzínový auto =D ale nevím jestli chci skočit rovnou do závoďáku... =D
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Já se do 6,5k vešel i s novým, ale čína, no...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam