• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJKAHanební "parchanti"... aneb firmy instituce a obchodníci, kteří nás poškodili, poděl se o zkušenost ať víme
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    KEJKA: Taky s nima nemáme moc dobrou zkušenost. Před odletem nám chybou zaměstnance zkrátili pobyt (respektive původně uvedli o jednu noc navíc), ale po četných rozhovorech přímo s tim dotyčným brigádníkem jsem mu to odpustili...jak už to tak bývá, tak za dobrý skutek jsme byli po zásluze potrestáni. Delegát v Tunisku nám prodal předražené lístky (respektive kus papíru) na místní atrakci, když jsme řekli, že si tam uděláme výlet sami a ne s celou skupinou paštikářů.

    My mu platili v eurech a na místě v dinárech to stále o něco méně. Byly to sice jen drobný, ale jde mi o princip...navíc v Tunisku je de facto jen jedna státní banka a má navázaný kurz na euro, takže fluktuace směnného kurzu nepřicházejí v úvahu.
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    Tak mám skvělou zkušenost s Exim tours...
    objednali jsme si už před půl rokem (v lednu) zájezd od 27.7 - 4.8, vzhledem k tomu, že byl včasný nákup a dítě do určitýho věku, dostali jsme nějakou slevu a děcko zdrama... Teď v pátek přišel mail (místo obvyklých pokynů s odletem a "letenkami") že vzhledem ke kapacitám a blablabla se náš odlet přesouvá z 27.7 na 25.7, ale nikdo se nás nezeptal, jestli jako můžeme... tak jsem psala mail zpět, že teda jako nemůžeme jestli nám můžou dát jinou alternativu popř. zájezdy na výběr klidně na jiný ostrov a od pátku nic... na infolince mi nic neřekli a neřeknou a paní, přes kterou jsem zájezd kupovala čeká na vyjádření jejich manažerky - fakt supr
    Jsem naštvaná a rozčílená tak, že dostat paní manažerku do ruky, asi by měla za ty prachy za zájezd, opravdu pěkný trvalý make-up
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    KORKMAZ: hmm... to nevím, co bych dělala... a je divný, že Ti poslali peníze
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Rozbaleno.cz jsou pěkný zloději. Poslali mi jinou velikost, než jsem si objednal a v reklamaci (kde jsem požadoval výměnu velikostí) mi vrátili méně peněz za úplně jinou věc, kterou jsem sice měl na stejné faktuře, ale do reklamace jsem jí neposlal. Mnou vrácenou věc už dokonce opět prodávají se správným popiskem...považuju to za vrchol drzosti, jelikož formálně je ta věc pořád moje!
    TAJSO
    TAJSO --- ---
    EM303: tohle mi pripomina nakup na kontaktni.cz. Objednal jsem si kontaktni cocky, platba kartou pri objednani, 49,- korun priplatek za dopravu na vydejni misto do 48 hodin. Objednane a zaplacene zbozi k vyzvednuti o tyden pozdeji.
    EM303
    EM303 --- ---
    Restaurace Vagon Kafe, Vodičkova 34

    V cca 16h si objednám minutkový guláš.
    Přinesou ho v 16:45 (!!!)
    Omáčka studená, maso nějaký zbytky - studený. Knedlík ohřátej jeden z pulky.
    vraci a naštěstí bez placení odcházím.
    never more.
    EM303
    EM303 --- ---
    E-shop www.bioderma.cz

    Oficiální e-shop ověnčený certifikátem o tom, že je to spolehlivý e-shop.
    Realita. Objednám zboží, které mají "údajně" skladem.
    Když mi dva dny nic nepřijde volám tam a paní mi jen tak bez ničeho řekne, že to ten produkt nemají (placeno kartou!!) a že mi dají vědět až ho dostanou. A šmitec.
    Po týdnu jim volám, že jich mám plný zuby ať pošlou peníze.
    Naštěsí poslali. Never more a brandy by si měli 10x dávat pozor komu sěřují svůj "ofiko eshop".
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    KORKMAZ: ja se hlavně odkazuji na ten ceník na webu, že je potřeba se pořádně podívat, za jakou službu daná cena je a ne automaticky brát cenu nejnižší
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    WOJTISHEK: No to jsem použil, když jsem posílal do ciziny peníze, ale todle byly tenisky za 2kila a to jsme taky byl nucen napsat do podacího lístku.

    Každopádně to byla pošta na budějovický, to je snad nejhorší mučírna ve vesmíru.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    KORKMAZ: balíček != cenné psaní, u cenného psaní je navíc uvedeno, že musí být použit speciální plastový obal prodávaný českou poštou...
    AIJA
    AIJA --- ---
    KORKMAZ:
    Třeba záleží na kterou narazíš. Posílávám občas stejné balíčky a na jedné poště mi chápavá paní účtuje místo balíku dopis. Těžko říct, je to překombinovaná insituce.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Nevim, jestli se tady smí propírat i notoricky známé státní firmy, ale mám zajímavou zkušenost s poštou. Odesílal jsem balíček o hmotnosti 750 g a drobných pravidelných rozměrů a dle ceníku na jejich webu bych měl platit 52 Kč. Potřeboval jsem, aby odesílatel dostal balík domů (nevim proč tomu říká pošta "do ruky" když jí doručení domů ukládá snad i zákon) a ne do lokální pošty a stálo to 105 Kč, takže o celých 100% navíc...co to kua má bejt todleto...
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    STEAK9: dnes, kdy tahle povolení chodí v datových zprávách bez razítek je to těžké poznat :/ nicméně to není nic, co se nedá ověřit samozřejmě, taky díky tomu jsme na to přišli, všechna vyjádření vč. povolení jsou evidována - jen si všimnout :/
    STEAK9
    STEAK9 --- ---
    STEAK9: tohle je docela husty:
    "Neověřená kopie veřejné listiny ani neověřená kopie padělku veřejné listiny nejsou veřejnými listinami a jejich pořízením se nelze dopustit trestného činu padělání a pozměňování veřejné listiny."
    Aspoň dle http://cs.wikipedia.org/wiki/Ve%C5%99ejn%C3%A1_listina
    STEAK9
    STEAK9 --- ---
    KEJKA: Na stavebním povolení je kulaté razítko. Pokud ho padělal jde podle mě o padělání veřejné listiny, tj. lze na něj podat trestní oznámení. Nejsem právník, tak možná nemám pravdu, ale znám případ kdy podobný jedinec skončil u soudu.
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    tak mám další firmu - respektive pana projektanta!

    Je jím pan Tomáš Kirschner ze společnosti TK4 - tento pán je celkem slušný podvodník, nejednou jsem s ním pracovně řešila třeba to, že sfalšoval naše vyjádření, jednou dokonce i stavební povolení (za což dle mého mu měli minimálně odebrat licenci)... Tento pán chce dále za své projekty celkem nehoráznou sumu a za každou úpravu v projektu další...
    Varuji tedy případné stavebníky před touto firmou - projekty od nich jsou předražené, většinou neobsahují vše, co mají a za každou úpravu v nich se vaše kapsa taky pěkně prohloubí - v neposlední řadě je projektant schopný vás jako stavebníka svým počínáním dostat před soud za podvod a padělání úředních listin - tak si dejte pozor.
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    LADYWAVE: hmm... tak hlavně že tak...
    Nicméně MUJDUMAZAHRADA e-shop asi reklamace vyřizuje nerad...
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    KEJKA: psala sem, telefonovala, schylovalo se k výhružce ČOI, ale pak jsem zkontaktovala aukro, přes které jsem zboží kupovala a ujali se toho, na první výzvu od nich nereagovali a tak poslali druhou, prý už hodně striktní, tak to nakonec proběhlo...nevím přesně co jim Aukro napsalo...
    KEJKA
    KEJKA --- ---
    Velmi nátlakovou cestou? myslíš, že jsi jim vyhrožovala ČOIkou?
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    Ahoj chci upozornit na e-shop: mujdumazahrada. Vrátila jsem jim zboží v zákonné lhůtě, nicméně peníze zpět jsem z nich velmi nátlakovou cestou dostala až po 4 měsících....nedoporučuju, pokud budete něco reklamovat....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam