• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANNAWAPatchworkové rodiny
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    EDERA: a vzhledem k cenám lístků, to bude dost adekvátní - a přitom něco, co bude extra zážitek pro vás dvě :-)
    EDERA
    EDERA --- ---
    ILLUZE: Přesně to už jsem udělala.:-) Takže přemýšlí, jestli vlastně něco chce. Ale je fakt, že zážitky mě nenapadly. Mohla bych nabídnout, že spolu půjdeme na muzikál nebo na operu. To ona ráda.
    No, vida, Nyx to vždycky vyřeší!:-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    EDERA: a co ji vzít do Aquaparku nebo prostě do kina?
    nebo se jí zeptat na rovinu - blondýna chce tohle, o co bys stála ty?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    chudáci moje děti, když to tak čtu, f.dostal za vysvědčení slíbený nový penál a knížku na procvičování o prázdninách:)
    EDERA
    EDERA --- ---
    TESSS: To není nic mimořádného.:-)
    TESSS
    TESSS --- ---
    EDERA: a co nejaky zazitek, treba ze s dcerou pujdes jen ty na zmrzlinu, udelate si "holcici den"
    EDERA
    EDERA --- ---
    IDENTITY: Jasně - taky jí můžu koupit třeba nový brusle nebo koloběžku s velkejma kolama. Ale máš pravdu - jde o ten princip a o to, že nemám věci pod kontrolou.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    EDERA: "Jenom abys ty mu k výročí nedala jachtu a on tobě kytičku fialek...". Promiň připomnělo mi, nemohla jsem odolat. Jinak rozumím a soucítím, protože řešení to zřejmě nemá. Jen řadu lepších nebo horších kompromisů :(
    Ještě mě napadá: jestli je to stan v kategorii +/- za tisícovku a nemusí to být zrovna rolls mezi stanama, tak by to pro blondýnu mohly ke knížce vyrovnat nějaký pěkný šaty. I když samozřejmě je jasný, že princip problému zůstává. Jen spíš tip na "vyrovnávací" dárek, no.
    EDERA
    EDERA --- ---
    TESSS: Je dyslektik, takže zas takovou radost jí to neudělá.:-) A prostě mi to nepřijde fér, aby jedna dostala dárek za desetinásobek toho, co druhá.

    Jednoduché řešení to prostě nemá a jak říkám - štve mě, že mě to tlačí k rozhodnutím, která tak jako úplně nechci. Ono se to opakuje už po několikáté (jako se zoubkovou vílou - taky těžko šlo dát minci pod polštář jedné za každý vypadlý zub a druhé jen za první) a přijde to zas.
    TESSS
    TESSS --- ---
    ANNAWA: ja to beru podle sebe, ja chci knizku vzdycky :-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TESSS: jedné knížku, druhé stan? Aby ta druhá viděla, že se vyplácí prudit.
    TESSS
    TESSS --- ---
    EDERA: no a proc ji proste nedas tu knizku? Kdyz ji to udela radost
    EDERA
    EDERA --- ---
    HANELA: To by bylo jak ten křeček či co, kterého kdysi dostala Annawa se ségrou a byl její jen z 45%.:-)
    Blondýna do skauta nechodí, stan nechce a nepotřebuje. Spacák má.
    Ona vlastně nic velkého nechce, takže to bude takové hledání dárku pro dárek, vlastně zbytečně.
    HANELA
    HANELA --- ---
    ANNAWA: a blondýnka nejezdí? nemám takový přehled. Ona zase má něco jiného.

    prekérní situace...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HANELA: s kterým pak bude jedna jezdit na výpravy? Když navíc jedno dítě o stan nijak extra nestojí?
    HANELA
    HANELA --- ---
    a co stan dohromady?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    EDERA: to se ti vůbec nedivím.

    VALENTINA: prakticky ano, ale já bych tam viděla jako problém to vychýlená rovnováhy, kdy si jedno dítě něco posadí a druh je buď ošizený nebo to musíš dorovnávat do výšek, s nimiž jsi tak úplně nepočítala, nebo s nimi ani nesouhlasíš.

    Máme to taky s krát za sebou. Kdy manželovy děti měly od matky nastavený jinak kapesný, jinak platby za telefony (což bylo dvakrát vtipný, protože ona nastavila limit a muž to platil za obě jejich děti, naštěstí se to podařilo rozdělit, že každý za jedno a hned jí to začalo víc zajímat). Je to teda krom toho, že je to drahý, ubíjející.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    EDERA: a tak mně pořád přijde stan jako dobrá věc, než nějaké kravinky. tak co pořídit Blondýně něco podobně praktického? spacák?:)
    EDERA
    EDERA --- ---
    HANELA: Na výpravy se skautama, na postavení na zahradě... O využití by nebylo.
    HANELA
    HANELA --- ---
    EDERA: k čemu bude brunetě stan?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam