• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    Yes, you are right; one source indicates that it is 5-meo predominantly. Other studies suggest that it is a rather unpredictable mixture of 5-meo- and n,n-...

    You could always separate the two chemically, if you wanted :-)
    TRYL
    TRYL --- ---
    not exclusive, but predominant.
    TRYL
    TRYL --- ---
    arundinacea seems to be, check again.
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    5-meo-DMT is definitely not na "EXCLUSIVE" alkaloid in Phalaris grass. N,N-DMT in Phalaris grass seems to be the predominant alkaloid, with 5-meo being also included, but its definitely not predominant... Phalaris is not known as a reliable source of 5-meo;
    TRYL
    TRYL --- ---
    arudinacea is almost exclusively 5meo, i'd say.
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    TRYL: Let´s wait for the responses from the Nexus :-) I don´t know the answer myself, therefore looking forward to any anwer. Howerver, the most common source of DMT in Central Europe is Phalaris Arundinacea :-)
    TRYL
    TRYL --- ---
    can anybody tell whether this ubiquitous acacia-looking tree is pseudoacacia or true acacia, and if a. confusa & acacia maidenii are to be found in central europe?
    MEA
    MEA --- ---
    dost lidí si plete žábu Cambo (Kambo, Sapu - Verde, Phyllomedusa bicolor), která neobsahuje vyšší dávky DMT, než které pravděpodobně obsahuje její mozek, s Ropuchou koloradskou (Incilius alvarius), kterou šamani nazývaji také Sapu (prý to znamená obecně žába), která obsahuje 5-MeO-DMT, bufotenin, halucinogenní tryptaminy

    Bufo :)


    Cambo


    došlo mi to, že když jsem nedávno mluvila o kambo, tak mi pár lidí řeklo něco ve smyslu "týýýýjo, fákt? tak to zvládni tyjo, to bude asi hodně hustý" a občas jsem si všimla, že tak nějak lidi ty dvě žáby spojují..

    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Stuff They Don't Want You to Know - DMT - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=r9Rwi-tam1o
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    MEA: Zatím není jisté, že šišinka DMT skutečně "produkuje". Z toho, co se o té studii píše různě na netu, zatím není jasné, zdali její autoři byli schopni dokázat "produkci" DMT, nejen "přítomnost". DMT je detekovatelné např. i v krvi, plicích a dalších vnitřních orgánech. Ta studie zatím není publikovaná, takže si na ní počkáme, a pak budeme chytřejší :-)
    MEA
    MEA --- ---
    KAMAHL: jo! to by mělo být ono :)
    MEA
    MEA --- ---
    jo já nevím, říkal mi to kamoš a tohle jsem nečetla, jdu na to :)
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    MEA
    MEA --- ---
    jinak nedávno vyšlo potvrzení vědecké studie, že šišinka se opravdu podílí na tvorbě DMT. ještě ten odkaz na článek to chce :)
    MEA
    MEA --- ---
    TSEGER: tak můžeš sem, díky .)
    TSEGER
    TSEGER --- ---
    MEA:workshop vcelku jasný... kdyžtak přeložím a vysvětlím ....
    PURPUREAL
    PURPUREAL --- ---
    DMT Found in the Pineal Glands of Live Rats | Psychedelic Frontier
    http://www.psychedelicfrontier.com/2013/05/24/dmt-found-in-the-pineal-glands-of-live-rats/
    MEA
    MEA --- ---
    ten workshop, nemáte to někdo s titulkama?
    a nebo může mi někdo popsat, co používá za látky, co s čím míchá a prostě popsat ten postup?
    látky k použití mu prostě nerozumím a vůbec..
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    DAW: OK. Nechci znít paternalisticky, ale zde je opravdu třeba být opatrný. Např. rozdíl v dávkování mezi "n,n-DMT" a "5-meo-DMT" je cca 10x (což je rozdíl výletu do pekla na horské dráze, které přestaly fungovat brzdy)
    DAW
    DAW --- ---
    MICHAL_R: už jsem si něco k tomu zjistil, díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam