• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    MEA
    MEA --- ---
    VYHULENY_UFO: nekecej :)))), jdu do toho, ale chci se válet tam kde chci, protože i když se tvrdí, že se člověk odešle daleko od místa, kde se vyslal pryč, tak já tomu prostě neveřím, prtože určitě v tom nejmenším mikrostřípku, který už nejde na nic rozdělit se vyskytne nedělitelný mikrostřípek prostoru, kde se válím :D, tak a teď ufo raď :P a nebo radějc ne..
    btw. asi ti utekla příloha, nemáš nechávat otevřená vrátka do kralikárny

    spíš bych sem brala věrohodný info ale
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MEA: cr je na spicce vyzkumu dmt. staci se prihlasit jako pokusnej kralik, dostanes sakl s fetem a jen posilas reporty, kdyz se ti zrovna zachce.

    //ironie v priloze
    MEA
    MEA --- ---
    MICHAL_R: pěkný :D, ještě tě poprosím, jak si u nás v čr stojíme ohledně zkoumání dmt, ať už teoreticky či prakticky? hodilo by se mi seskupit pár hypotéz nebo výzkumů z čr.. i praktických popisů stavu apod...
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    MEA: Nebo snad tohle...

    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    MEA: Nejsem si už úplně jistej, ale myslím, že to bylo něco v tomhle smyslu:

    MEA
    MEA --- ---
    SVANC: nj, tomu rozumim :)), ale kdyby se tu našel nějaký kutil, co by rád takový hračky vykutil, tak to by bylo fajn
    SVANC
    SVANC --- ---
    MEA: Ani ne :). Mě tyhle věci spíš baví vymejšlet a udělat jeden kousek. Další už by byl jen opakování...
    MEA
    MEA --- ---
    JAZZZ: trochu mi to připomíná thx_1138
    MEA
    MEA --- ---
    JAZZZ: a cos zjistil? vznikají? jestli je to v tom faqu, tak to nemám čas projíždět, natož v anj, tak bych byla radějc za odpověď v čj sem třeba :)

    SVANC: nechceš vyrobit ještě další? :)))
    MEA
    MEA --- ---
    FRUTAA1:
    MICHAL_R: obrázek je fuč, škoda..
    MEA
    MEA --- ---
    to mi připomnělo.. :) jak to bylo krásný, že od tý doby mne to furt živí :)) zatim..

    E2E4
    E2E4 --- ---
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    Takže pro nás freaky je tady další přírůstek do "povinné literatury" (na e-shopech se dá už normálně koupit):
    DMT and the Soul of Prophecy
    https://www.rickstrassman.com/index.php?Itemid=88&id=72&option=com_content&view=article
    The Soul of Prophecy | Sample Chapter
    https://www.rickstrassman.com/index.php?option=com_content&view=article&id=73&Itemid=89
    SVANC
    SVANC --- ---
    TOMASEQ: Tyhle údaje jsou nějaké divné, ale zkoušet je to asi zbytečné, takový pokus už jsem udělal. Než jsem vyrobil finální verzi vaporizéru, tak jednou ze slepých uliček byl i pokus ohřívat vzduch průchodem měděnou spirálou ponořenou ve fritovacím hrnci. Přestože teplota oleje byla kolem 170 stupňů, tak teplo nestačilo. Dnes si říkám naštěstí, přece jen DMT a hrnec plný vroucího oleje není úplně dobrá kombinace :).
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    TOMASEQ: Vyzkoušej a poreferuj :-)
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    MICHAL_R: 60-80 stupnu udela i ponoreni (neceho) do misky s horkou vodou, ne? Tak k cemu plamen ci horak...?
    FRUTAA1
    FRUTAA1 --- ---
    MICHAL_R: tak se na Tebe za pár let těším :-)
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    FRUTAA1: Když budete brát drogy, tak budete vypadat taky takhle! :-D
    FRUTAA1
    FRUTAA1 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam