• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    BRETA: v chrastici je 5-meo-dmt, nikoliv dmt
    BRETA
    BRETA --- ---
    dobrý a když se vrátíme k tématu extrakce DMT z Chrastice, může mě někdo nasměrovat na užitečnou literaturu nebo návody-články?
    KUMULUS
    KUMULUS --- ---
    VYHULENY_UFO je obyčejnej troll.
    Pokud se nepletu, tak na LSD ho musel správce zabanovat, takže přechází sem...
    Doporučuju na něj nereagovat.
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    pls ne, tyhle polemiky o konci světa, skvělým piku a ufově předsednictví baráku jsme před chvílí četli vedle u lsd :)
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    ONEHEART: Pravda, extrakce je snadná a Chratice tu rostou mraky, tak proč kvůli tomu zabijet vzácne akáty? Zplundrovat kvůli ayahuasce celý prales taky nedává smysl. Zničit plíce planety dává smysl jen tehdy, pokud člověk vnímá svět jen skrze růst HDP a svůj osobní profit.
    Chrastice rákosovitá – Wikipedie
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Chrastice_r%C3%A1kosovit%C3%A1

    VYHULENY_UFO: Tím, co jsem napsal = "temnou hlubinou". Nechci tu rozviřovat tvé anální čakry a další oblíbená témata. Netvař se, že to nechápeš, tvůj sarkastický jakožedotaz je tvoje obrana před tím, čím se cítíš zasažen.
    Podobně jsi přehlédnul i mou odpověď na ty konce světa. Co tvůj svět? Neskončil náhodou už dávno?
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    MICHAL_R: myslel jsem chemickou syntézu. nepamatuji si přesně, z čeho se to dělá. indol?
    Popřípadě najít rozumnou cestu extrakce z chrastic, těch je všude habaděj.
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    ONEHEART: Jaké "rozumné zdroje" máš konkrétně na mysli?
    ONEHEART
    ONEHEART --- ---
    JAZZZ: jo, tahle látka by si zasloužila více chemiků schopných syntézy z rozumných zdrojů. Extrahovat to dokáže každej trouba.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BRKODLAK: ano cetl si to jinde a v souvislosti s pernikem.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    VYHULENY_UFO: no už jsem od tebe někde něco takovýho četl, tak by mě zajímalo co tím myslíš, když přesahy odmítáš
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BRKODLAK: ja s temnotou nezacal.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    VYHULENY_UFO: no bať. hele takže když mluvíš o temné straně síly, tak tím myslíš jenom temnou stránku člověka, nebo i něco co ho přesahuje?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JAZZZ: cimze si myslis, zes mi slapnul na kuri oko? :P
    ale ok, ja nejsem napojen na sirsi vedomi, tak predpokladam, ze ses vis neco co ja ne :P
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    VYHULENY_UFO: musel ses ozvat, protoze jsem ti s tou temnou hlubinou slapnul na kuri oko, co?

    a co si pod takovym koncem sveta predstavujes? otevirani bran pekelnych, misto vody v rekach toxickou brecku a nebo ze ti nefunguje kreditka a neda se prihlasit na fejsbuk? konce nekterych svetu jsou realnejsi nez jine. nektere uz probehly, jine nas teprve cekaji :)
    CZECH23EKTOUR
    CZECH23EKTOUR --- ---
    2012 už bylo? mám doma sekt, který se chystám otevřít k té příležitosti, to už ho nebudu pít nikdy? Ne já počkám, až se začne počítat nanovo, teď to asi nemá cenu jak tak čtu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BRKODLAK: jo, takze to byl tedy tvuj prvni konec sveta? :P
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    VYHULENY_UFO: ne, byla to čistě záležitost toho období před rokem 2012, hledal jsem něco čeho se chytit. bylo to užitečný k získání náhledu na tyhle satanistický srandy...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BRKODLAK: ok, takze patris mezi ty lidi co maji doma katastrofickej kalendar a doufaji, ze jednou ten konec sveta prijde. a kdyz neprisel ani v 2000, ani v 2012, tak urcite jednou musi prijit, idealne jeste za jejich zivota :P
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    VYHULENY_UFO: já v to doufal
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JAZZZ: verils, ze konec sveta nastane v roce 2012??? :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam