• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEADMT - "duchovní molekula"
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    NEZBIS85: no ano, presne si vystihol paleoxidla a ufoxindla. inac ja som sem dal prispevok hustejsi jak vy vsetci dokopy a sam som ho aj pisal
    len ty si tak vypatlany, ze si to nezaregistroval
    najdes ho na predoslej strane kym ho zmazem
    taky dlhy a jediny k veci siroko-daleko
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    PALEONTOLOG: takisto nemusia mat vsetci rit namiesto hlavy zato, ze to tak mas ty
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    NEZBIS85: na lsd by clovek uveril cemukoliv, ani se nedivim, kam to spoustu lidi privedlo. clovek lehce nabyde dojmu, ze objevil pravdu.
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    jako tenhle pán fakt přínos...kdyby z něho vypadlo něco víc než jeho ego, dejte vědět...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: dulezity je, ze dospely lidi zajima pravda drogova
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    STARSIGN: taky neznamená, že musí mít vyrážku na ksichte všichni, když ji máš jen ty
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    imho neexistuju vyrazky na ksichte, ked ich ja nemam
    a ani ufoni s ksichtom ako ten nizsie
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    na hentoho drzeho uhroviteho ufona z detskej izby je zbytocne reagovat, ale je preukazane ze po 0,4 mg DMT na 1 kg hmotnosti vnutrozilovo ateizmus mizne
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    NEZBIS85: nikoho nezaujima co ty chces a comu neveris
    dospelych ludi zaujima pravda
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    VYHULENY_UFO: to by stálo za pokus hele ;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NEZBIS85: tak muzem otevrit detinskou diskusi nejen na tema telepatie, ale i treba existence boha. to je taky casty tema uzivatelu drog. a stejne tak jako neexistuje telepatie, neexistuje buh.
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    STARSIGN: a ty jsi dospělej? jestli ano, tak lituji moc ;)...DMT mi změnilo život a pohled na něj... a nevěřím na telepatii...s tímhle chci umřít!
    STARSIGN
    STARSIGN --- ---
    lol
    sa cudujem ze vam dovoli zasierat diskusiu takymi detskymi zvastami
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    VYHULENY_UFO: v tomhle se shodneme...mám kolem sebe hodně lidí, co mi tvrdí, že umí vlézt do cizí hlavy, přečíst nevyslovenou či dokonce v podvědomí uloženou myšlenku...když už mě to sralo, zatlačil jsem na pilu, apeloval na aplikaci "telepatie" na mém mozku a ani ťuk a ani ťok...jako třeba ještě dokážu potlačit v hlavě to, že někdo umí nějakým způsobem cítit energii, ale silně pochybuji, že toky energií umí rozkódovat, nebo na základě telepatie změnit stav vědomí...a terapie tipu "čtu v tobě jako v knize" jsou dost silný sci-fi... toť moje zkušenosti podložené fakty a pokusy ;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NEZBIS85: ja se obavam, ze tato diskuse je mezi vetsinou uzivatelu tvrdych drog ztratou casu.

    je vzacnost narazit na inteligentniho uzivatele tvrdych drog, ktery soucasne neveri svym dojmum a halucinacim. zrovna tyhle hovna o telepatii jsou mezi uzivateli vseho druhu hodne rozsireny.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ALWA: ja nevim jestli se jedna o problem myslenku udrzet, nebo opustit. Zcela jiste mluvis o necem, o cem nic nevis, o cem vlastne oficielne nic moc vedet nelze a na trivialni otazku o zakladnich vaznach odpovedet nejspis neumis, coz si ani me nechces priznat. Supr, ceka te zarna budoucnost na jednom z webu plnych pomatencu.
    NEZBIS85
    NEZBIS85 --- ---
    telepatie není podložená ani dokazaná za stovky let...nebude lepší se soustředit na něco reálnějšího jako splynutí, porozumění a chemické procesy alá "vím co dělám - učím; myslím si že vím co dělám - raději to otestuji; nevím co dělám a všem říkám, že je to to, co se má dělat - dřív nebo později na mě přijdou; nevím co dělám, nevím proč to dělám, chci to vědět, zeptám se, zkusím, vím, radím, předávám, umírám :D"
    ALWA
    ALWA --- ---
    PALEONTOLOG: myslim, ze na urcity urovni vyspelosti by nemusel byt duvod, proc by neco jako tlpatie nemohlo fungovat. imho.
    ALWA
    ALWA --- ---
    PALEONTOLOG: a co mas za problem? kolikrat jsem napsal, ze vim o telepatii prd? jen uvazuju, kdyz me oslovujes.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ALWA: Jak to souvisi s telepatii? Tyhlety priblbly dotazy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam