• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    TETA_JELENA: Jo, od příští soboty ji myslím mužem postrádat...
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ...nema prosim nektera maminka na pujceni krosnu na dite na 4 dny od pristi soboty?
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    KATIA: ja to neznam, tak na to nemuzu nic rict:)
    KATIA
    KATIA --- ---
    TETA_JELENA: myslím, že na tu malii bych nejela ani se válet, prostě kvůli tomu, že je to samá diskoška apod. jako taky klidně dokážu pojmout dovču převážně válecím způsobem, ale i tak mám ráda nějaké zajímavé prostředí atp. ale nic proti. jenom jsem měla potřebu tady říct, že konkrétně na krétě jsou podle mě i pro váleče a rodinku s dětma příjemnější místa...
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    a jedno v krkonosich.....

    Horský pension Myslivna: Horský penzion MYSLIVNA - ubytování Černý Důl
    http://www.myslivna-cerny-dul.cz/
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    jinak jeste jedno doporuceni v treboni.

    Fotogalerie penzionu :: Penzion Na Hradečku - levné ubytování v Třeboni
    http://www.penzionnahradecku.cz/fotogalerie-penzionu-v-treboni/
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ANNAWA: v tomhle pripade to taky nechapu. recko asi nebude o valeni na plazi....ale holky, berte to tak, ze jsou lide, co jedou do chorvatska s pastikama v kufru, ti, co jezdi do egypta na preplneny plaze nebo si jen lehnout do recka na k hotelu. jeden kolega jezdi s rodinou 9 let na to stejny misto v chorvatsku. to treba nepochopim ja......ale ne kazdy rad poznava, vyleti a tripuje.

    popravde? ja jsem tak unavena posledni dobou z prace, ze se v ty treboni tesim hlavne na relax a na vecerni drinky:). kamoska me nechape, ze prej jak je mozny, ze tam nejedem na kola a tripovat......jasne, ze budeme vyletit a prochazkovat se psem, ale nejvic se tesim na odpocinek.

    nicmene prosim dal hazejte zajimavy ubytovani po CR, je dobry se dozvedet, kam se da s detmi jet.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KATIA:
    TETA_JELENA: já u podobných hotolevých lokací hlavně nechápu, proč jezdit zrovna na Krétu, do Egypta nebo do Tunisu, je to všude stejný nakonec. Ale pro mě to prostě není.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    KATIA: no vidis, nevystrili. valeli se, uzivali si se dovcu. jsou lide, kterym to nevadi, vychutnavaji si cistou plaz a sluzby, za ktery si zaplati....kazdy je nejaky.


    ja recko neznam, kamoska, co ma pritele reka a jezdi tam casto, tak mi doporucovala, kam s detma jet a kam ne. lisi se to dost od toho, co slysim kolem. brala v potaz vitr, piscite plaze, zadna tezka schudnost k plazi atd. rikala, ze pro deti je pohodovy thasoss.
    KATIA
    KATIA --- ---
    TETA_JELENA: tak zrovna do téhle oblasti by mě nikdo na krétě nedostal. samý komplexy, diskošky, šílenci na skútrech. relativně blízko letiště. jako asi pro někoho, kdo nevystrčí nos z hotelového komplexu dobrý, pro někoho, kdo pojímá dovolenou trochu jinak, jsou na krétě výrazně zajímavější oblasti.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    Od kolegy na doporuceni. Naprosto nadseny, tak se tky podelim. TUNISKO!

    Hotel Calimera Yati Beach • Tunisko - Djerba • Yati Beach • Cestovní kancelář Blue Style s.r.o.
    http://www.blue-style.cz/tunisko/djerba/hotel-calimera-yati-beach-1/
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    Od kolegyne na doporuceni, co se pry tyce deti, nejlepsi! Tak se musim podelit. RECKO!


    Hotel High Beach – Malia | FIRO-tour
    http://www.firotour.cz/zajezdy/recko/kreta/malia/high-beach-khi289/

    Doporucuji:
    • individualni transfer letiste-hotel (objednava se u cestovky, cca 1500Kc za obe cesty…na letisti se neceka na autobus, je to taxik primo do hotelu)
    • Mom&Baby program (http://www.highbeach.gr/article.aspx?articletype=welcome&langid=1) – postylka atd
    • 1. Patro, family apartment= 2 pokoje vedle sebe (at cestovka napise do poznamky, ze nechcete mezonet – mezonety jsou blbe umistene, primo u diskoteky…)
    • Sea view (z pokoje byl super vyhled na vychod slunce, sice pres sousedni hotel, ale i tak to bylo kouzelne….tedy pokud vstavate brzy, nebo nemuzete spat;)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    INUSHKA: myslím, že vyjimkou jsou miminka, která tu termoregulaci fakt nedávají, takže tam mi přijde, že tahat dítě k moři, je fakt docela trápení toho děcka....ten první rok by mělo být v nějakém pro něj přívětivém prostředí....
    EVIANAIVE
    EVIANAIVE --- ---
    KATIA: ja som to mala od začiatku jednoducho tak, že k moru isť chcem, narodil sa v lete, takže ten rok som to oželela, ale po roku..... ale nechcem byt OT :) ako hovoríš, vtedy som tam nešla kvoli tomu, aby si to mlady pametal, ale kvoli tomu, aby som sa JA nalogala slanej vody :)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    INUSHKA: pravda ;-) Ale já tu taky jinak hájím názor, že dovolená nebo výlet se má líbit nejen dítěti, ale i nám.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    ANNAWA: Jistě že může, ale to pak neplatí premisa "dítěti je jedno, jestli je u moře nebo u rybníka" ;-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    INUSHKA: teoreticky ano, vyznám stejný názor, ale může se stát, že získáš dítě, které nesnese cestování a změny a pak je ta cesta spíš utrpením pro všechny.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    Já nějak nechápu argument "dětem stačí český rybník" nebo ještě lépe "dětem je jedno, jestli jsou u moře nebo u rybníka". To jako na dovolenou člověk jezdí jen kvůli těm dětem? Je jasné, že na ně musí brát ohled a musí naplánovat cestu tak, aby jim nevadila. Ale pokud je jim, jak tolik lidí říká, opravdu jedno jestli jsou u moře nebo u rybníka, tak to snad platí oboustranně. U moře se dítě může placatit s bábovkama na pláži zrovna tak jako u toho rybníka a pokud si to rodiče užijí u moře víc, nevidím důvod nejet.
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    HANELA: radši bych jela s ditetem první sama k mori a pak až babi s dědou.

    Já to nemyslela,že děti k mori ne,jen ať si dají prvni dovolenou u nas a pak cizina,zatim jsou s vnoucaty v bytě.

    Nehledě na zdravi děti,letos jsme 2x rusili chatu,kvůli nemoci,naštěstí chata je znamych,ale mit zaplacenou dovolenou.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    KATIA: to urcite:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam