• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HANELA: moje zkušenost je teda jiná, dlouhé cesty dělíme a užijeme si něco i v jejich průběhu.

    BEBERA: my jsme jeli loni do Chorv a z Chorv cíleně přes Maďarsko, což vypadá jako úlet, ale my jsme byli spokojení, delší je to trochu, díky dálnicím to je dobrá cesta - byli jsme u Zadaru, odkud nová dálnice vede rovnou na sever, spali jsme u Balatonu, kde jsme se koupali. Cestou tam se stavili na Děvině u Bratislavy, cetsou zpátky v Bratislavě. Pro nás často i cesta je cíl.
    Na chorvatských dálnicích je odpočívadel dost málo, ale vím o dvou, která jsou celkem fajn, i pro děti, ale musela bych to najít.
    HANELA
    HANELA --- ---
    BEBERA: ale zase když to synek tak těžce snáší, enbylo by lepší zkrátit utrpení na minimum a dojet co nejdřív (tedy taky jak Ty to zvládneš)
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Annawa: nejde mi odpovědět. Z Biogradu na mori, plán je pres Záhřeb, okolo Mariboru, pres Graz a České Budějovice...
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    neměl byste někdo tip na příjemné ubytování, ideálně i trochu vybavené pro roční děti, v blízkosti Lipna?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    BEBERA: odkud z Chorvatska?
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Pojedu koncem týdne s dětmi sama z Chorvatska a vzhledem k tomu,ze ve tmě špatně vidím, pojedem pres den. Nikam nespechame, rozdělím cestu do dvou dnu, možná i do tři, podle toho,jak bude mladsi syn jecet (nerad jezdí autem). Mate prosím někdo tipy na zastávky cestou? Hledám třeba jezero s plazickou kousek od dálnice,kde by děti mohli hodinu házet kameny do vody, nebo nějaké pěkne hřiště na odpocivadle, rada budu i za tip na benzinku se slušnou restauraci apod. Budu i googlit, ale vzhledem k podmínkám (sedim polita repelentem uprostřed obrovského hejna komaru na plastové židli v rohu zahrady, kde je jedine místo s jakž takž WiFi signálem), budu moc rada za každý tip:)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ZABITULKA
    ZABITULKA --- ---
    hledam dovolenou na last minute a nechapu, co znamena kategorizace pokoju: 1A/2A/3A, 1B/2B... muze mi to prosim nekdo osvetlit? potrebuji do tech pokoju dostat pristylku pro starsiho syna a cestovni postylku pro dceru, tak abychom se tam hnuli vubec... dekuju
    FEMMEFATALE
    FEMMEFATALE --- ---
    Ahoj, prosím, pokud si najdete chvilku, vyplňte mi dotazník k mé diplomce :). Týká se duchovního a náboženského turismu na jižní Moravě. Moc mi tím pomůžete :). Děkuji http://nabozensky-a-duchovni-turism.vyplnto.cz
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    musím dát tip na fantastické ubytování v jižních čechách...právě jsem se odtamtud vrátili a je to tam přesně tak, jak píšou v recenzích....

    Booking.com:Penzion Levander,Horní Radouň,Česko - 7Hodnocení hostů.Rezervujte hotel hned!
    http://www.booking.com/...=1;ucfs=1;srfid=61b5f1fbb7177beafb8c1a4345c24ee69062375aX1;highlight_room=
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    BEBERA: my na noční cesty do auta vybírali svítící hračky, každý má doma něco co svítí a pak je to v noci v autě atraktivní....ale nedávat svítící tyčinky, kamarádka je dala synovi, on je rozžvejkal a pak mu dva dni svítila pusa :-)
    TAIRA
    TAIRA --- ---
    BEBERA: Já beru holkám (1,5 a 3r) poslední dobou do auta lego...jen pár kostek a panáčků, dávám jim to postupně, vyměňují si to mezi sebou a vydrží jim to celkem na dlouho..
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    PETATA: díky za tip, to mě vůbec nenapadlo - pyžamo, láhev s mlíkem, dudák, stejně jako doma před spaním...:) Píšu si do seznamu...
    PETATA
    PETATA --- ---
    BEBERA: CD s písničkami a básničkami
    PETATA
    PETATA --- ---
    BEBERA: na moje dítě zabírají v autě CD s písničkami. Ale nevím, zda na to tvé děti nejsou už moc velké, nebo jestli je to vůbec baví...
    Když jsme s ní jeli na noc (8m), dostala pyžámko, láhev s mlíkem (navodili jsme atmosféru :) )a usnula a vzbudila se až na místě
    Tak držím palce, třeba tentokrát vytuhnou
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Máte nějaké tipy na dlouhou cestu v autě s malými dětmi (2 a 4r)? Jedem na noc, doufám, že budou spát, ale máme za sebou zkušenost, že když bylo staršímu tolik, co je teď mladšímu, v noci vůbec nespal, řval a řval a my byli zoufalí (a to prosím staršímu ježdění autem normálně nevadilo, mladší nesnáší už hodinovou cestu), tak hledám tipy, jak je co nejvíc zabavit. Máme 2 tablety s pohádkami, plánuju jim dát krabičky s nějakými drobnými mlsy (kousky jablek, sušenky, medvídci), napadá vás prosím ještě něco?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MONIA: cyklisti nejsou jen zmatení, ale někdy celkem nepříjemní.
    MONIA
    MONIA --- ---
    TORUVIEL:Děkuji za odpovědi, cesta proběhla v pohodě, jediný problém byli zmatkujici cyklisti, kteří nepochopili systém ukládání kol. .. naštěstí Můj kočár vyresil pan průvodčí a ja si 9mohla jít v klidu sednout.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    YELENKA: jasně, nedošlo mi, že letíte na déle, ale tím spíš bych se zeptala.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam