• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BEBERA: my jsme taky byli ve sklárně. A jinak Mulavský vodopád, "sáňkařská dráha" a procházky po okolí. Měli jsme štěstí na pěkné počasí.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    KATIA: ale dík
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    BEBERA: A už si můžu i odpovědět, kdyby se to někomu hodilo - zubačkou do Polska nebo Tanvaldu, expozice lesnictví s vycpanými zvířaty, pro starší děti muzeum hornictví. Dobře vaří v Roubence (není dětský koutek)...
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    KATIA: tam už jsme byli, sklárna super, hospoda příšerná, bylo to o víkendu, takže natřískáno, nebylo místo a obsluha protivná jako snad nikde
    KATIA
    KATIA --- ---
    BEBERA: v harrachově hospoda se sklarnou
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Taky bych potřebovala poradit, kam s malými dětmi při nepříznivém počasí v okolí Harrachova/Rokytnice. Googlím jak divá, ale nic zajímavého blíž než 25 km jsem nenašla... Pokud budete někdo vědět, budu ráda...
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Nějaký tip, co by se dalo dělat s dětmi v okolí Chřibské, když nebude zrovna výletní počasí?
    ZABITULKA
    ZABITULKA --- ---
    RENFRI: stejny nazor. na jachte jsem byla bohuzel jen jednou a zazili jsme si 2 dny fakt krizovych situaci na vode, ze bych se s deckem dost bala. meli jsme chvilema dost co delat sami se sebou, natoz u toho hlidat jeste male decko.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    Celodenní vstupenka do Duhového parku | Slevomat.cz
    https://www.slevomat.cz/sleva/911697-celodenni-vstupenka-do-duhoveho-parku

    RENFRI
    RENFRI --- ---
    LITTLE_SISTER: Par dovolenych na jachte mame za sebou, s ditetem nikdy, ja osobne bych se fakt bala, protoze vzdycky muze pomerne snadno prijit vazna krizova situace, zazili jsme bourku, pri ktere se utopilo par lidi, vichr, ze se nam roztrhla kosatka, zamotane lano do vrtule motoru a podobne, s muzem jsme se dohodli, ze driv nez ji bude 6 ji s sebou brat nebudem, vim, ze dost lidi bere i male deti, ale ja bych si to nelajsla.

    A nekomu se muze hodit

    http://my89.cz/8-nejlepsich-baby-friendly-hotelu-v-cesku/
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    ANNAWA: inu, asi je to fakt blbost a z dovolený by byla noční můra, kdy zahučí do moře
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LITTLE_SISTER: já mám děti různé, s tím nejmenším, co mu budou 4, bych to i zkusila, je to tvor vcelku klidný, ale s věčně pobíhajícím, no nevím ;-)
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    MEDVED007: haha, dobře názorná ukázka. moje dítě je navíc dost neposedný, pořád někde pobíhá, ale já doufám (už dlouho doufám), že za pár měsíců se zklidní a vydrží třeba sedět a pozorovat krajinu a moře a rybičky. ehm :)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    LITTLE_SISTER: kamarád měl kluka na jachtě, když mu byl asi 1,5 roku....bral ho tam jakože normálka, třetí dítě....jel on a dva starší kluci, manželka ne (odvážná žena).....já se tomu divila, ale on říkal, že to bylo v pohodě, akorát se tam mladej odnaučil na dudlík, protože pochopil, že když ho mrskne do vody, tak prostě nebude...a nejen dudlík :-)
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    MONI: tak plavací vesta je jasná, bez ní ani ránu :) by mě zajímalo, jestli existují nějaký baby-friendly lodě, ze který se nedá tak snadno vypadnout :)
    2733: díky, kouknu
    2733
    2733 --- ---
    LITTLE_SISTER: Nekdy na podzim tu psala o lodi ALI_EN, mam ten pocit)
    NIXMA
    NIXMA --- ---
    LITTLE_SISTER: vim ted o diteti, ktere to s rodici v letos absolvuje v 1,75r. tak pak muzu poreferovat, jsem zvedava :)
    MONI
    MONI --- ---
    LITTLE_SISTER: Kamarádka byla na jachtě v Chorvatsku loni s dcerou 2r2m, je to vodní živel, od miminka chodí plavat a na lodi nebyla poprvý. Na fotkách tam měla na sobě plav. vestu.
    LITTLE_SISTER
    LITTLE_SISTER --- ---
    ANNAWA: to je pravda, že by jí to bavilo asi chvíli... achjo, tak budem muset tuhle dovolenou oželit i letos.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LITTLE_SISTER: plus bych se bála, že se bude nudit a prudit. Aneb "kdy už tam budeeem", tezko mu vysvětlit, že cesta je cíl :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam