• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    MEDVED007: Lipno by mě taky lákalo ale už to je daleko. Plánuju spíše tak prodlouženej víkend pátek - pondělí a Lipno už je na to fakt daleko.
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    IBERIA: spíš možná polopenzi, našel jsem nějaké pobyty na slevomatu atd kde to celkem cenově jde. Každopádně to odříznutí od světa mě taky moc neláká nehledě na to že děcka jsou malá a nedejbože kdyby se s níma něco stalo jakože zlomena noha nebo podobně tak by to taky asi nebylo uplně košér. Na penzion kouknu, dík za info
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    DANNY_OCEAN: my s takhle malýma/velkýma dětma byli na Lipně a musím říct, že je to fakt ideální středisko pro rodiny s dětma....zejména pokud teda už děti zkouší lyžovat. Alpské vybavení jak lyžovacích propriet tak i různé další dětské vychytávky od dětských koutků v restauracích přes akvapark, vnitřní hernu a tak....my byli moc spokojení a dosud se tam čas od času vracíme.akorát teda ceny lidové nejsou, ale to v Krkonoších taky ne :-)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    IBERIA: zcela chápu tou nechuť k "odříznutému ubytování...já byla letos za morouse, když jsem nechtěla ubytování v chalupě vysoko na svahu, kam je přístup jen lanovkou...poslední v 15.30 a šlus, žádná restaurace, žádné jiné rozptýlení....ostatní účastníci zájezdu to brali jako děsnou romantiku, já když si představila, jak vozíme nahoru lanovkou všechny ty krámy, kterýma je auto na zimní dovolenou nacpané (mj. šest párů lyží) a pak v batůžku toutéž lanovkou taháme jídlo, protože se tam nikde nedá najíst, tak jsem to vetovala.....jsem fakt morous, ale romantika vocaď pocaď
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    DANNY_OCEAN: A chcete si vařit nebo polopenzi? Jestli polopenzi, pak doporučuji horský hotel Bára (Benecko). Ad rolba, mě spíš nevyhovoval ten pocit, že auto je někde daleko, věci nemůžeš v klidu a pohodě svým tempem přetahat na ubikaci, nehledě na to, když v autě něco zapomeneš:) Ale že to miminko zvládne a pro tříleťáka je to zážitek nerozporuju.
    NIXMA
    NIXMA --- ---
    DANNY_OCEAN: ale dal :) vezli jsme pulrocniho ve vajicku, uplne v pohode. a pro trilete dite to bude uz super zazitek!
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    LADAVAZA: jj však v poho aspoň díky za reakci
    HANELA
    HANELA --- ---
    BEBERA: mně přijde Harrachov pro děti ideální - hodně možností, kam s nelyžovacíma dětma jít, kopečky, procházky, je na co koukat :-)
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    DANNY_OCEAN: No myslím, že to mají přizpůsobené, oba penziony jsou baby friendly a jezdí tam lidi i s miminama.. ale necpu, jen sdílím zkušenosti od druhých
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    KATIA: taky jsem přemejšlel nad touhle oblastí, našel jsem pěkný ubytování v Labské, což už je pak kousek
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    LADAVAZA: díky za info, ale malej by to na rolbě asi ještě nedal :)
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    DANNY_OCEAN: Kamarádka byla v létě zde: http://www.apalucha.cz/cenik a druhá jede tuto zimu na doporučení sem http://www.penzion-permonik.cz/cenik. Akorát do Malé Úpy nedojedeš autem, vyzvedávají lidi na rolbách, skútrech
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    DANNY_OCEAN: Záleží, co preferuješ a za jakou cenu. Loni jsme byli tady http://www.pensionfamilia.cz/Default.aspx, je to v Harrachově ve městě hned vedle kostela. Pokoje jsou velké, mají vlastní malou koupelnu se záchodem a přebalovacím pultem, vaření je vlastní, kuchyň je společná pro celé patro (nahoře tuším tři pokoje, dole asi taky). V prvním patře je dětská herna, dětí tam byla spousta (v každém pokoji po dvou), postýlku nebo židličku pro mimina zapůjčí. Byli jsme celkem spokojeni, už jen pro dostupnost obchodu, restaurace apod., před domem je zahrada, která dětem třeba k odpolednímu vyřádění taky stačila. Ale třeba já osobně mám raději chalupy mimo město na samotách, někde nahoře v kopci...
    KATIA
    KATIA --- ---
    DANNY_OCEAN: nám se líbil bedrichov, osvětlený svah na sankovani
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    zdravím všechny, potřeboval bych poradit. Chtěl bych naplánovat menší zimní dovolenou na horách, nejlépe asi Krkonoše, máme dvě děti 3 leté a půl roční. Lyžování není priorita, spíš třeba sáňky a prostě ten pocit že jsme na horách. Nějaké typy? Děkuji
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    nalezeno na netu.
    létání s miminem v 50.letech. zřejmě nějaká utopická vize.
    matka vypadá dost vystresovaně, dítě taky slušně poulí oči (možná na tu letušku teda) :)

    DASHAN
    DASHAN --- ---
    Je to trošku mimo, ale zaujal mne onen článek:
    Školní výlet v mobilních časech • RESPEKT
    http://www.respekt.cz/tydenik/2014/25/skolni-vylet-v-mobilnich-casech
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MEDVED007: To je fakt, Riegrova stezka by tvoje děti mohla bavit, kus cesty vede ve stráni údolí, tj. hned vedle stezky sráz dolů do Jizery a v jednom místě je lávka uchycená ve skále přímo nad Jizerkou. Taky tam ještě letos budeme muset zajít.

    Jinak mě napadají taky jen samé skály - třeba okruh skalním bludištěm Kalich, není to sice žádný velký adrenalin, ale taky ne nuda. Nebo Drábské světničky a stezka k nim, jdeš v lese a vlastně po vrškách Příhrazských skal.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HANELA: Riegrova stezka je super, pravda.
    HANELA
    HANELA --- ---
    MEDVED007: a co ta stezka po galerii okolo Jizery?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam