• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    GREVE
    GREVE --- ---
    SUBVERSION: Proboha slevomat ne, tudy cesta k pěkné dovolené nevede :-)
    Doporučuju třeba penzion Hejlův mlýn - pro děti super, dá se hodně jezdit po okolí.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    NIENNA: taky moje prvni myslenka:)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SUBVERSION: Chtěla jsem napsat to, co MIDORI. Nám se tam líbilo moc. Bazén, hřiště pro děti super. Bezvadné výlety po okolí. Dobré víno, jídlo. Hezké pokoje. Vevnitř herna (při nepřízni počasí ideální, jinak se dá úspěšně ignorovat... :-)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    SUBVERSION: co jizni Morava? http://www.balloonpenzion.cz

    kdosi mi to tady kdysi doporucil, jeste jsme tam teda nebyli, ale kamaradka s tehdy rocnim synem ano a byli spokojeni
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Lidi! zn. PROSIM POMOC
    predem se omlouvam: nemam ted bohuzel cas ty vsechny prispevky cist, asi se tady na ten dotaz uz odpovidalo ale nedokazu to tady dohledat.

    Mame TED 2 tydny dovolenou a premyslime kam jet v ramci CZ autem s dvouletou dcerkou.. i na par dnu vylet muze byt paradni, muze byt cokoliv, nejaky fajn penzion ve prirode.. nejsme nijak narocny.. ale musi byt aspon nejaka zabava a nejlepe nekoliv zabav a taky nejake to hriste v nejlepsim pripade

    BUDU MOC MOC vdecna za vsechny doporuceni, fakt nam s tim pomuzete pac uz nevime, koukam jak blba na slevomat a nejsem schopna nic vybrat

    diky!
    DUFFKA
    DUFFKA --- ---
    HRAFNAIN: dekuju!
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    DUFFKA: nejspis bych zkusil Zlatou Korunu, nejblizsi nekuracka: https://mapy.cz/zakladni?x=13.3637875&y=49.7404966&z=16&source=firm&id=12950267
    jak moc je to tam baby friendly nevim, podle fotek je tam aspon stolecek pro deti,,, kazdopadne na vyber tu teda nic moc neni
    KYO
    KYO --- ---
    QUAACA: ty jo, to vypada vyborne :)
    DUFFKA
    DUFFKA --- ---
    Poradite prosim nekdo baby friendly hospodu na sobotni obed v okoli plzensky techmanie? diky
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    PETATA: tento web asi znáš http://www.ubytovaninafarme.cz/
    my jedeme v květnu sem http://www.biofarmabelina.cz/ ale jaký to bude, netuším... ;)
    KATIA
    KATIA --- ---
    MIDORI: u kratších cest jsem to třeba brala tak, že by v krizi zůstal doma s babi a my pojedeme. Ale u dovolené to není varianta, tak platím...
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    KATIA: taky nam skripou zuby, ale asi to radsi taky zaplatime.. i kdyz je mi jasny, ze bez problemu odjedeme :-)
    KATIA
    KATIA --- ---
    MIDORI: já jsem to letos se skřípěním zubů zaplatila.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Tak nakonec jedeme koncem kvetna na Rhodos a resime, jestli si priplatit drazsi pojisteni, ktere zahrnuje i storno. Je to necelych 1700 navic.. manzel nechce, ja bych to radsi pojistila.. Jak to delavate?
    PETATA
    PETATA --- ---
    Hledám nějaké ubytování "na farmě"
    Moje idylická představa je, že mi ráno někdo umíchá vajíčka od místních slepiček, večer mi udělá steak ze svého chovu a budu si moct posedět s chůvičkou u výborného vína.
    Přes den bych ráda dítě vypustila "mezi zvířáta" :) a s kočárkem prozkoumala okolí
    Nepotřebuji vyloženě baby friendly ubytování s mega dětským koutkem (po tom co jsem zažila s ani ne 3-měsíčním miminem teď o víkendu v Krkonoších, už zvládnu všechno), ale fakt příjemné prostředí s dobrou kuchyní a zajímavými výletními možnostmi
    Místo žádné nepreferuji, od hor, přes Plzeň až na jih

    Budu ráda za jakékoliv tipy a nápady
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    LORAIN: my to občas dělali, ale když byly děti menší, tak mě právě odrazovala ta logistika....my se i tak obvykle v půli dovolené stěhujeme, protože trávit někde víc než týden nechceme a do toho ještě další dvě místa cestou a je to už cirkus....ale teď když jsou větší, balí si samostatně a máme s sebou "normální" věci a ne miliony miminkovských "nezbytnosti", tak je to zase o něčem jiném
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MEDVED007: Taky to tak děláme. Vybíráme si zajímavá místa nebo i místa, kam se chceme podívat o nějakém kratším volnu. A je to super! A to vlastně, i když se většinou cestou k moři zastavujeme v horách, kam je třeba se sbalit úplně jinak.
    Někdy máme mezizastávku jen cestou tam a cestu nazpět dáme v kuse. A někdy se zdržíme i cestou nazpět.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    MIDORI: plno lidí, které znám, si cestu půlí....zastaví se na den v rakousku nebo slovinsku a pak zase jedou dál....což je taky řešení, máš-li dost času, protože pak ta cesta požere dost času
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MIDORI: Cesta byla dlouhá, to jo... My to pojali tak, že i cesta byla cíl, a tak to šlo zvládnout (a děti naštěstí spolupracovaly). Ale chápu, že to není pro každého.
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    RYBKA: ale ta cesta .. loni jsme jeli autem do Italie, 12 hodin, zvladli jsme to, ale zopakovat si to uz nechceme ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam