• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TETA_JELENACestujeme s detmi...kdykoli a kamkoli
    TREZKA
    TREZKA --- ---
    Prosím nemáte někdo zkušenost s thajskem .... Dítě necelých 5let...očkovat neočkovat .... (letíme v prosinci) zbírám info. ..
    REONA
    REONA --- ---
    HUJERKA: OK.
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    REONA: večeře za tu cenu (polopenze) byly malé a nízkonákladové
    REONA
    REONA --- ---
    HUJERKA: Ale jak se na to dívám, tak to nebude pro nás, v sezoně vyžadují dodržení cyklu od soboty do soboty, chystáme se spíš na méně dní. Přesto moc děkuji za tip!
    REONA
    REONA --- ---
    HUJERKA: Můžeš být konkrétnější? Díky :)
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    REONA: my byli loni tady http://www.alesuvdvur.eu/, ale s pár výhradami k jídlu
    REONA
    REONA --- ---
    Já se zeptám na jižní Čechy - chceme vyrazit mamka, já a dvě děti (2 roky a kojenec), mamka by byla ráda za polopenzi a uvítaly bychom nějaké zázemí pro dítě, ať už uvnitř nebo venku. Bazén spíš ne. Takže ideálně nějaký pension. Máte někdo tip?
    Průběžně procházím slevomaty i booking, ale zatím jsem nenarazila na nic podle našich představ.
    KATIA
    KATIA --- ---
    MIDORI: byli jsme teď na statku u holku, svidnice. podhůří Orlických hor, není to nějak zaměřené na děti, což mi vyhovovalo :-) mají bazén, jinak v okolí je snad nějaký lom. pro děti zábavné výlety v okolí - Častolovice, Potštejn ale je to na auto teda
    PETATA
    PETATA --- ---
    MIDORI: Slapy :)
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    Prosim vas, nejaky pension ve strednich nebo vychodnich Cechach? Nejlepe nekde s moznosti koupani
    KATIA
    KATIA --- ---
    TRISSIE: tak jen doplním, že na řeckém konzulátu paní doporučila napsat to (anglicky, bez ověření), ale jen jako pro sichr kdyby něco, že běžně není potřeba...
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Nemate nekdo prosim tip na pension (idealneji celou chatu na pronajem), ktera je baby friendly (jsme parta asi 15ti dospelych a 15ti deti) v okoli Zelezne Rudy?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    RYBKA: my právě jezdíme přes Maďarsko docela rádi, to se na tu mapu schválně podívám, díky.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ANNAWA: To jsem řešila loni, jestli s sebou rodný list, jely jsme s mojí mamkou a s dcerou do Chorvatska. Já a mamka se jmenujem stejně, dcera po mém muži. Tak aby to jako nevypadalo jako únos :-) Radši jsem tu kopii rodného listu brala...
    To jsem taky podotýkala někde tady na nyxu už, že je na hlavu, že v občance je údaj "svobodná" (ano, dcera se ještě nevdala :o), že by bylo rozumnější, kdyby tam šla vložit nějaká informace kdo jsou rodiče třeba...
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    ANNAWA: Vyjížděli jsme odpoledne, druhý den dopo jsme si dali krátkej spánek, jinak občas pauza na protažení a jídlo, a do kempu jsme přijeli navečer. Takže tak odhadem 26-7 hodin asi. Tam jsme jeli přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko, zvlášť ten přechod (přejezd) přes hory byl super, takový scenérie jsem už dlouho nikde neviděla. Tam jsme zastavovali i jen proto, abychom se pokochali. Zpět jsme to brali přes Chorvatsko, protože jsme tam měli ještě týden s rodičema.
    Možná by se to po dálnicích přes Rakousko a Chorvatsko dalo ujet i rychlejc.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    RYBKA: to se mi libi, kudy jste tam jeli a jak dlouho to trvalo, prosím?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TRISSIE: tak mě napadá, když pojedu s Josefínou třeba, já mám občanku, ona má obcanku, ale každá se jmenujeme jinak. To samý s Bartem. Rodný list nevozim, navíc ten český by to asi stejně moc nevytrhl. Vždyť taky není jasný, že to jsou moje děti, i když teda máme stejnou adresu.
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    RYBKA: Tam jsme byli taky, ale je to dost daleko na dvoumesicni mimino, jinak pro deti muzu jedine doporucit ostrov Rab
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    LORAIN: Děti vlaky ocení :) A jídlo je tam tisíckrát lepší než v Chorvatsku :)
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BEBERA: Ty koleje za pláží jsou v Itálii velmi časté, bohužel. Na druhé straně u Jadranu je to taky běžné :-( Nutno ale přiznat, že většina těch vlaků, není téměř slyšet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam